Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie wiadomo jak to będzie. Na pewno mecze tenisa na ich stronie. Skoki narciarskie nigdy nie były w Polsacie. Sprawdziłeś czy w tych dziurach akurat coś leci na żywo z Soczi? Bo ja sprawdzałem kilka dni, naprawą są przerwy gdzie na prawdę nic nic leci na żywo w danym czasie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był bym takie pewien to po pierwsze. Leci- skoro TVP Sport nadaje to znaczy,że leci, a jak wiadomo TVP Sport nie pokazuje wszystkiego. Skoki narciarskie były w Polsacie, to,że nie pamiętasz to nie oznacza,że nie by ło. Były jakieś mało ważne zawody, nie wiem czy przypadkiem Wanio nie komentował.

Zresztą nie każdy ma wystarczający dobry internet,więc nie zrównujmy netu do TV. U mnie jak jest ostra zima to żadnego streamu nie obejrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np Przykład jeden dzień 10 lutego poniedziałek, gdzie występuja przerwy w TVP sport

Analiza: Dyscypliny na żywo wg r godzin

-Curling Turniej M 1 sesja, TVP SPORT pokaże jeden mecz

06:00Dania- : -Chiny

06:00Kwalifikant 1- : -Kanada

06:00Szwajcaria- : -Szwecja

06:00Rosja- : -Wielka Brytania

-Narciarstwo alpejskie Indywidualnie Kobiety

08:00Superkombinacja, zjazd TVP1

-Short track Indywidualnie 500 m Kobiet TVP2

10:45Eliminacje

-Short track Indywidualnie 500 m mężczyzn TVP2

10:45Finały

-Short track Drużynowo Sztafeta kobiet TVP2

10:45Eliminacje

-Hokej na lodzie Turniej K

11:00USA- : -Szwajcaria TVP sport

-Curling Turniej K. 1 sesja

11:00Rosja- : -Dania

11:00Szwecja- : -Wielka Brytania

11:00Szwajcaria- : -USA

11:00Kwalifikant 1- : -Kanada

-Narciarstwo alpejskie Indywidualnie Kobiety

12:00Superkombinacja, slalom TVP2

- Łyżwiarstwo szybkie Indywidualnie Mężczyźni

14:00 500 m TVP 1

-Narciarstwo dow. Indywidualnie Jazda po muldach mężczyzn

15:00Kwalifikacje TVP sport

-Saneczkarstwo Jedyniki Kobiety

15:30 1. i 2. zjazd TVP2 tylko 2 slizg

-Biathlon Biegi indywidualne Mężczyźni

16:00Bieg pościgowy TVP2

-Curling Turniej M 2 sesja

16:00Dania- : -Rosja

16:00Szwecja- : -Wielka Brytania

16:00Kanada- : -Szwajcaria

16:00Kwalifikant 2- : -Norwegia

-Hokej na lodzie Turniej K

16:00Finlandia- : -Kanada TVP sport

-Narciarstwo dow. Indywidualnie Jazda po muldach mężczyzn

19:00Finał TVP sport

 

sa 2 przerwy w tym dniu w TVP sport, ale będzie wszystko pokazane co się da pokazać na żywo . bo niektóre mecze curlingu czy hokeja są o tej samej godzinie, nie da się wszystkiego pokazać tylko wybrane mecze na żywo. sporo dni analizowałem. jest dobrze. wszystkie najważniejsze dyscypliny będą na kanał TVP

 

Wislok@ o tych 180 godzinach o których mówisz, porostu one są w tym samym czasie gdzie masz kilka dyscyplin, nie da sie pokazać wszystkiego tego na żywo w kanalach

Z tych 180 godzin których nie pokazali, większość będzie w retransmisji w tvp sport.

 

Analizowałem jeden tydzień IO, wszystko zostanie pokazane na żywo na kanałach, co sie da w danym czasie.

