Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Anan AS @ Polsacik pokazał na otwartym kanale mecze Polski ME Siatkówce które się odbywały w Polsce????? Pokazał Wimbledon 2013 gdzie były sukcesy Polskie?? Polsat daje sport PPV. Dla mnie to jest Patologia! TVP zawsze największe sukcesy Polaków w sporcie pokazuje na otwartym kanale!! .kanał TVP sport nie jest finansowany z abonamentu!

 

Polsat ma taka darmową stronę jak sport.tvp.pl? nie maja, tylko IPLE płatną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam Szaranowicz mówił w AS wywiadzie że TVP sport ma całkiem inna funkcje, czyli komercyjną

 

TVP sport jest kanałem komercyjnym, ale spełnia Misje, bo najważniejsze sukcesy Polaków są na otwartej. Nie muszą pokazywać na otwartej, ale pokazują spełniają misje. Polsat nie spełnia Misje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaranowicz wiele pieknych rzeczy opowiada nie zawsze zgodnych z prawdą.

Sęk w tym, że moj pierwszy post wcale nie przeczył, że tvp sport nie jest kanałem komercyjnym ;)

Prawda jest taka, że ludzie nauczyli sie tylko psioczyc na tvp, a gdyby ME byly w polsacie nie zobaczyliby ani jednego meczu Polaków w tv otwartej.

 

Polsat jest kanałem całkowicie prywatnym, wiec niby po co ma spełniac misje? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Króla to tez misja? :D

Te prawa to akurat tvp marnuje, puszczajac mecze w retransmisji, finał w ogolnej bo wiekszy zysk z eklam, prosty biznes.

 

Misja TVP? Program Młynarskiej zamiast wieczorynk, zakłamana publicystyka i i durnowate seriale na wszystkich kanałach. Ja tam programów misyjnych widze jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem raczej zwolennikiem TVP (tzn. jej restrukturyzacji z obowiązkowym abonamentem od każdego gospodarstwa domowego). Tylko w tym przypadku nie można przeoczyć takiego argumentu. Skoro TVP Sport niby jest kanałem komercyjnym nie finansowanym z abonamentu, to mam rozumieć, że cały sprzęt potrzebny na jego nadawanie, budowa studia, wypłaty dla pracowników i wiele innych związanych z tym kanałem rzeczy zostało opłacone z pieniędzy uzyskanych komercyjnie i ani złotówka nie poszła na to z abonamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze masz na tvp.sport.pl za free. W tej chwili mecze ME W piłce ręcznej są najważniejsze. Dlatego mecze Pucharu króla jest mało, np już następnym tyg wszystkie mecze pucharu króla na tvp sport

 

Abonament płaci ok20% ludzi. pewnie z tej kwoty idą na inne misje. pewnie nie, na sport, z 20 % uzyskanych z abonamentu, to nie kupią rewelacyjnych praw,

20 mln zł kosztowały IO 2014 i 2016, 40 mln zł liga mistrzów itd... Myślisz że to by starczyło z 20 % uzyskanych abonamentu ? odpowiedz NIE.

 

Abonament idzie na inne cele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emirates@ tu chodzi o prawa sportowe. Pensje i sprzęt pewnie są z publicznych pieniędzy. np WTA tour prawa zostały kupione nie za publicznie pieniądze. WTA tour to jest projekt czysty komercyjny czyli najważniejszy jest zysk. Ale spełnia misje, bo mecze Radwańskiej na otwartej.

Podobno TVP sport zarobiło na WTA tour, dlatego przedłużyli umowę na 2014r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaków w sporcie pokazuje na otwartym kanale!! .kanał TVP sport nie jest finansowany z abonamentu!

