Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak w Montrealu będzie już tak: w Super tenis HD od poniedziałku 4 transmisje dziennie,a TVP planuje transmisje dopiero od czwartku. TVP pokaże na to co jest w ramówce 6 spotkań, ST HD 23 mecze !! Podejrzewam,że w TVP może dojść 1-2 transmisje- spotkań Agi,ale przepaść jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zraża polskich fanów tenisa do TVP. Najlepsze jest to,że może nie pokazywali turniejów w takim wymiarze jak włoski kanał tenisowy- wiadomo,że mają inne transmisje także, a dwa nie mają tylu kanałów sportowych co Polsat, ale jest strona www.tvp.pl/prasa/tvpsport i można tam sprawdzić ile było transmisji w zeszłym sezonie. Standardem były z takich turniejów jak ten z Montrealu minimum 13 sotkań,a w zeszłym roku właśnie od drugiej części sezonu zwiększono liczbę transmisji do nawet 17. Nie wiem czy to kwestia finansów, w zeszłym roku nie było Igrzysk olimpijskich czy MŚ w piłce nożnej i może TVP oszczędza, Bo nie jest tak,że nagle przybyło im praw sportowych i nie mają miejsca w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłok,

 

Myślę jednak, że reszta 1/4 finałów będzie transmitowana na ich stronie. Zobaczymy jak to będzie.

Zresztą nie oszukujmy się, większość kibiców tenisa wybierze w przyszłym tygodniu transmisje ATP w Toronto, nawet gdyby w TVP pokazywano tyle meczów kobiecych co na ST. Mi akurat taki układ pasuje, bo mecze WTA oglądam najczęściej od półfinałów, spotkania decydujące, a koncentruję się w całym roku w najwyższym stopniu na rozgrywkach męskich. Kiedy miałby człowiek jeszcze znaleźć czas na WTA...

Obecnie poza TVP Sport nie widzę stacji, która zmieściłaby w ramówce tyle spotkań kobiecych, co w SuperTennis. Oczywiście sportowe Polsaty, ale odbiłoby się to znacznie na ATP, a już teraz są problemy z umieszczaniem meczów w ramówce (ostatnio ATP Waszyngton - piątek transmisja tylko z jednego 1/4 finału, bo oczywiście siatkówka ważniejsza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłok,

 

Myślę jednak, że reszta 1/4 finałów będzie transmitowana na ich stronie. Zobaczymy jak to będzie.

Zresztą nie oszukujmy się, większość kibiców tenisa wybierze w przyszłym tygodniu transmisje ATP w Toronto, nawet gdyby w TVP pokazywano tyle meczów kobiecych co na ST. Mi akurat taki układ pasuje, bo mecze WTA oglądam najczęściej od półfinałów, spotkania decydujące, a koncentruję się w całym roku w najwyższym stopniu na rozgrywkach męskich. Kiedy miałby człowiek jeszcze znaleźć czas na WTA...

Obecnie poza TVP Sport nie widzę stacji, która zmieściłaby w ramówce tyle spotkań kobiecych, co w SuperTennis. Oczywiście sportowe Polsaty, ale odbiłoby się to znacznie na ATP, a już teraz są problemy z umieszczaniem meczów w ramówce (ostatnio ATP Waszyngton - piątek transmisja tylko z jednego 1/4 finału, bo oczywiście siatkówka ważniejsza).

Wypowiadasz swoje subiektywną opinię. Ja znam wielu fanów tenisa, którzy bardziej interesują się rozgrywkami WTA aniżeli ATP. TVP skoro ma prawa to powinna je należycie wykorzystywać i pokazywać jak największą ilość spotkań- po prostu. Kibic tenisa powinien mieć wybór. Oczywiście sytuację dla części fanów ratuje włoski kanał Super tennis HD,ale uważam ,że to nie usprawiedliwia TVP.

 

Jak oceniacie M. Rudzińskiego jako komentatora kolarstwa?? Na razie moje pierwsze wrażenie- mniej reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nieogladam wyścigu dookola Polski. Czekam na mecz Legii z Celtikiem.

Wygląda na to,że się nie doczekamy.

Widzę,że dziś gra A. Radwańska. Ciekawe czy jej mecz pokaże TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Isi dziś od 20.00 w TVP Sport HD i na stronie internetowej. Grunt,że szansa nadal jest. Na sportnaekranie piszą,że na pewno sygnał produkowany będzie, bo takie są wymogi UEFA przez BBC Scotland. TSG TV już zaplanowa la transmisję, więc wiadomo,że w necie na pewno będzie jakiś stream..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak udało się dowiedzieć Eurosport.Onet.pl, TVP zamierza się do końca starać o możliwość pokazania kibicom w Polsce spotkania Celtiku Glasgow z Legią Warszawa. W poniedziałek publiczny nadawca podwyższył swoją ofertę dotyczącą zakupu prawa do pokazania środowego meczu, jednakże szkocka strona nie ustosunkowała się do tego.

 

Telewizja Polska ponowiła ofertę, bo pierwsza jej propozycja została odrzucona. Negocjacje jednak nadal trwają, sprawa może się wyjaśnić nawet dwie godziny przed meczem. To nieoficjalny termin graniczny, jaki redakcja sportowa stacji nadającej z ulicy Woronicza w Warszawie wyznaczyła sobie na przygotowanie transmisji.

 

Na dziś wiadomo, że mecz pokaże klubowa telewizja Celtic TV, ale tylko za dodatkową opłatą dla swoich subksrybentów. Prawa do spotkania nabył też płatny norweski kanał TV2 Sportskanalen, którego widzów szczególnie interesuje rywalizacja norweskich trenerów - Henninga Berga po stronie Legii i szkoleniowca Celtiku Ronny'ego Deili.

 

A więc chyba chodzi o kasę, skoro stacja z Norwegii kupiła prawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowalili do pieca, nie ma co - teraz to juz jest przegiecie, zeby takiego meczu nie bylo w TV? Gdy polskie druzyny graja z cienkimi i malo atrakcyjnymi klubami to zle, nikt nie kupuje praw. Teraz gdy graja z Celticiem to niby tez zle?! To jakies marne zarty ....

Do tego pozwole sobie zacytowac czesc komentarza z powyzszego linku:

... Ludzie wykupują abonamenty z kanałami sportowymi dla wszystkich platform z zamiarem obejrzenia wszystkich ważnych meczów a tu takie wałki!

Popieram w 100% - w moim przypadku - ladne kilkadziesiat zlotych za superoferte nC+ i brak transmisji meczu Celtic - Legia, gdzie Legia ma praktycznie pewny awans - to jakis zart :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast, na miejscu TVP w takim wypadku, żeby zrekompensować kibicom, powalczyłbym o mecz Lecha. Zwłaszcza że grany jest w Polsce. A że niestety nie jestem na ich miejscu, więc co najwyżej jest to moje pobożne życzenie (i pewnie wielu z was) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...