 

Teraz druga sprawa dublowanie, także występują przerwy w TVP sport to zobaczycz że w tym czasie nic innego nie ma, żeby pokazywać na żywo:

np 8 luty

Analiza:

Snowboard Indywidualnie Slopestyle mężczyzn

06:30Półfinały TVP sport

09:45Finał TVP2

Hokej na lodzie Turniej K

09:00USA- : -Finlandia TVP sport

Biegi narciarskie Biegi indywidualne Kobiety

11:00Bieg łączony na 15 km TVP sport, o 11 w TVP2( dublowanie, nie ma innej dyscypliny w tym samym czasie. żeby pokazać)

Łyżwiarstwo szybkie Indywidualnie Mężczyźni

12:30 5000m TVP1

Hokej na lodzie Turniej K

14:00Kanada- : -Szwajcaria TVP sport

Biathlon Biegi indywidualne Mężczyźni

15:30Sprint TVP2

Łyżwiarstwo figurowe Drużynowo Solistki TVP sport

15:30Program krótki

Łyżwiarstwo figurowe Drużynowo Pary sportowe TVP sport

15:30Program dowolny

Łyżwiarstwo figurowe Drużynowo Pary taneczne TVP2

15:30Taniec krótki

Saneczkarstwo Jedynki Mężczyźni

15:30 1. i 2. zjazd tylko 2 zjazd w TVP sport

Skoki narciarskie Indywidualnie Mężczyźni

17:30Skocznia normalna, kwalifikacje TVP1

Narciarstwo dow. Indywidualnie Jazda po muldach kobiet

19:00Finał TVP sport

 

Na prawde jest dobrze ułożona ramówka IO przez TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku po co dublować, można pokazać inny mecz Curlingu - skrót z tego pojedynku. Moim zdaniem lepiej była ułożona ramówka 4 lata temu jeśli chodzi o TVP Sport.Było więcej spotkań hokeja,Curlingu i dubli nie było. Mnie Darku chodzi o TVP1 i TVP2 głównie. Po co te dziury trzygodzinne- 4 godzinne. Pamiętaj,że nie każdy ma wystarczająco dobry net, ostatnio dużo korzystam z sport.tvp.pl, bo na akademikach jest bardzo szybki net,a i tak chodzą nie najlepiej strona TVP,ale jak w domu to streamy są dużo gorszej jakości. Więc to wszystko pięknie,ale dla bogatych. Także nie każdy ma TVP Sport. Interesuje mnie zjazd kobiet i tego po prostu nie ma na otwartej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest w telewizji publicznej, każdym kanałem rządzi inny dyrektor (czyli TVP 1 czy TVP2 id..). Pewnie dyrektorzy decydują ile może być godzin z IO na danej antenie. Szaranowicz pewnie na za dużo nie ma do dogadania w tej sprawie. Przecież Szaranowcz w AS wywiadzie powiedział że była taka sytuacja że pani dyrektorka TVP1 nie chciała transmisji z MS w lekkoatletyce.

Myśle że w tych czasach też tak może być, każdy dyrektor prowadzi swój kanał, może być że nie chcą tyle sportu w danym kanale. Wiem że telewizji publicznej jest wszystko skomplikowane i bałagan straszny. Szaranowicz pewnie by chciała więcej sportu na antenie otwartej, ale to juz nie od niego zależne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Problemem nie będzie ilość transmisji, ani mam nadzieję jakość przekazu. Jak ktoś jest zainteresowany curlingiem, będzie zapewne mógł oglądać tę dyscyplinę od rana do wieczora na stronie TVP Sport. Problemem będą komentatorzy. Przykro mi to stwierdzić, ale mam pewne wątpliwości czy np. Babiarz jest w stanie na szybko wymienić kilku faworytów do zwycięstwa np. wśród solistek czy par tanecznych. Bez pomocy np. Jacka Taschera taki komentarz pewnie będzie miałki. Czy śledzi na przykład zawody Grand Prix w łyżwiarstwie? Inny przykład to Szczęsny komentujący narciarstwo alpejskie czy Dębowski short track?! Przecież to są osoby, może lubiące te dyscypliny, ale komentujące z doskoku. Najgorsi są specjaliści od wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babiarz i Sobczyński (jak występowali Siudkowie) to bardzo często komentowali Łyżwiarstwo figurowe, ale ostatnio nie komentują tej dyscypliny. ale na pewno nie zapomnieli jak to się komentuje. Debowski zawsze komentował na IO łyżwiarstwo szybkie i shortrack, nawet dobrze sobie radził z tym. Narciarstwo alpejskie tez będzie komentować Monika Lechowska, dobrze komentuję tą dyscyplinę.

