Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co raz lepsza promocja TVP sport: Przeczytaj artykuł: https://satkurier.pl/news/95870/tvp-spor ... booku.html

Stracili Ekstraligę żużlową w przetargu o prawa był wymóg HD, wtedy nie mieli HD. Ekstraliga żużlowa w TVP sport miała najlepszą oglądalność. Nport jeszcze nie dorównał poziomu oglądalności jaki miał kiedyś TVP sport. Może niedługo pozyskają I ligę żużlową, mogą być dobre wyniki oglądalności, nawet lepsze niż w nsport

 

Wszyscy narzekają na TVP sport,wyniki oglądalność idą cały czas w górę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półfinały Pucharu Króla w TVP czy tylko w TVP Sport?

 

W zasadzie na głównym kanale TVP były jedynie transmisje z finału Copa del Rey. Wyjątkiem było, gdy w wcześniejszej fazie odbywało się El Clásico. Być może postąpią podobnie w przypadku El Derbi madrileño, szczególnie, że zarówno Real Madrid jak i Atlético spisują świetnie w rozgrywkach Liga BBVA, do tego nadal uczestniczą w UEFA Champions League. No i jak nazwa rywalizacji wskazuje, są to derby Madrytu.

 

Tak pamiętam, że kiedyś TVP miało wyłącznie finał Copa del Rey (wcześniejszych rund chyba nikt nie pokazywał). Nie wiem czy istnieje taka opcja, ale fajnie jakby pokusili się o finał FA Cup czyli najstarszych pucharowych rozgrywek świata. Wiem, że prawa telewizyjne ma Orange sport, ale chodzi mi o kwestię HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz lepsza promocja TVP sport: Przeczytaj artykuł: https://satkurier.pl/news/95870/tvp-spor ... booku.html

Stracili Ekstraligę żużlową w przetargu o prawa był wymóg HD, wtedy nie mieli HD. Ekstraliga żużlowa w TVP sport miała najlepszą oglądalność. Nport jeszcze nie dorównał poziomu oglądalności jaki miał kiedyś TVP sport. Może niedługo pozyskają I ligę żużlową, mogą być dobre wyniki oglądalności, nawet lepsze niż w nsport

 

Wszyscy narzekają na TVP sport,wyniki oglądalność idą cały czas w górę....

 

W kółko piszesz o tym samym aż do obrzydzenia... Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na moje pytania czy dalej będziesz powtarzał puste frazesy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest taka prawda wyniki oglądalności TVP sport co rok idą w górę.... Mają mało praw, a oglądalność jest w miarę dobra. Mają lepsze wyniki oglądalności od takich kanałów jak: nsport, Orange sport , sportklub czy Eurosport 2

 

Ja przynajmniej komentuje według badań, a nie jak ty wymyślonymi danymi

 

Np. narzazie skoki narciarskie w TVP 1 mają ok. 1,5 mln większa widownie niż poprzednim sezonie. Wszystko według badań, nie wymyślone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• Dlaczego TVP Sport korzysta z tych samych praw sportowych co kanały TVP utrzymywane m.in. z abonamentu RTV i budżetu państwa?

 

• Dlaczego w TVP Sport pracują osoby z TVP SA i dlaczego ten komercyjny kanał korzysta z publicznego sprzętu?!

 

• Dlaczego dziennikarze TVP SA komentują mecze dla kanału komercyjnego, kto płaci im pensje?

 

• Dlaczego transmisje TVP Sport są reklamowane na kanałach TVP 1 i TVP 2 chociaż ten kanał jest rzekomo komercyjny? W takim razie dlaczego nie reklamują np. Canal+Sport? (sic!)

 

• Skąd TVP Sport ma pieniądze na zakup praw sportowych jeżeli ich oglądalność jest bardzo kiepska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• Dlaczego TVP Sport korzysta z tych samych praw sportowych co kanały TVP utrzymywane m.in. z abonamentu RTV i budżetu państwa?

 

• Dlaczego w TVP Sport pracują osoby z TVP SA i dlaczego ten komercyjny kanał korzysta z publicznego sprzętu?!

