Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedziałem na twój post w temacie TVP INFO, znowu wymyślasz i kłamiesz. To kolejny raz.

 

Mówisz że TVP info ma najgorszą oglądalność, aktualne wyniki pokazują że doganiają TVN 24. Znowu wymyślasz!

 

To samo chodzi o TVP sport, wszystko wymyślasz. Przedstaw dowodyi później komentuj... proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok Pytanie nr 1. Kolego TVP nie jest utrzymywana z Budżetu Państwa. TVP jest utrzymywana z dwóch źródeł P:abonament RTV i środki komercyjne ( do takich zaliczałbym opłaty od gniazdka).

Pytanie nr 2. Kolega nie ma czegoś takiego jak pracownicy TVP Sport. Jest redakcja sportowa TVP, która pracuje na rzecz wszystkich kanałów należących do TVP S.A, w tym m.in. TVP1,TVP2, TVP Sport.

Pytanie nr 2 -część druga. Co to znaczy publiczny ?? Zakupiony z środk ów z abonamentu RTV? Kanały są otwarte i zamknięte. Na tej samej zasadzie mógłbyś pytać dlaczego pracownicy Polsat News korzystają ze studia Wydarzeń czy analogocznie do TVN. Budynki, sprzęt stanowią majątek TVP S.A i jest wykorzystywany wedle potrzeb przez różne anteny. Bez sensu robić oddzielne studia dla TVP1,TVP2 i dla TVP Sport i tak samo ze sprzętem. Było by to nie zbyt rozsądne szastaniem pieniędzmi.

Pytanie nr 3. Odpowiedź masz w pytaniu nr 2.

Pytanie nr4. TVP Sport należy do TVP S.A. i dlatego informacje o jego ofercie programowej są przedstawiane na innych antenach TVP.

Pytanie nr 5. TVP przeznacza środki komercyjne na zakup praw sportowych, to nie oznacza,że środki pochodzą wyłącznie z tego kanału. TVP zakupuje prawa sportowe i decyduje o tym , gdzie zostaną one wyemitowane ( zależy to także od warunków umowy). Transmisje sportowe są obecne na różnych antenach TVP.

 

Po pierwsze - nie jestem żadnym (t)woim kolegą.

Po drugie - jesteś kolejną osobą broniącą TVP, której komentarz jest pozbawiony sensu oraz bardzo chaotyczny.

 

1. Pierwszy lepszy przykład - TVP prosi rząd o pieniądze http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,108 ... iadze.html

2. Porównujesz TVN czy Polsat do Telewizji Publicznej?! Zgadza się. TVP Sport jeżeli jest kanałem komercyjnym kanałem powinien mieć osobną siedzibę i swój sprzęt. Dość marnotrawienia publicznych pieniędzy!

3. Nie odpowiedziałeś na pytanie kto płaci pensje dziennikarzom komercyjnego kanału jakim jest TVP Sport.

4. Jesteś niekonsekwentny. Najpierw piszesz, że TVP Sport jest kanałem komercyjnym, a teraz nagle jest kanałem Telewizji Publicznej. Jeżeli TVP S.A jest spółką akcyjną nie powinna dostawać ani grosza od obywateli. Dlaczego inne firmy nie otrzymują dotacji z Budżetu Państwa?

5. Skąd TVP Sport bierze (powiedzmy) kilkadziesiąt milionów rocznie na zakup praw sportowych?

 

Oczywiście, że napisałem do TVP Sport (na Facebooku). Za pierwszym razem usunęli mój komentarz, za drugim go, o dziwo zostawili lecz oczywiście nie odpowiedzieli mi na żadne pytanie :lol2:

Moim zdaniem moje wypowiedź jest jasna, nigdzie nie napisałem w tej wypowiedzi ,że TVP jest kanałem komercyjnym i zmyślasz. Do tego nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Rozmowa z kimś takim nie ma sensu.

P>S. To,że ktoś wnioskuje o dotację nie oznacza,że ją otrzyma, jeśli podajesz taką informację powinineś ustalić czy takowa została przyznana. Warto jeszcze wiedzieć co to dotacja,znać jej charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy. Od jakiegoś czasu czytam te wszystkie komentarze dot. TVP Sport - nie wytrzymałem , dlatego również postanowiłem wtrącić swoje "trzy grosze"!

 

Kolega AnanaAS zadaje kapitalne pytania i przedstawia świetne argumenty. Potwierdzam - patrzyłem na profil TVP Sport na Facebooku i do tej pory nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytania zadane przez AnanASa. To świadczy o tym, że TVP Sport ma świadomość, że gdyby mieli szczerze odpowiedzieć na pytania, to musieliby liczyć się pewnie z kilkoma tysiącami pozwów do Sądu ze względu na "nieuczciwe zagrywki".