Jeśli chodzi Curling to TVP mają fachowca jest nim: Jarosław Marendziak. Tym sportem się interesują z pasją.

Sanki,Bobsleje, Skeleton pewnie będą komentować Pajda i Ulbrych.( to są prawdziwi fachowcy )

Narciarstwo dowolne i snowboard pewnie Bogusław Solecki

Biathlon został wzmocniony po przez Wyrzykowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mają tych dyscyplin do komentowania, ale na pewno dadzą rade. A kogo by mieli zabrać do tych dyscyplin? Dla mnie tylko TVP i Eururosport są przygotowani do relacjonowania IO, żadna inna telewizja.

 

PS: TVP wypożyczył kliku komentatorów z EU. Więc nie narzekajmy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kiedyś w TVP mocno stawiało na pływanie, zawsze były MS i ME w pływaniu, to nawet można było oglądać na ogólnej antenie. Już nie ma takich wielkich sukcesów polaków w pływaniu jak kiedyś. jak np Otylia, Nie ma już wielkiej Gwiazdy Phelps. Pewnie dlatego już nie ma pływania w TVP. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepiej jak komentator daną dziedzinę , którą ma komentować na igrzyskach robi dość regularnie. Jednak jest internet, gazety sportowe, inne stacje - więc można śledzić daną dyscyplinę sportu. To jest kwestia już rzetelności danej osoby. Akurat o Babiarza jestem w miarę spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np Dębowski komentował na trzech Igrzyskach zimowych: 2002r, 2006r, 2010r. to będą jego czwarte IO. Zawsze komentował Łyżwiarstwo szybkie i shortrack na tych IO.

Także kiedyś w TVP były ME czy MS w łyżwiarstwie szybkim, to też komentował.

 

Pływanie chyba już nie jest takie popularne w Polsce. Jak była Otylia to było bardzo popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam także inny przykład, TVP SPORT maja zakupione prawa do pucharu Hiszpanii. Ale Finał jest na TVP otwartej, Nie muszą tego robić że by mecz był na otwartej. Ale finał Pucharu Hiszpanii jest na kanale otwartym

Nie masz racji. Została ustalona lista ważnych wydarzeń sportowych, które mają się znajdować w otwartej telewizji - znajduje się tam właśnie znajduje. Kiedyś mieli prawa właśnie tylko do finału i zawsze leciał na TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Rok temu wczesnej fazie było Gran Derbi , to dwa mecze były na TVP 1, w tym roku będzie tylko Finał. To nei jest tak jak ty do końca mówisz. Gran Derbi dali na TVP 1 żeby zarobić większą kasę. Finał będzie bo jest z tego większa kasa, nie muszą wstawiać finału do TVP 1, robią to bo będzie z tego większa kasa. Jakby np w tym roku było by w ćwierćfinał Gran Derbi e to na 100% mecz byłby na TVP 1, a nie mieli by to w planie,a innego meczu mało ciekawego nie dadzą do TVP 1

 

Nic nie maja ustalone, tylko do ogólnej dają najciekawsze wydarzenia sportowe: Finał PK czy Gran Derbi są ciekawymi wydarzeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest o niebo lepiej niż w Vancouver :brawo: . Przypomnę tylko niektóre kwiatki :

- Transmisja biegu masowego biathlonistek od 3 strzelania , bo Ranczo ważniejsze :crazy:

- Zjazd mężczyzn , retransmisja w tvp 2 z komentarzem szczęsnego , a na tvp sport na żywo komentowała Lechowska :?

