Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Connor pamiętaj,że to co widnieje jako przychody to dane bez rabatu , więc one były mniejsze. Nie wiem jakie tu mogły być rabaty, użytkownik Stars.TV w wątku o Disco Polo Music mówił ostatnio o 70% rabatach, nie wiem czy taki procent wchodzi i tu w grę. Naprawdę przydało by się,żeby tu osoby znające si ę na mediach i będące ich częścią podzieliły się swoimi doświadczeniami. Jeśli taki byłby % to TVP zarobiła by na Mundialu 45900000 . Pamiętajmy też,że kwota 10 mln euro to też spekulacja, bo kwota zakupu praw sportowych to tajemnica handlowa.

Inna sprawa,że TVP od początku zakładała stratę, miała pewnie wyliczone prognozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy i obsada studia była znana już od kilku dni:

http://sportnaekranie.pl/mecze-legii-w- ... lko-w-tvp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy drugą połowę 2014 roku, a oni wciąż wynik i czas podają prawie na środku ekranu w obrębie safe area. Na MŚ podobnie. Czy to się nigdy nie skończy? Miałem nadzieję, że wynik w czasie meczów Ekstraklasy w rogu ich przełamie, ale nie. TVP wie lepiej. Z logami podczas programów informacyjnych już sobie chyba poradzili, sport nadal kuleje. Ta grafika to też pamięta już kilka lat. Co do Iwańskiego, to człowiek nie dość, że zarozumiały, butny, to nie potrafi ukryć swoich niechęci. Zawsze jak komentuje Włochów to opowiada o ich oszustwach itp. Widać ze ich nie trawi, a ja jako widz powinienem nie mieć pojęcia kogo on lubi a kogo nie. Co do Majdana, to akurat dla mnie nie jest zły. Wielu było gorszych. Majdan wiele traci na swoich pozasportowych sprawach, ale mnie się zwłaszcza w studiu go dobrze słucha. Np. taki Michał Żewłakow w czasie MŚ, w przeciwieństwie do brata, był jakiś taki zblazowany, mało mówił, taki wyciszony, niemedialny. Marcin dużo żywszy, ciekawiej mówiący, poważniej traktujący widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wczoraj komentarz Iwańskiego był spoko, bo nie owijał w bawełnę, ocenił tę żenadę tak jak należało to zrobić. Śmieszne, że z tekstu "miał być Sagan, strzela Fagan" skorzystało nawet Weszło, które po Iwańskim jeździ jak po łysej kobyle. Moim zdaniem facet się wyrabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majdan wiele traci na swoich pozasportowych sprawach, ale mnie się zwłaszcza w studiu go dobrze słucha. Np. taki Michał Żewłakow w czasie MŚ, w przeciwieństwie do brata, był jakiś taki zblazowany, mało mówił, taki wyciszony, niemedialny. Marcin dużo żywszy, ciekawiej mówiący, poważniej traktujący widzów.

 

No rzeczywiśćie, Majdan lepszy w studiu, Marcin Żewłakow bardziej nadaje sie do komentowania niż jego brat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że TVP planuje transmisje LGP z Wisły jedynie na kanale TVP Sport.

EDIT: TVP podobnie jak przed rokiem pokaże spotkanie towarzyskie rozgrywane pod hasłem Super Mecz. Będzie to starcie Realu Madryt z Fiorentiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mecze są tak dęte, że szkoda gadać. Bardziej się tym podniecają u nas telewizje i komentatorzy niż kibice. Za takie coś płacą Azjaci czy Arabowie, ale my też musimy iść tą śmieszną drogą? Lechia zagrała najlepszy mecz w sezonie z Barceloną i to by było na tyle. Co jej to dało? Nic. Teraz dwie, obce drużyny Real - Fiorentina na Narodowym. Idąc tym tropem, proponuję skontaktować się z władzami La liga czy Premier League i na Narodowym rozgrywać El Clasico i derby Londynu, będzie większa pociecha z tego. Trochę to przypomina jak cyrk objeżdża wioski. Mnie np. kompletnie nie interesuje taki towarzyski mecz. Zresztą tak samo jak mniej, bo dwuosobowa już "Polska Borussia" zagra we Wrocławiu. Przecież wiadomo, że to zawsze chodziło o Lewandowskiego, a dużo mniej o Piszczka i Błaszczykowskiego. Teraz muszą pewnie zaprosić Bayern i błagać Guardiolę, żeby akurat zagrał jakimś napastnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...