Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg programu to dziś TVP irytuje... Hit nad hity USA - Kanada w hokeja na TVP2 zaczną o 18:10 transmisję a mecz zacznie się o 18... Przecież to kpina ! Pewnie wcześniej milion reklam, jakiś gbur Iwański w studiu na Narodowym musi się głupio pouśmiechać i pogadać o niczym, a dopiero potem dadzą mecz! Na TVP Sport powinno być to spotkanie w całosći a nie kombinują nagle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg programu to dziś TVP irytuje... Hit nad hity USA - Kanada w hokeja na TVP2 zaczną o 18:10 transmisję a mecz zacznie się o 18... Przecież to kpina ! Pewnie wcześniej milion reklam, jakiś gbur Iwański w studiu na Narodowym musi się głupio pouśmiechać i pogadać o niczym, a dopiero potem dadzą mecz! Na TVP Sport powinno być to spotkanie w całosći a nie kombinują nagle...

 

Usa - Kanada też w nSport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg programu to dziś TVP irytuje... Hit nad hity USA - Kanada w hokeja na TVP2 zaczną o 18:10 transmisję a mecz zacznie się o 18... Przecież to kpina!
Nie będzie I tercji tylko w TVP 2. Planowali pokazać tylko II i III więc tak też zrobili. Podobnie jak z meczem Rosja - USA w fazie grupowej.

Ja tylko mam nadzieję, że komentarz w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego będzie tak samo emocjonujący przed wejściem na antenę otwartą jak i podczas tercji tylko w TVP Sport. Niestety różnica w komentarzu tylko na stronie sport.tvp.pl, a TVP Sport, czy TVP 1/2 jest znacząca. Takie mamrotki pod nosem podczas transmisji na sport.tvp.pl nie są przyjazne dla widza i świadczą o lekkim lekceważeniu tej formy transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na wieczór

TVP2:

17:00 Soczi 2014 - Studio{PL} Na żywo

17:10 Soczi 2014 - Narciarstwo alpejskie - slalom kobiet{PL} Na żywo

17:40 Soczi 2014 - Narciarstwo alpejskie - slalom kobiet{PL} Na żywo

17:50 Soczi 2014 - Narciarstwo alpejskie - slalom kobiet{PL} Na żywo

18:10 Soczi 2014 - Hokej mężczyzn - 1/2 F (2) - USA - Kanada ( 1 tercja ){PL} Na żywo

18:45 Panorama Na żywo

18:50 Soczi 2014 - Hokej mężczyzn - 1/2 F (2) - USA - Kanada ( 2 tercja ){PL} Na żywo

19:35 Soczi 2014 - Studio{PL} Na żywo

19:40 Soczi 2014 - Hokej mężczyzn - 1/2 F (2) - USA - Kanada ( 3 tercja ){PL} Na żywo

20:20 Soczi 2014 - Studio{PL} Na żywo

 

TVP sport:

17:30 Soczi 2014 - Short track - 500m mężczyzn, 1000m kobiet, sztafeta mężczyzn{PL} Na żywo

17:40 Soczi 2014 - Short track - 500m mężczyzn, 1000m kobiet, sztafeta mężczyzn{PL} Na żywo

18:05 Studio Stadion Narodowy Na żywo

18:10 Soczi 2014 - Short track - 500m mężczyzn, 1000m kobiet, sztafeta mężczyzn{PL} Na żywo

18:30 Studio Stadion Narodowy Na żywo

18:40 Soczi 2014 - Short track - 500m mężczyzn, 1000m kobiet, sztafeta mężczyzn{PL} Na żywo

19:20 Soczi 2014 - Short track - 500m mężczyzn, 1000m kobiet, sztafeta mężczyzn{PL} Na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok, tak chwalisz zawsze TVP za transmisje w internecie jakbys byl ich rzecznikiem prasowym. A tak naprawde to mają gdzieś tenis i na odwal się puszczają w internecie. A sam wiesz jako fan tenisa, ze takich streamow nawet z lepsza jakoscia jest wiele wiecej, wiec zadna łaska. Ty nie opowiadaj o bajkach z legalnością, bo to fikcja.

