Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też macie problemy z ciągłym buforowaniem retransmisji poszczególnych zawodów na stronie tvp? Właściwie nie da się tego oglądać. Jak relacja leci na żywo, wszystko w porządku, żyleta. Ale kiedy kilka godzin później chcę zobaczyć retransmisję, to ciągle buforuje. A mam upload do 12 Mb/s...

Sprawdzałem w czasie transmisji na żywo skoków narciarskich na dużej skoczni tak z ciekawości i tragedia, pierwsza seria w porządku prawie żadnego buforowania a druga to tragedia, co dwóch trzech skoczków i buforowanie. nie wiem jak jest z retransmisjami bo nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak to jest z powtórkami hokeja, który jest transmitowany na sport.tvp.pl z komentarzem ? Czy będzie później na antenie TVP Sport ? Są bowiem dwie transmisje z komentarzem. Jedna to Rosja-Słowenia i jest na żywo w TVP Sport z komentarzem Laskowskiego i Czerkawskiego, a druga USA-Słowacja na sport.tvp.pl z komentarzem Szpakowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w ogóle myślałem, że skrót meczu Łotwa - Szwajcaria to będzie prawdziwy skrót, a nie "skrót"... Pokazali ostatnie minuty z 1 i 2 tercji i nieco szerzej 3 tercje. Ok niby mecz skończył się 0:1 ale jak robić skrót to robić, a nie...

Ogólnie dobrze, że Czerkawski współkomentuje te mecze bo jest duuużo ciekawiej z nim ;) fajne ciekawostki rzuca i czuje grę, ale trudno żeby było inaczej skoro tyle lat sam grał. Ale wreszcie wczoraj porządnie igrzyska się zaczęły jak dla mnie! Hokej i skoki to jest to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polska będzie szeroko relacjonować Igrzyska Paraolimpijskie w Soczi (7-16 marca). Codziennie w trakcie trwania imprezy w TVP1 (ok. godz. 7.40) będzie miał emisję 10-minutowy program podsumowujący starty Polaków z poprzedniego dnia. W Jedynce znajdą się także kroniki z Paraolimpiady (2 minuty) w najlepszy czasie antenowym – ok. godz. 20.05, tuż po „Wiadomościach” i głównym serwisie sportowym. Każdego dnia specjalne podsumowanie (15 minut) będzie można obejrzeć w TVP Sport (ok. godz. 22.35). Informacje o Igrzyskach Paraolimpijskich znajdą się także w serwisach sportowych TVP.

Doprawdy szeroko,koń by się uśmiał. Dyskryminacja na całego w TVP.Dlaczego "tak szeroko" nie relacjonują Zimowych Igrzysk Olimpijskich.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wynik oglądalności biegu Justyny Kowalczyk szczególności bieg był odbywał się w dzień powszedni także o wczesnej porze.

 

Relację z czwartkowego (13 lutego) biegu na 10 km techniką klasyczną śledziło w TVP2 3 mln 104 tys. osób przy udziałach wynoszących aż 46,72 proc.( PS: bardzo wyskoki udział przy takiej widowni)

Decydujące chwile biegu Justyny Kowalczyk po złoty medal oglądało 3,7 mln widzów TVP2

 

Ceremonię medalową z udziałem najlepszych biegaczek oglądało także w TVP2 4 mln 63 tys. widzów (średnia; udziały 28,28 proc.). Moment, kiedy złoty medal zawisł na szyi Kowalczyk śledziło 4 mln 497 tys.

 

 

Średnie udziały TVP Sport w grupie komercyjnej wyniosły 13 lutego 1,96 proc. To nowy rekord kanału sportowego Telewizji Polskiej od jego powstania w listopadzie 2006 roku! Dotychczasowy rekord w grupie komercyjnej, osiągnięty podczas igrzysk olimpijskich w Londynie, wynosił 1,58 proc.

W czwartek, 13 lutego dzienne udziały kanału sportowego TVP wyniosły: 1,42 proc. w grupie 4+.

 

Na tak dobry wynik TVP Sport złożyły się m.in.: powtórka zwycięskiego biegu Justyny Kowalczyk (godz. 20:30, 385 tys. widzów, udziały: 2,3 proc.), transmisja meczu hokeja na lodzie: Rosja – Słowenia (13:30, 211 tys., 3 proc.), transmisja z rywalizacji kobiet w skeletonie (9:40, 163 tys., 3,3 proc.) oraz transmisja biegu łyżwiarek szybkich na 1000 m (15:50, 158 tys., 1,7 proc).