 

Z kolei osoby, które zaciekle bronią TVP (mają w tym jakiś interes?) nie są w stanie konkretnie i merytorycznie odpowiedzieć na pytania tylko zmieniają temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem na twój post w temacie TVP INFO, znowu wymyślasz i kłamiesz. To kolejny raz.

 

Mówisz że TVP info ma najgorszą oglądalność, aktualne wyniki pokazują że doganiają TVN 24. Znowu wymyślasz!

 

To samo chodzi o TVP sport, wszystko wymyślasz. Przedstaw dowodyi później komentuj... proste.

 

Już ci odpowiedziałem. Nigdy nie piszę niczego bezpodstawnie. Przykro mi ale po raz kolejny się skompromitowałeś, posłużę się dość prymitywnym cytatem - "Kończ Waść wstydu oszczędź"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy. Od jakiegoś czasu czytam te wszystkie komentarze dot. TVP Sport - nie wytrzymałem , dlatego również postanowiłem wtrącić swoje "trzy grosze"!

 

Kolega AnanaAS zadaje kapitalne pytania i przedstawia świetne argumenty. Potwierdzam - patrzyłem na profil TVP Sport na Facebooku i do tej pory nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytania zadane przez AnanASa. To świadczy o tym, że TVP Sport ma świadomość, że gdyby mieli szczerze odpowiedzieć na pytania, to musieliby liczyć się pewnie z kilkoma tysiącami pozwów do Sądu ze względu na "nieuczciwe zagrywki".

 

Z kolei osoby, które zaciekle bronią TVP (mają w tym jakiś interes) nie są w stanie konkretnie i merytorycznie odpowiedzieć na pytania tylko zmieniają temat.

Najprędzej to Ciebie mogę pozwać do sądu za bezpodstawne insynuacje. No chyba,że masz jakieś dowody na moje związki z TVP S.A.

Czy odpowiedź,że nie ma czegoś takiego jak pracownik TVP Sport, a jest JEDNA REDAKCJA SPORTOWA TVP pracująca na rzecz wszystkich anten TVP nie jest konkretną odpowiedzią. Czy nie dostrzeganie róźnicy między kanałem TVP SPORT należącym do TVP ,a Canal+Sport świadczy o metaforyczności. Te pytania przede wszystkim mają ton insynuacyjny. Niech użytkownik przedstawi dowody,że sprzęt, z którego korzysta TVP Sport jest publiczny,czyli zakupiony z środków publicznych.

Po wtóre kolega Anan nie chce zauważyć,że prawa sportowe nie zakupuje TVP Sport(kanał ),a TVP S.A. I wcale nie jest powiedziane,że robi to z środków wygenerowanych przez TVP SPORT- czy ktoś z TVP tak kiedyś powiedział?? Zresztą dlaczego tak miało by być skoro gro transmisji pokazują anteny otwarte TVP.

Tak samo można domniemywać,że Polsat Sport nie generuje wystarczających przychodów na zakup praw sportowych. Bo nie jest to celem kanału.

Kolega powyżej niech przeczyta "Potop" lub obejrzy chociaż film i zrozumie kontekst cytatu. To Kmicic mówiąc do Wołodyjowskiego" Kończ Waść,wstydu oszczędź", to znaczy ,żeby jemu(Kmiciowi oszczędził,czyli w tym przypadku osoba pisząca takie słowa mówi o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odpowiedź,że nie ma czegoś takiego jak pracownik TVP Sport, a jest JEDNA REDAKCJA SPORTOWA TVP pracująca na rzecz wszystkich anten TVP nie jest konkretną odpowiedzią. Czy nie dostrzeganie róźnicy między kanałem TVP SPORT należącym do TVP ,a Canal+Sport świadczy o metaforyczności. Te pytania przede wszystkim mają ton insynuacyjny. Niech użytkownik przedstawi dowody,że sprzęt, z którego korzysta TVP Sport jest publiczny,czyli zakupiony z środków publicznych.

Po wtóre kolega Anan nie chce zauważyć,że prawa sportowe nie zakupuje TVP Sport(kanał ),a TVP S.A. I wcale nie jest powiedziane,że robi to z środków wygenerowanych przez TVP SPORT- czy ktoś z TVP tak kiedyś powiedział?? Zresztą dlaczego tak miało by być skoro gro transmisji pokazują anteny otwarte TVP.

Tak samo można domniemywać,że Polsat Sport nie generuje wystarczających przychodów na zakup praw sportowych. Bo nie jest to celem kanału.

