Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EBU t federacja Biathlonu, a nie Lekkoatletyczna. IAAF to LA. Chodzi o MŚ i ME w LA zarówno w hali jak i na otwartym stadionie. Reszta po prostu jest w pakiecie. Są interesujące bo Polacy odnoszą tam regularnie sukcesy. Zresztą LA to dla mnie królowa sportu. Nie kupują, źle, kupują- też źle. Świat nie kończy się tylko na futbolu.

Federacja Biathlonu to IBU a nie EBU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EBU t federacja Biathlonu, a nie Lekkoatletyczna. IAAF to LA. Chodzi o MŚ i ME w LA zarówno w hali jak i na otwartym stadionie. Reszta po prostu jest w pakiecie. Są interesujące bo Polacy odnoszą tam regularnie sukcesy. Zresztą LA to dla mnie królowa sportu. Nie kupują, źle, kupują- też źle. Świat nie kończy się tylko na futbolu.

Federacja Biathlonu to IBU a nie EBU

Jasne, pomieszało mi się wszystko:) Zwracam honor koledze A.Sawka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedynce tez są szumy. Raz, że jest takie a nie inne oświetlenie, a dwa to specyfika wozu ATM HD1. Czasami możecie się przyjrzeć na transmisjach naszej ekstraklasy jest podobnie.

 

Tak wydawało mi się że wóz ATM-u bo po nakryciach na kamere można poznać. Była jeszcze jedna kamery ustawiano bodajże na trenerów z nakryciem szarym. Na szczęście nie wysłali wozu SD do Wisły to był by wstyd. Jakoś mogła być lepsza to po części wina oświetlenia na skoczni

 

Podejrzewam, że wóz HD TVP pojechał pewnie do Zakopanego, a wóz ATM-u (pewnie ATM HD 2 - 30 kamerowy) pojedzie do Szklarskiej Poręby na biegi narciarskie (im więcej kamer przy trasie tym lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do biegów to @pawel wydaje mi się, że będzie je produkować firma Infornt, a więc bardzo prawdopodobne, że będą to robić na jednym z włoskich wozów, tak jak to robią w przypadku innych krajów. Atm hd2 o ile się nie myle jeździ z bobslejami ( tak było w zeszłym sezonie co do tego nie mam 100 % pewności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/4 finału Copa del Rey:

 

1. MECZE

22.01 | 22:00 | Levante (1) - Barcelona (1)

23.01 | 21:00 | Atlético (1) - Athletic (1)

2. MECZE

28.01 | 21:00 | Real Madrid (1) - Espanyol (1)

29.01 | 20:00 | Athletic (1) - Atlético (1)

29.01 | 22:00 | Barcelona (1) - Levante (1)

30.01 | 21:00 | Racing Santander (3) - Sociedad (1)

 

Mecze, które nie będą na żywo transmitowane na TVP Sport HD, będą prawdopodobnie dostępne na stronie tvp.sport.pl oraz retransmitowane na TVP Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko, że tam jest godzina 22:00, a mecz Espanyol - Real Madrid rozpoczyna się o 21:00. To samo było w tym tygodniu, kiedy nie pokazywano np. na żywo wtorkowego meczu Atlético - Valencia, który zaczynał się o 21:30 (była jedynie retransmisja). Mecz w San Sebastian, Sociedad - Racing Santander za to rozgrywany jest w środę, a nie w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy skoki z Zakopanego sa realizowane w SD tak samo jak te z Wisly?

Jak dla mnie obie transmisje były w HD. Z tego ci mi się wydaje, to obraz najlepszy na TVP Sport HD [a przynajmniej tak słyszałem od brata, bo sam TVP Sportu HD nie mam]. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrekj66 co ty bredzisz? I skoki z Wisły i skoki z Zakopanego są realizowane w jakości HD.

Może się wydawać, że to SD bo paskudnie ten obraz wygląda w porównaniu z zawodami np. w Niemczech. W dodatku ciągłe problemy z ustawieniem kontrastu, jasności.

Może to wina skoczni, ale takie szczegóły to się chyba wcześniej dopieszcza podczas testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze POlaków tylko Iwański który jest w Danii a resztę Dębowski, Laskowski, Jasina ze studia w Warszawie

Precyzyjniej mówiąc to mecze polskiej grupy komentują M.Iwański wraz z W.Nowińskim, którzy są w Danii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...