Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piątkowe (07.02) transmisje z igrzysk w Soczi:

6:50 – SPORT.TVP.PL, NARCIARSTWO ALPEJSKIE, TRENING ZJAZDU MĘŻCZYZN (Maciej Bydliński)

7:00 – SPORT.TVP.PL, SANECZKARSTWO, TRENING SANECZKARZY (Maciej Kurowski)

7:45 – TVP1HD, HALO, TU SOCZI

8:00 – TVP Info, SPORT.TVP.PL, SKOKI NARCIARSKIE, TRENING NA SKOCZNI NORMALNEJ (Kamil Stoch, Jan Ziobro, Piotr Żyła, Dawid Kubacki)

12:00 – SPORT.TVP.PL, SNOWBOARD, TRENING W SLOPESTYLE'U

16:35 – TVP1 HD, TVP Sport HD, SPORT.TVP.PL, CEREMONIA OTWARCIA ZIMOWYCH IGRZYSK OLIMPIJSKICH W SOCZI

21: 05 – TVP1 HD, STUDIO STADION

23:15 – TVP Sport HD, OLIMPIJSKI WIECZÓR

23:30 – TVP Info, OLIMPIJSKI WIECZÓR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że podzielę się tym, co przygotowałem na tegoroczne igrzyska... :)

 

Pełna rozpiska transmisji z ZIO Soczi 2014 w TV i internecie (TVP / nSport / Canal+)

 

Konkurencje są podlinkowane, tak aby po kliknięciu prowadziło nas do strony z wynikami LIVE na oficjalnym portalu sochi2014.com. Konkurencje medalowe zaznaczone pogrubioną czcionką.

 

Polecam dodać sobie do zakładek. W piątek wprowadzę jeszcze parę drobnych poprawek i postaram się dodać transmisje na ostatnie dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie na telefonie już nie próbuje wczytywać reklamy i transmisja śmiga bez zarzutu. :jupi: Oczywiście jakość przednia. :)

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/172 ... -47-47.png

 

//edit: Niestety znowu player próbuje wczytywać reklamy :/. Przy skokach jeszcze można było oglądać, ale teraz przy snowboardzie nie udało mi się uruchomić. Teraz reklamy jednak się wczytują, ale po chwili odtwarzanie się przerywa i czasami pojawia się taki komunikat:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/172 ... -45-08.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów tabletów i smartfonów. Dziś włączyli TVP stream IO,

Aplikacja TVP Stream w nowej odsłonie na Igrzyska Olimpijskie w Soczi jest dostępna do pobrania w sklepach Google Play, iTunes oraz Windows Marketplace.

o to szczegóły:

http://media2.pl/telekomunikacja/109174 ... tream.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z aplikacją TVP Stream(Tablet system android 4.1 Jelly Bean) kanały regionalne mi działają ale już TVP Sport nie chce :( leci reklama a później wyskakuje komunikat ,,Ups, wygląda na to, że mamy awarię.Przepraszamy za problem, spróbuj ponownie później" i tak przez cały dzień :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z jakością w TV wczorajszej ceremonii otwarcia IO? U siebie w kablu oglądałem na obu kanałach, czyli TVP Sport HD i TVP1 HD. Obraz był bardzo dobry, średnio ok. 9,5-10,5 Mbit/s na obu kanałach. Ale moim zdaniem, obraz nieznacznie lepszy był na TVP Sport HD (nierzadko podchodził do 12 Mbit/s). Praktycznie zero widocznych pikseli czy rozmazanego obrazu.

 

IO na TVP1 HD w DVB-T to jakieś nieporozumienie, ok. 6,5 Mbit/s. Już teraz widać było pikselozę, a co dopiero gdy wszystko upchną i zmniejszą bitrate do ok. 4Mbit/s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno zastrzeżenie co do strony sport.tvp.pl. Mianowicie chodzi mi o zakładkę "wideo" i retransmisje zawodów. Brakuje retransmisji całych relacji puszczanych na żywo (także tych bez komentarza). Są tylko te wycinki, które były komentowane w TV. Przykładowo ktoś zainteresowany saneczkarstwem, nie może oglądać retransmisji dzisiejszych 2 ślizgów. Podobnie np. z ceremonią medalową, która miała miejsce o 17 naszego czasu i która była relacjonowana na żywo. Także nie ma wrzuconej retransmisji. Mam nadzieję, że to się zmieni.

Na przykład jutro nie będę mógł być o 17 przy kompie i chciałbym mieć możliwość zobaczenia ceremonii medalowej po przyjściu wieczorem do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno zastrzeżenie co do strony sport.tvp.pl. Mianowicie chodzi mi o zakładkę "wideo" i retransmisje zawodów. Brakuje retransmisji całych relacji puszczanych na żywo (także tych bez komentarza). Są tylko te wycinki, które były komentowane w TV. Przykładowo ktoś zainteresowany saneczkarstwem, nie może oglądać retransmisji dzisiejszych 2 ślizgów. Podobnie np. z ceremonią medalową, która miała miejsce o 17 naszego czasu i która była relacjonowana na żywo. Także nie ma wrzuconej retransmisji. Mam nadzieję, że to się zmieni.

Na przykład jutro nie będę mógł być o 17 przy kompie i chciałbym mieć możliwość zobaczenia ceremonii medalowej po przyjściu wieczorem do domu.

 

Mylisz się. Trzeba wejść w dział z konkretną dyscypliną (np. narciarstwo alpejskie) i tam są wrzucane całe transmisje z tych surowych streamów (np. treningi zjazdów). Pewnie pojawiają się z pewnym opóźnieniem, bo wspomnianych przez ciebie transmisji z saneczkarstwa jeszcze nie widać. I tej ceremonii medalowej raczej nie uświadczysz, bo nie wiem, czy jest ona gdzieś transmitowana na tych streamach dodatkowych (mogę się mylić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie również podobny problem z aplikacją TVP Stream na telefony i tablety? Otóż u mnie opóźnienie przekazu przez aplikację względem tv sięga nawet 10 minut...Oglądając transmisję w tym samym czasie na komputerze, opóźnienie jest 'normalne'...Wiecie czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...