 

PS: Bardzo dobre wyniki, TVP powinna byc zadowolona, szczególnie jak się pobija rekord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie narzekajcie tak na TVP, Bo przyzwoicie pokazują IO

 

Przyzwoicie bo mają transmisje na swojej stronie - bez komentarza i CAŁE. W innym wypadku gdybym miał opierać obserwowanie Igrzysk tylko na TV, prawdopodobnie nie wytrzymałbym nerwowo. Nawet nie chodzi o ciągłe reklamy, ale denne komentarze np. Pana Szczęsnego, Pani Lechowskiej, Jóźwika itd. oraz przerywanie zawodów, bo startują Polacy. Wczoraj przy biegu biathlonowym mężczyzn na 20 km przerwy na słabe przejazdy łyżwiarek były niepotrzebne. A tak przynajmniej mam włączoną cały czas relację z poszczególnych dyscyplin i nawet przerwy czy reklamy nie wyprowadzą mnie z dobrego nastroju. Nawet komentarze P. Szczęsnego i Lechowskiej. A wydaje mi się, że jeżdżąc od kilkunastu lat na nartach i interesując się narciarstwem alpejskim od prawie 20 lat miałbym coś mądrzejszego do powiedzenia. Ale cóż, nie każdy może zostać profesjonalnym komentatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz USA- Rosja - 2 tercje planują pokazać na TVP 2 a całość TVP sport,nie narzekajcie tak na TVP, Bo przyzwoicie pokazują IO

Prawdę powiadasz. Nie mam większych zastrzeżeń, ale oszukiwanie i wprowadzanie w błąd telewidzów mogliby sobie darować.

 

Zapłacili za prawa do IO bardzo dużo 3x więcej niż ostatnio , więc nic dziwnego że będą reklamy, muszą odzyskać kwotę za prawa do IO?

Najbardziej denerwujący jest stale (średnio raz dziennie) powtarzający się schemat:

 

reklamy ----> studio ---> długaśne reklamy ---> transmisja 5-10-15 minutowa ----> długaśne reklamy ----> studio ----> zmiana kanału ----> reklamy ----> studio ----> długaśne reklamy ----> transmisja ----> długaśne reklamy ----> studio

 

Często jest też taka sytuacja, że na obu antenach TVP na których trwają Igrzyska lecą reklamy. Długaśne reklamy. Człowiek nie ma nawet alternatywy.

 

A za niegospodarność TVP płacą jak zwykle telewidzowie. Szkoda, że Eurosport nie pokazuje IO. Człowiek mógł zawsze zmienić kanał, a tak cały czas jest na łasce politycznego grajdołka o nazwie TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przypadku tej olimpiady poziom reklam jest już żenująco wysoki. Jedyną alternatywą chyba jest oglądać na zagranicznych stacjach relacje. A kiedyś, a w przypadku igrzysk w Vancouver w internecie leciało kilka różnych strumieni na sport.tvp.pl i można było sobie coś wybrać, co się komu podobało, fakt, niektóre rzeczy były bez komentarza, ale tam nie było wcale reklam

 

reklamy ----> studio ---> długaśne reklamy ---> transmisja 5-10-15 minutowa ----> długaśne reklamy ----> studio ----> zmiana kanału ----> reklamy ----> studio ----> długaśne reklamy ----> transmisja ----> długaśne reklamy ----> studio

No przypadku tej olimpiady poziom reklam jest już żenująco wysoki. Jedyną alternatywą chyba jest oglądać na zagranicznych stacjach relacje. A kiedyś, a w przypadku igrzysk w Vancouver w internecie leciało kilka różnych strumieni na sport.tvp.pl i można było sobie coś wybrać, co się komu podobało, fakt, niektóre rzeczy były bez komentarza, ale tam nie było wcale reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze turnieju w Doha jednak tylko na sport.tvp.pl . Jutro od 17:30 gra Agnieszka z Simoną Halep. Radwańska to najgorzej traktowany sportowiec przez TVP. Kowalczyk pokazują, biegi nawet jak jej nie ma, Stocha nawet kwalifikacje i treningi. Lewandowskiego również. Nawet Puchar Hiszpanii bez Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...