Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kfm877 - to samo. To trzeci mecz komentowany przez duet Laskowski/Ulatowski i po raz trzeci brak synchronizacji. W poprzednich spotkaniach z czasem było lepiej, może teraz też tak będzie.

Po kilku korektach potem było OK z synchronizacją, no i w końcu wszystkie dzisiejsze mecze były zdatne do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundial w Korei i Japonii pamiętam doskonale, owszem później pisało się, że komentatorzy nie komentowali ze stadionu tylko z jakiegoś studia w Korei (ale nikt tego nie potwierdził ostatecznie). Wiem jednak na pewno, że Ci którzy zostali wysłani na ten Mundial komentowali wszystkie mecze z miejsca.

 

Ok może nie co 4 dni ale sam zobacz : Szpakowski komentuje mecz w środę i dopiero następny w sobotę, dziś mecze komentują Jasina i Laskowski (poniedziałek), we wtorek nie komentują nic, w środę nie komentują nic dopiero w czwartek komentują mecz, później natomiast Laskowskiego usłyszymy dopiero w poniedziałek. Czyli najlepszy komentator przez tydzień czasu zrobi 3 mecze!!!

 

Według mnie jeżeli dla ciebie wszystko jest Ok, to ciężko mi z tobą dyskutować, jak dla mnie jest to po prostu kpina z widza. Raz na cztery lata mogliby się postarać i wysłać na Mundial więcej komentatorów (choćby jednego więcej) i wszystkie mecze komentowane byłby ze stadionów, a nie robić w zamian jakieś studio Brazylia.

Kun dla mnie przede wszystkim było skandalem zakodowanie imprezy takiej jak MŚ w piłce nożnej. Pamiętam,że wtedy chyba więcej słuchałem transmisji live radiowych niż TV, To czy Jońca czy Iwański swoje bzdury będzie mówił z Brazylii czy z Warszawy większego znaczenia nie ma. Dla mnie będzie jednakowo irytujący. Przynajmniej nie muszę ponosić dodatkowych kosztów by móc obejrzeć mundial. Jeśli komentowali z dziupli w Korei to też niewielka róźnica, dziupla w korei czy dziupla w Warszawie to zawsze dziupla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakbym miał robić ranking komentatorów na tych MŚ, to wyglądałby tak:

 

1. Jacek Laskowski

2. Dariusz Szpakowski

3. Michał Zawacki

4. Tomasz Jasina

5. Sławomir Kwiatkowski

6. Jacek Jońca

7. Maciej Iwański

 

Sprawa mocno subiektywna, ale ja to tak widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kun dla mnie przede wszystkim było skandalem zakodowanie imprezy takiej jak MŚ w piłce nożnej. Pamiętam,że wtedy chyba więcej słuchałem transmisji live radiowych niż TV, To czy Jońca czy Iwański swoje bzdury będzie mówił z Brazylii czy z Warszawy większego znaczenia nie ma. Dla mnie będzie jednakowo irytujący. Przynajmniej nie muszę ponosić dodatkowych kosztów by móc obejrzeć mundial. Jeśli komentowali z dziupli w Korei to też niewielka róźnica, dziupla w korei czy dziupla w Warszawie to zawsze dziupla.

 

A wg mnie dziwne jest to że ta impreza nie jest zakodowana. Jest tak w wielu krajach i nikt juz nawet nie narzeka. Wedle tej filozofii powinny byc rowniez odkodowane MŚ w siatkówce, koszykówce, pilce ręcznej, wielkie szlemy w tenisie. Dlaczego kibic piłkarski ma mieć coś za darmo, a kibic siatkowki dla ktorego ta impreza jest najwazniejsza musi wykladac cieżką gotówkę?

 

Wg mnie powinna byc odkodowana tylko czesc spotkan jak to ma miejsce wlasnie przy siatkowce na polsacie. Bo niby dlaczego ma być odkodowany jakiś mecz Korea-Rosja a zakodowany hit koszykowki USA-Hiszpania czy final Wimbledonu Federer-Nadal?