 

• Dlaczego dziennikarze TVP SA komentują mecze dla kanału komercyjnego, kto płaci im pensje?

 

• Dlaczego transmisje TVP Sport są reklamowane na kanałach TVP 1 i TVP 2 chociaż ten kanał jest rzekomo komercyjny? W takim razie dlaczego nie reklamują np. Canal+Sport? (sic!)

 

• Skąd TVP Sport ma pieniądze na zakup praw sportowych jeżeli ich oglądalność jest bardzo kiepska?

\

Pytanie nr 1. Kolego TVP nie jest utrzymywana z Budżetu Państwa. TVP jest utrzymywana z dwóch źródeł P:abonament RTV i środki komercyjne ( do takich zaliczałbym opłaty od gniazdka).

Pytanie nr 2. Kolega nie ma czegoś takiego jak pracownicy TVP Sport. Jest redakcja sportowa TVP, która pracuje na rzecz wszystkich kanałów należących do TVP S.A, w tym m.in. TVP1,TVP2, TVP Sport.

Pytanie nr 2 -część druga. Co to znaczy publiczny ?? Zakupiony z środk ów z abonamentu RTV? Kanały są otwarte i zamknięte. Na tej samej zasadzie mógłbyś pytać dlaczego pracownicy Polsat News korzystają ze studia Wydarzeń czy analogocznie do TVN. Budynki, sprzęt stanowią majątek TVP S.A i jest wykorzystywany wedle potrzeb przez różne anteny. Bez sensu robić oddzielne studia dla TVP1,TVP2 i dla TVP Sport i tak samo ze sprzętem. Było by to nie zbyt rozsądne szastaniem pieniędzmi.

Pytanie nr 3. Odpowiedź masz w pytaniu nr 2.

Pytanie nr4. TVP Sport należy do TVP S.A. i dlatego informacje o jego ofercie programowej są przedstawiane na innych antenach TVP.

Pytanie nr 5. TVP przeznacza środki komercyjne na zakup praw sportowych, to nie oznacza,że środki pochodzą wyłącznie z tego kanału. TVP zakupuje prawa sportowe i decyduje o tym , gdzie zostaną one wyemitowane ( zależy to także od warunków umowy). Transmisje sportowe są obecne na różnych antenach TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, te pytania są bardzo dobre. Oczywiście TVP na nie nie odpowie bo się tylko pogrąży.

Wysyłałeś może te pytania wlasnie do TVP? Ciekaw jestem co by odpisali.

 

Wislok, popełniasz kardynalne błędy próbując odpowiedzieć na te pytania. Co ma TVN i Polsat do TVP? Nie mozna stosować takiej analogii.

Skoro TVP jest projektem komercyjnym to nie powinien korzystać w żaden sposób z pieniędzy publicznych i nie powinni pracować tam ludzie zatrudnieni w TVP SA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek od godziny 17:30 w SPORT.TVP.PL i TVP Info transmisja kwalifikacji konkursu PŚ w Willingen

a to zaskoczenie że maja prawa kwalifikacje do konkursu Willingen. Nigdy nie mieli. ( rok temu nawet nie mili jednego konkursu w Willingen) Szczególnie że prawa do konkursów niemieckich są najdroższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Connor TVP SPORT jest kanałem TVP S.A> czy ci się to podoba czy nie. Inna kwestia jest to czy Telewizja publiczna powinna mieć kanały kodowane . Odpowiedzi są zgodne z prawdą, jest jedna redakcja sportowa i to od wielu lat. Gadacie tak o środkach publicznych,a pewnie sami nawet nie płacicie abonamentu , myślisz,że z tych 18-20% TVP wszystko utrzyma, ona pewnie jeszcze dokłada do projektów , które powinny być utrzymywane z abonamentu czyli np. teatr telewizji. Zresztą sport też może być misją , bo wielu interesują występy Polaków i trudno to tak rozdzielić. TVP pokazuje więcej aniżeli musieli na antenach otwartych i ja wolę aby pokazywała więcej sportu nawet w kanale kodowanym aniżeli jakby w ogóle miała tego nie czynić i byłbyś kolejną z wielu osób, która krzyczała by ,że TVP marnuje prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena otwarta to także TVP2.