Kolega powyżej niech przeczyta "Potop" lub obejrzy chociaż film i zrozumie kontekst cytatu. To Kmicic mówiąc do Wołodyjowskiego" Kończ Waść,wstydu oszczędź", to znaczy ,żeby jemu(Kmiciowi oszczędził,czyli w tym przypadku osoba pisząca takie słowa mówi o sobie.

 

Nie zrozumiałeś ironii, której użył AnanAS, trudno.

 

Jeżeli wg ciebie kanał TVP Sport należy do Telewizji Publicznej to w trybie natychmiastowym powinien zostać odkodowany i umieszczony w MUX-3!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok Nie zrozumiałeś ironii, której użył AnanAS, trudno. Jeżeli kanał TVP Sport należy do Telewizji Publicznej to natychmiast powinien zostać odkodowany i umieszczony w MUX-3!

 

To zrób reklamę, żeby społeczeństwo płaciło abonament RTV (aktualnie płaci ok 20% społeczeństwa), to może wtedy się pojawi TVP sport na Mux-3.

Ciekawe czy ty płacisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odpowiedź,że nie ma czegoś takiego jak pracownik TVP Sport, a jest JEDNA REDAKCJA SPORTOWA TVP pracująca na rzecz wszystkich anten TVP nie jest konkretną odpowiedzią. Czy nie dostrzeganie róźnicy między kanałem TVP SPORT należącym do TVP ,a Canal+Sport świadczy o metaforyczności. Te pytania przede wszystkim mają ton insynuacyjny. Niech użytkownik przedstawi dowody,że sprzęt, z którego korzysta TVP Sport jest publiczny,czyli zakupiony z środków publicznych.

Po wtóre kolega Anan nie chce zauważyć,że prawa sportowe nie zakupuje TVP Sport(kanał ),a TVP S.A. I wcale nie jest powiedziane,że robi to z środków wygenerowanych przez TVP SPORT- czy ktoś z TVP tak kiedyś powiedział?? Zresztą dlaczego tak miało by być skoro gro transmisji pokazują anteny otwarte TVP.

Tak samo można domniemywać,że Polsat Sport nie generuje wystarczających przychodów na zakup praw sportowych. Bo nie jest to celem kanału.

Kolega powyżej niech przeczyta "Potop" lub obejrzy chociaż film i zrozumie kontekst cytatu. To Kmicic mówiąc do Wołodyjowskiego" Kończ Waść,wstydu oszczędź", to znaczy ,żeby jemu(Kmiciowi oszczędził,czyli w tym przypadku osoba pisząca takie słowa mówi o sobie.

 

Nie zrozumiałeś ironii, której użył AnanAS, trudno.

 

Jeżeli wg ciebie kanał TVP Sport należy do Telewizji Publicznej to w trybie natychmiastowym powinien zostać odkodowany i umieszczony w MUX-3!

Jeżeli wg Ciebie :lol2: Nie według mnie tylko według faktów i danych.. TVP Sport – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym (jednostka organizacyjna TVP S.A.), pierwszy komercyjny i kodowany kanał w historii polskiej telewizji publicznej, na który TVP S.A. udziela operatorom medialnym płatnych licencji na reemisję (przez to jest on dostępny w niektórych sieciach telewizji kablowej, DSL oraz na platformach cyfrowych).- to akurat z Wiki.

Inna sprawą jest czy TVP powinna tworzyć kanały kodowane i o charakterze komercyjnym, jednak faktem jest,że należy on do TVP S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcesz się kompromitować i podważąć fakt,że TVP Sport jest kanałem TVP S.A.?? Naprawdę troszkę powagi,zresztą nie będę tracił czasu na jałową dyskusję. Jeśli zaś chodzi o sam fakt to też bym wolał niekodowany kanał sportowy TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie piszą że mecze Realu z Atletico są tylko na sport.tvp.pl nie ma na żywo w TVP SPort!! za to mecz Barcy leci na TVP1 i TVP SPort na żywo !! to jakieś kpiny z widzów i kibiców Realu i Atletico żeby nie puścić derbów, wolą już Barcelone z niżej notowanym Realem sociedad ;] to jakies kpiny! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaktualizowali na stronie TVP sport:

Puchar Króla:

5 lutego, 19:55 Real Madryt – Atletico Madryt- TVP Sport HD, SPORT.TVP.PL

5 lutego, 21:55 FC Barcelona – Real Sociedad- TVP 1, TVP Sport HD, SPORT.TVP.PL

11 lutego, 20:55 Atletico Madryt – Real Madryt- TVP 1, SPORT.TVP.PL

12 lutego, 21:55 Real Sociedad – FC Barcelona-TVP Sport HD, SPORT.TVP.PL

 

PS: czyli dwa mecze półfinałowe na otwartej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...