 

Dla mnie to jest irytujące, źe oplacam rachunki za kodowane tv i mam wszystko z pilki nożnej co chce, a ktoś nie płaci ani grosza i tak jak ja ma wszystkie mecze MŚ. To w ramach rekompensaty oczekiwalbym wszystkich meczow MŚ w siatkowce i koszykowce w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kun dla mnie przede wszystkim było skandalem zakodowanie imprezy takiej jak MŚ w piłce nożnej. Pamiętam,że wtedy chyba więcej słuchałem transmisji live radiowych niż TV, To czy Jońca czy Iwański swoje bzdury będzie mówił z Brazylii czy z Warszawy większego znaczenia nie ma. Dla mnie będzie jednakowo irytujący. Przynajmniej nie muszę ponosić dodatkowych kosztów by móc obejrzeć mundial. Jeśli komentowali z dziupli w Korei to też niewielka róźnica, dziupla w korei czy dziupla w Warszawie to zawsze dziupla.

 

A wg mnie dziwne jest to że ta impreza nie jest zakodowana. Jest tak w wielu krajach i nikt juz nawet nie narzeka. Wedle tej filozofii powinny byc rowniez odkodowane MŚ w siatkówce, koszykówce, pilce ręcznej, wielkie szlemy w tenisie. Dlaczego kibic piłkarski ma mieć coś za darmo, a kibic siatkowki dla ktorego ta impreza jest najwazniejsza musi wykladac cieżką gotówkę?

 

Wg mnie powinna byc odkodowana tylko czesc spotkan jak to ma miejsce wlasnie przy siatkowce na polsacie. Bo niby dlaczego ma być odkodowany jakiś mecz Korea-Rosja a zakodowany hit koszykowki USA-Hiszpania czy final Wimbledonu Federer-Nadal?

 

Dla mnie to jest irytujące, źe oplacam rachunki za kodowane tv i mam wszystko z pilki nożnej co chce, a ktoś nie płaci ani grosza i tak jak ja ma wszystkie mecze MŚ. To w ramach rekompensaty oczekiwalbym wszystkich meczow MŚ w siatkowce i koszykowce w prezencie.

Kto Ci każe wykładać tą gotówkę, chcesz oglądać to płacisz za te ligi. Inni opłacają abonament i nie jest tak,że dostają to za darmo, to Ty jeśli nie płacisz,a powinieneś jesteś pasożytem . Bo TVP z racji obecności w NC+ nie dostaje ani grosza, musi dawać im kanały za darmo. To czy coś jest odkodowane czy nie to już decyzja nadawcy. Widać uznali,że lepiej puścić t ą imprezę w kanałach otwartych niż kodować w kanale kodowanym, który muszą udostępniać za darmo. W sumie logiczne.

Co do imprez, które wymieniłeś to jednak nie ta ranga wydarzenia- Mundial jest czymś ponad to, mecze oglądają osoby na co dzień nie interesujące się futbolem i to nie z powodu tego,że korzystają tylko z telewizji naziemnej. Jest to święto pewnego rodzaju. Mnie to cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie to jest irytujące, źe oplacam rachunki za kodowane tv i mam wszystko z pilki nożnej co chce, a ktoś nie płaci ani grosza i tak jak ja ma wszystkie mecze MŚ. To w ramach rekompensaty oczekiwalbym wszystkich meczow MŚ w siatkowce i koszykowce w prezencie.

Większych bredni już dawno nie czytałem- źle, bo nie kodują!? Ja też płacę duże pieniądze, żeby mieć wszystkie kanały sportowe, ale to nie znaczy, że chciałbym, żeby inni mieli gorzej bo płacą mniejsze rachunki. Niedługo prawdopodobnie będziesz szczęśliwy, bo następne mistrzostwa nie będą odkodowane na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...