Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wsystko od [beep] strony w tym TVP ... Laskowski znawca hiszpańskiej piłki komentuje hokej, Snopek nie komentuje hokeja chociaz się na tym zna. A jakiś Jońca na niczym się nie zna a komentuje sobie... Zero logiki, ale to TVP, standard!

Nawet Szpakowskiego mogli przecież dać, gra jego ulubiony Real ! To chyba już nazwiska graczy Atletico jest w stanie sobie przyswoić i nauczyć się wymawiać, ale nie, lepiej dać Jońce...

 

I całe widowisko będzie roz[beep]one, przez ten żenujący komentarz :/ Strasznie nie lubię niekomepentnych typów jak komentują mi dany mecz, bo zamiast zaciekawić swoimi opowieściami i czasami dygresjami na poziomie to wręcz irytują by nie powiedzieć ostrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Hiszpanii będzie po prostu komentować ktoś inny (może Jacek Jońca) . Igrzyska Olimpijskie to impreza zdecydowanie ważniejsza i każdy szanujący się komentator chce w tym uczestniczyć. Chociaż mam cichą nadzieją ze Dariusz Szpakowski wreszcie po tych igrzyskach pójdzie na zasłużoną emeryturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpak ma jeszcze komentować MŚ Brazylii.

 

Jarosław Marendziak będzie komentować mecze Curlingu. prawdziwy znawca tej dyscypliny. Także będzie komentować snowboard. Sporo godzin będzie komentować na IO. Ja go bardzo lubię.

 

Narciarstwo alpejskie będzie komentować duet :Monika Lechowska – Sebastian Szczęsny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Szpaka za bardzo nie pamiętam z lat 80,ale 90 już doskonale.I również mam wielki szacunek do niego za ten okres.Dla mnie końcówka finału LM w 99 roku Man.Utd- Bayern w wykonaniu Szpaka to "poezja",ale teraz niestety chyba pora już ze sceny zejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też bardzo cenię pana Szpakowskiego, ale myślę iż po MŚ w Brazylii powinien pójść na emeryturę. Zresztą mógł to już zrobić wcześniej, najlepiej po Euro 2012 lub IO w Londynie. Szpaku jest wielki, a jego komentarze przejdą do historii, lecz obecnie najlepszy jest pan Laskowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomyślcie trochę. Dariusz Szpakowski jest z roku 1951, więc w tym roku skończy 63 lata. Żeby przejść na emeryturę trzeba mieć ukończony odpowiedni wiek . Do niedawna było to 65 lat,ale jak wiemy w systemie emerytalnym zaszły zmiany i do 2020 r. ten wiek wydłuży się do 67 lat. Więc Szpaku musi przepracować jeszcze jakiś czas- w Maju skończy 63 lata, więc jeszcze ponad 2 lata,bo wiek już się wydłuża. Inna sprawa,że wcale nie musi przechodzić na emeryturę w ustawowym czasie . Na szczęście to nie Wy o tym decydujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecznik Prasowy TVP:

 

"Telewizja Polska cały czas stara się poszerzać swoją ofertę sportową i prowadzi szereg negocjacji w sprawie nabycia praw do pokazywania różnych imprez, w tym również MŚ w piłce ręcznej oraz I ligi żużlowej. Po ewentualnym podpisaniu umów licencyjnych poinformujemy o tym opinię publiczną."

 

PS: walka o prawa 1 lige żużlową zostały tylko dwie telewizje TVP sport i Orange. Stawiam że wygra TVP sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Jońcy mogli dać Iwańskiego. Naprawdę ktoś ostatnio bardzo mocno promuje Jacka Jońcę, nie dość,że komentuje tenis to jeszcze futbol. Chyba w TVP robi najwięcej transmisji. Drugi jest Laskowski. Przecież oprócz wspomnianego przeze mnie Iwańskiego w TVP jest Sławomir Kwiatkowski, pan Barszczak,a tu mecze robi Jońca, który jest tak krytykowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie może Jońca ma jakiś specjalny kontrakt że musi też komentować mecze piłkarskie? Moim zdaniem Szaranowicz powinien postawić na jakiegoś młodego który by komentował mecze piłkarskie. Jak jest szefem Szaranowicz za jego kadencje to pozyskał dobrych fachowców: Laskowskiego, Rudzińskiego, Lewandowskiego,czy wypożyczony Wyrzykowski, Jeszcze tutaj brakuje młodego komentatora piłkarskiego w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem dyskusję na temat p. Przemysława Babiarza i p. Bernadety Piotrowskiej z wątku Canal+ Sport do wątku TVP Sport

 

Wyjątkiem były Jakuszyce, gdzie Babiarza w ogóle nie było(widać miał urlop).

 

W czasie weekendu z biegami w Szklarskiej Porębie p. Przemysław Babiarz był prawdopodobnie przeziębiony, dlatego nie komentował, ani nie prowadził studia w dniach 18-19 stycznia.

http://sportnaekranie.pl/ps-na-polskiej-ziemi-relacje-z-zawodow-na-polanie-jakuszyckiej-w-tvp-i-eurosporcie/

 

 

Na IO bedą komentować biegi w duecie. Nie będzie Beni:P

 

Bernadeta Piotrowska nie będzie komentować biegów na igrzyskach w Soczi. Biegi narciarskie będą komentować Przemysław Babiarz, Marek Jóźwik i Marek Rudziński.

http://sportnaekranie.pl/plan-transmisji-zimowych-igrzysk-olimpijskich-w-soczi-2014/

W dniach 8-11 lutego tylko duet Przemysław Babiarz – Marek Jóźwik.

http://sportnaekranie.pl/zio-2014-soczi-biegi-laczone-i-sprinty-w-tvp-2-hd/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w tym roku Szpak pójdzie na emeryturę. Tu nie chodzi o jego wiek ale o fatalne błędy (typu "Bergkamp trafił bramką w słupek", "Czarls Puziol", "Puścił Bąka lewą stroną" :mrgreen: ) oraz mówi o tym co się zdarzyło 30 lat temu a nie zwraca uwagi to co się dzieje podczas meczu. Gdy oglądam mecze, które (na nie szczęście) on komentuje, to albo wyłączam dźwięk i oglądam sam obraz albo włączam radio i słucham komentatorów Polskiego Radia.

 

Niestety ale 80% komentatorów sportowych TVP jest strasznie nudnych i irytujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartkowe (06.02) transmisje z igrzysk w Soczi:

 

– 6:55, SPORT.TVP.PL: snowboard, slopestyle, kwalifikacje kobiet i mężczyzn

– 8:20, SPORT.TVP.PL: narciarstwo alpejskie, zjazd, trening mężczyzn

– 14:55, TVP Sport HD i SPORT.TVP.PL: narciarstwo dowolne, jazda po muldach, kwalifikacje kobiet

– 16:30, TVP Sport HD i SPORT.TVP.PL: łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe, program krótki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądacie transmisje na urządzeniach mobilnych? Bo na moim telefonie (Sony Xperia Z) jak wejdę z przeglądarki (Chrome) bezpośrednio na stronę TVP z transmisją to jedynie pojawia się czarna plansza z napisem Reklama i nic więcej :/.

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/172 ... -40-38.png

 

A w TVP Stream są tylko TVP INFO, TVP Parlament i TVP Regionalna, mimo że tam też miały być transmisje :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...