Tak i myślisz,że TVP zrezygnuje z emisji "Barw Szczęścia" czy "Na dobre i na złe"?? To nie mecz Polaków na imprezie mistrzowskiej czy Gran Derbi,żeby zebrało wielką widownię,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok Pytanie nr 1. Kolego TVP nie jest utrzymywana z Budżetu Państwa. TVP jest utrzymywana z dwóch źródeł P:abonament RTV i środki komercyjne ( do takich zaliczałbym opłaty od gniazdka).

Pytanie nr 2. Kolega nie ma czegoś takiego jak pracownicy TVP Sport. Jest redakcja sportowa TVP, która pracuje na rzecz wszystkich kanałów należących do TVP S.A, w tym m.in. TVP1,TVP2, TVP Sport.

Pytanie nr 2 -część druga. Co to znaczy publiczny ?? Zakupiony z środk ów z abonamentu RTV? Kanały są otwarte i zamknięte. Na tej samej zasadzie mógłbyś pytać dlaczego pracownicy Polsat News korzystają ze studia Wydarzeń czy analogocznie do TVN. Budynki, sprzęt stanowią majątek TVP S.A i jest wykorzystywany wedle potrzeb przez różne anteny. Bez sensu robić oddzielne studia dla TVP1,TVP2 i dla TVP Sport i tak samo ze sprzętem. Było by to nie zbyt rozsądne szastaniem pieniędzmi.

Pytanie nr 3. Odpowiedź masz w pytaniu nr 2.

Pytanie nr4. TVP Sport należy do TVP S.A. i dlatego informacje o jego ofercie programowej są przedstawiane na innych antenach TVP.

Pytanie nr 5. TVP przeznacza środki komercyjne na zakup praw sportowych, to nie oznacza,że środki pochodzą wyłącznie z tego kanału. TVP zakupuje prawa sportowe i decyduje o tym , gdzie zostaną one wyemitowane ( zależy to także od warunków umowy). Transmisje sportowe są obecne na różnych antenach TVP.

 

Po pierwsze - nie jestem żadnym (t)woim kolegą.

Po drugie - jesteś kolejną osobą broniącą TVP, której komentarz jest pozbawiony sensu oraz bardzo chaotyczny.

 

1. Pierwszy lepszy przykład - TVP prosi rząd o pieniądze http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,108 ... iadze.html

2. Porównujesz TVN czy Polsat do Telewizji Publicznej?! Zgadza się. TVP Sport jeżeli jest kanałem komercyjnym kanałem powinien mieć osobną siedzibę i swój sprzęt. Dość marnotrawienia publicznych pieniędzy!

3. Nie odpowiedziałeś na pytanie kto płaci pensje dziennikarzom komercyjnego kanału jakim jest TVP Sport.

4. Jesteś niekonsekwentny. Najpierw piszesz, że TVP Sport jest kanałem komercyjnym, a teraz nagle jest kanałem Telewizji Publicznej. Jeżeli TVP S.A jest spółką akcyjną nie powinna dostawać ani grosza od obywateli. Dlaczego inne firmy nie otrzymują dotacji z Budżetu Państwa?

5. Skąd TVP Sport bierze (powiedzmy) kilkadziesiąt milionów rocznie na zakup praw sportowych?

 

Oczywiście, że napisałem do TVP Sport (na Facebooku). Za pierwszym razem usunęli mój komentarz, za drugim go, o dziwo zostawili lecz oczywiście nie odpowiedzieli mi na żadne pytanie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darekgrochowicki Nie będę już z tobą prowadził dyskusji bo na każdym kroku się kompromitujesz, jak słusznie zauważyli koledzy wyżej. :smile:

 

Moim zdaniem równie dobrze TVP SA mogliby zlikwidować. Z tych wszystkich ich żałosnych kanałów tylko jeden jest wartościowy, tj. TVP Kultura - reszta to prymitywna rozrywka, zmanipulowane wiadomości i same powtórki na przemian z reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...