- pokazanie przejazdu polskich bobsleistów z 15 minutowym poślizgiem , oczywiście ze znaczkiem "na żywo" , a jakże :lol2:

- pokazanie slalomu kobiet od chyba 7 zawodniczki , bo pogadanka w studio się przedłużyła :D

i wiele innych , których opis możecie znaleźć tutaj :

http://forum.biathlon.pl/viewtopic.php?f=20&t=918

Kombinacji norweskiej , czy biegów męskich to wogóle w otwartych kanałach nie było , z alpejskim też było krucho , więc jest zdecydowana poprawa

Co do komentatorów , to Babiarz z pewnością ma pojęcie o łyżwiarstwie , i o niego jestem spokojny.

Dębowski na łyżwiarstwie się zna i to widać , na Short-tacku nie - też widać

Jóżwik i nieszczęsny to największe porażki komentatorskie na jakie w moim kibicowskim życiu się natknąłem. Ten drugi nie dość , że na niczym się niezna a komentuje wszystko , to jeszcze ma głos który działa na mnie jak płachta na byka.

Co do jóźwika to możnaby było napisać doktorat o jego niekompetencji arogancji i ignorancji. Jak przeczytałem , że znów ma komentować kombinację norweską , to aż krew mi zmroziło(co przy obecnych temperaturach jest zrozumiałe :lol2: ) Znów będzie bredził o "lodowiku" mylił Demonga ze Spilainem , choć ten drugi zakończył już karierę , ale dla jóźwika nie ma rzeczy niemożliwych . Albo też wśród faworytów wymieni zawodnika który po skokach będzie w 5 dziesiątce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest o niebo lepiej niż w Vancouver :brawo: . Przypomnę tylko niektóre kwiatki :

- Transmisja biegu masowego biathlonistek od 3 strzelania , bo Ranczo ważniejsze :crazy:

- Zjazd mężczyzn , retransmisja w tvp 2 z komentarzem szczęsnego , a na tvp sport na żywo komentowała Lechowska :?

- pokazanie przejazdu polskich bobsleistów z 15 minutowym poślizgiem , oczywiście ze znaczkiem "na żywo" , a jakże :lol2:

- pokazanie slalomu kobiet od chyba 7 zawodniczki , bo pogadanka w studio się przedłużyła :D

i wiele innych , których opis możecie znaleźć tutaj :

http://forum.biathlon.pl/viewtopic.php?f=20&t=918

Kombinacji norweskiej , czy biegów męskich to wogóle w otwartych kanałach nie było , z alpejskim też było krucho , więc jest zdecydowana poprawa

Co do komentatorów , to Babiarz z pewnością ma pojęcie o łyżwiarstwie , i o niego jestem spokojny.

Dębowski na łyżwiarstwie się zna i to widać , na Short-tacku nie - też widać

Jóżwik i nieszczęsny to największe porażki komentatorskie na jakie w moim kibicowskim życiu się natknąłem. Ten drugi nie dość , że na niczym się niezna a komentuje wszystko , to jeszcze ma głos który działa na mnie jak płachta na byka.

Co do jóźwika to możnaby było napisać doktorat o jego niekompetencji arogancji i ignorancji. Jak przeczytałem , że znów ma komentować kombinację norweską , to aż krew mi zmroziło(co przy obecnych temperaturach jest zrozumiałe :lol2: ) Znów będzie bredził o "lodowiku" mylił Demonga ze Spilainem , choć ten drugi zakończył już karierę , ale dla jóźwika nie ma rzeczy niemożliwych . Albo też wśród faworytów wymieni zawodnika który po skokach będzie w 5 dziesiątce.

Chciało by się rzec nie chwal dnia przed zachodem słońca. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu,żeby się nie okazało,że będzie tona reklam i pogadanka w studio. Jednak ma gbyć więcej godzin transmisji bo 180 ,w Vancouver było 130. Nie nachodzi na seriale i prime time, stąd może to wynikać. Pamiętam te cyrki na otwartych antenach. Teraz najgorsze to jest po prostu brak alternatywy w postaci Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisja supergiganta z Kitzbuehel został przerwana wcześniej niż w Eurosporcie. Szkoda, że w złych nawykach TVP chce być lepsza niż konkurencja. A czy był powód do przerwania, oczywiście, że nie bo transmisja kolejna dopiero o 14:50. Spokojnie można było jeszcze ze 30 minut zostać na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...