Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek Jońca nie zostanie wysłany do Brazylii, będzie tylko komentował mało atrakcyjne mecze MŚ w studiu Warszawy. Do Brazylii TVP wysyła: Szpakowskiego , Laskowskiego, Iwańskiego, Jasine,

Co nie zmienia faktu że jakieś mecze będzie komentował. Do tego jeszcze Jasina, no masakra po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Towarzyskie. np Mecz Polska-Rosja lub jak ostatnio w Lublinie Polska- Mistrzowie Świata które pokazywało TVP sport

Jońca jest najgorszym komentatorem w TVP - ja na miejscu Szarana bym go wywalił i zatrudnił kogoś nowego, świeżego, młodego - kogoś a'la Święcicki :)

Mieli młodego dobrego Zawackiego, ale odszedll....

Jest już Ekipa na Soczi i dokładny plan transmisji kanałach TVP

https://satkurier.pl/news/95621/6-23 ... skiej.html

 

Brakuje mi Snopka, ale widać że postawili na Laskowskiego.Pewnie Snopek będzie komentował z studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież najgorszy oprócz Jońcy to jest Iwański. Jasina jest w porządku,zna sie na futbolu, nie umie porwać to inna sprawa.

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/41231 ... -tvp-sport

Ciekawa informacja.

Iwański też tragedia. Przy tej trójce (Iwański, Jońca, Jasina) Szpaku to mistrz. Dobrze że chociaż Laskowski będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie TVP Sport odkodowanego, to najpierw zacznijcie regularnie opłacać abonament RTV. TVP nie będzie wtedy ze sportem uciekała do kablówek, bo będzie na prawa sportowe miała pieniądze.

 

pyskujesz i pyskujesz o tym abonamencie ,przytocz wypowiedź DOWOLNEJ OSOBY Z TVP ,że w przypadku systematycznego regulowania opłat abonamentowych TVP Sport zostanie UDOSTĘPNIONY WSZYSTKIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że dla ciebie szok że Wyrzykowski że jedzie na IO, to już było od dawna wiadomo że jedzie z ekipą TVP. Telewizja publiczna z Wyrzykowskim zaczęła współpracować na IO 2012r w Londynie, tam też relacjonował dla TVP. W 2013 roku także komentował Tour de Pologne dla TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fakt zapomniałem o turnieju EIHC. Myślę, że Snopek nie będzie musiał komentować meczów ze studia w Warszawie, gdyż turniej jest w Gdańsku (przynajmniej nie powinien). Sam Snopek mówił, kiedyś, że najbardziej przeżywa mecze reprezentacji Polski w hokeja na lodzie, tak więc może to dla niego lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałem sobie plan transmisji. To jest klapa kompletna. Po co te duble z Biegów, po co to retransmisje w TVP Sport w środku dnia , gdzie zjazd kobiet w TV otwartej?? Wiedziałem,że TVP nie udźwiga ciężaru samodzielnego pokazywania olimpiady. No i po co transmisje serii próbnych w skokach narciarskich. Ich po prostu pogięło. Co to jest zresztą 180 h transmisji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to nie jest takie łatwe ułożyć ramówkę z igrzysk żeby każdego zadowolić.Najważniejsze czy najpopularniejsze dyscypliny będą transmitowane w TV, jak komuś będzie coś brakowało w TV, to może oglądać na ich stronie, będzie stworzone aż 15 streamów. Seria próbną w skokach, będzie sporo osób oglądać, to jest dla mnie plus.

 

Ale inna stacja by też nie udźwignęła by w pokazywaniu IO. Wiec TVP nie jest źle.

 

Jakos nie widzę żeby były IO w Polsacie(antena otwarta) czy TVN... chyba była by jeszcze większa klapa.... Pamiętajmy że występy polaków muszą być na antenie otwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakiego grzyba bieg na 10 km klasykiem czy łączony w TVP2 i w TVP Sport?? Głupotę trzeba nazywać głupotą, a nie bronić ich za każdym razem. Takich bezsensownych dubli jest dużo więcej. Eurosport zawsze udźwignął pokazywanie igrzysk. Skąd to przekonanie,że nikt nie zrobił by toi lepiej, Polsat ma cało dodbowy kanał sportowy w DVB-T ,przynajmniej by nie było takich dziur 2-3 godzinnych w ciągu dnia jak w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozśmieszaj mnie, przecież nawet nie wiedzą kiedy Radwańska będzie grała to raz, dwa TVP2 daje ochłapy z tenisa,czyli 1/2 i finał(nawet z 1/4 już zrezygnowali). TVP planuje retransmisje po północy-kolejna kpina z kibica

Polsat nie ma ekipy- TVP pokazuje,że to nie problem po prostu wysyłają dziennikarzy, którzy bladego pojęcia nie mają-patrz MŚ piłkarek ręcznych gdzie komenrtator mylił polskie zawodniczki. Zresztą to nie prawda. Skoki czy narciarstwo alpejskie już było na Polsacie , teraz jest short-track i Łyżwiarstwo Szybkie, Łyżwiarstwo figurowe też jest. Jak będą wydarzenia to i i komentatorzy się znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...