Jacek Gmoch w programie AS wywiadu mówił ostatno, że nie ma dużo minut na wypowiadanie się w programie 4-4-2 bo Polacy nie płącą abonamentu i musi być dużo reklam. Z tego jasno wynika, że gdyby płacili to reklam w TVP Sport było by mniej a wiec dołożyli by z abonamentu.

od 26.15. do 26.55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wesoly:

"Wieczorynka" leci na TVP Kultura, a docelowo ma być na TVP ABC. Nie została przecież zlikwidowana. TVP chce po prostu powiększyć znaczenie kanałów tematycznych. Przecież BBC czy ARD/ZDF też tak robią. Niestety wygląda to inaczej w przypadku TVP Sport, ale to głównie z powodów finansowych. Tezy o "zakłamanej publicystyce" to twoja subiektywna opinia. Jeśli o mnie chodzi, to i tak lepsze niż niegdysiejsze bzdury Wildsteina. Seriale też nie odbiegają zbytnio od normy - takie są dzisiaj przeciętne gusta. Programy dla wymagających masz na TVP Kultura i TVP Historia. Misji jest mało, bo pieniędzy z abonamentu też mało.

 

Chcecie TVP Sport odkodowanego, to najpierw zacznijcie regularnie opłacać abonament RTV. TVP nie będzie wtedy ze sportem uciekała do kablówek, bo będzie na prawa sportowe miała pieniądze.

 

@emirates:

Z tego co wiem ja, to cały sprzet z jakiego korzysta redakcja sportowa TVP (czyli nie tylko TVP Sport), nie został zakupiony z pieniędzy publicznych. Inaczej brakłoby im ich na ośrodki regionalne i nieliczne programy misyjne i produkcję.

 

@darekgrochowicki:

Mylisz się. Gdyby abonament rtv szedł na pensje redaktorów, szczególnie tych sportowych, to nie starczałoby go na mnóstwo innych rzeczy. Obecnie większość tam pracujących osób utrzymuje się z zarobionych przez TVP pieniędzy - a docelowo mają wszyscy. Dlatego nieraz brakuje im na zakup praw mimo, że reklamy przynoszą dochód. Ale ten ostatnio spada, dlatego tak przypominają o tej zmianie ustawy i opłacie audiowizualnej.

 

@jose:

Ale ta wypowiedź nie znaczy wcale, że obecnie z niego dokładają. Chodziło raczej o to, że gdyby widzowie płacili, kanał TVP Sport nie byłby kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek "wieczorynki". Co mnie interesuje TVP ABC?? To,że tam będą bajki nie oznacza,że "wieczorynki" ma nie być w TVP1. To samo analogicznie z sportem , na tej samej zasadzie sportu nie powinno być w TVP1/TVP2 no bo przecież jest TVP Sport i seriali też., bo są TVP seriale. Dla mnie na tej samej zasadzie jak sport czy seriale tak i pozycje dla młodych widzów powinny być obecne w ramówce stacji ogólno tematycznej. TVP wbrew temuy co piszecie nie wypełnia misji ,a po prostu TVP1 i TVP2 to są stacje komercyjne i jeśli sport im się opłaca to go wrzucają. Porównywanie do Polsatu jest nie do końca trafne. Oni mają platformę satelitarną i ich celem jest przyciągnięcie abonentów, więc nie są skorzy do dawania sportu za darmo. TVP nie ma takiej platformy i w ten krótkoterminowy sposób zarobić.

Co do TVP SPORT-kanał komercyjny. Tutaj inaczej interpretuję słowa Szaranowicza. On poniekąd zaprzeczył temu ,że jest to kanał komercyjny. Bo skoro stwierdza,że ligi zagraniczne nie mogą być w TVP SPORT i że ten kanał działa na innych zasadach niż kanały konkurencji( czyli komercyjne). Ale tu zastrzegam - jeśli coś nie jest finansowane z środków publicznych to n ie musi być ogólnodostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądął ktoś wczoraj mecz Atletico - Athletic ?

Kolejna komproimtacja Jacusia Jońcy!! Kto mu w ogóle daje mikrofon w tym TVP ? Czy jego zwierzchnicy wyłączaja głos jak on "komentuje" mecze ? Bo nie rozumiem jakim cudem taki dziad może być "komentatorem" piłki nożnej ?! I taki ktoś będzie komentował MŚ w Brazylii... no po prostu super! To jest obraza dla widza po prostu, że ktoś tak niekompetentny pracuje przy meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...