Nie chwalę,a napisałem informacyjnego newsa jedynie. Szkoda,że tych krytycznych postów moich nie widzisz, jeszcze tydzień temu jechałem po nich,że nie pokazują Radwańskiej w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na wieczór

TVP2:

17:00 Soczi 2014 - Studio{PL} Na żywo

17:10 Soczi 2014 - Narciarstwo alpejskie - slalom kobiet{PL} Na żywo

17:40 Soczi 2014 - Narciarstwo alpejskie - slalom kobiet{PL} Na żywo

17:50 Soczi 2014 - Narciarstwo alpejskie - slalom kobiet{PL} Na żywo

18:10 Soczi 2014 - Hokej mężczyzn - 1/2 F (2) - USA - Kanada ( 1 tercja ){PL} Na żywo

18:45 Panorama Na żywo

18:50 Soczi 2014 - Hokej mężczyzn - 1/2 F (2) - USA - Kanada ( 2 tercja ){PL} Na żywo

19:35 Soczi 2014 - Studio{PL} Na żywo

19:40 Soczi 2014 - Hokej mężczyzn - 1/2 F (2) - USA - Kanada ( 3 tercja ){PL} Na żywo

20:20 Soczi 2014 - Studio{PL} Na żywo

 

TVP sport:

17:30 Soczi 2014 - Short track - 500m mężczyzn, 1000m kobiet, sztafeta mężczyzn{PL} Na żywo

17:40 Soczi 2014 - Short track - 500m mężczyzn, 1000m kobiet, sztafeta mężczyzn{PL} Na żywo

18:05 Studio Stadion Narodowy Na żywo

18:10 Soczi 2014 - Short track - 500m mężczyzn, 1000m kobiet, sztafeta mężczyzn{PL} Na żywo

18:30 Studio Stadion Narodowy Na żywo

18:40 Soczi 2014 - Short track - 500m mężczyzn, 1000m kobiet, sztafeta mężczyzn{PL} Na żywo

19:20 Soczi 2014 - Short track - 500m mężczyzn, 1000m kobiet, sztafeta mężczyzn{PL} Na żywo

 

 

Darku, ile jeszcze kont założysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska sportowa TVP: 24.02-2.03.2014

 

Wtorek 18 lutego

18:00 Skoki narciarskie, Puchar Świata - Falun, Szwecja: kwalifikacje TVP Info

 

Środa 26 lutego

16:30 Skoki narciarskie, Puchar Świata - Falun, Szwecja: konkurs indywidualny TVP 1 HD

20:40 Schalke - R. Madryt TVP 1 HD

 

Piątek 28 lutego

15:30 Skoki narciarskie, Puchar Świata - Lahti, Finlandia: kwalifikacje TVP Info

17:00 Skoki narciarskie, Puchar Świata - Lahti, Finlandia: konkurs indywidualny TVP 1 HD

18:25 Hokej na lodzie, Polska Hokej Liga - 1. runda play-off TVP Sport HD

 

Sobota 1 marca

13:00 Biegi narciarskie, Puchar Świata - Lahti, Finlandia: sprint techniką dowolną TVP 2 HD

14:55 Boks, Gala WSB: Astana Arlans Kazachstan - Hussars Poland TVP Sport HD

16:15 Skoki narciarskie, Puchar Świata - Lahti, Finlandia: konkurs drużynowy TVP 1 HD

18:20 Hokej na lodzie, Polska Hokej Liga - 1. runda play-off TVP Sport HD

 

Niedziela 2 marca

12:35 Biegi narciarskie, Puchar Świata - Lahti, Finlandia: 10 km techniką dowolną TVP 2 HD

14:00 Skoki narciarskie, Puchar Świata - Lahti, Finlandia: konkurs indywidualny TVP 1 HD

 

Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko racja, tylko dlaczego TVP płaci trzy razy więcej za prawa do ZIO niż 4 lata temu. Powiedzie mi,że prawa sprzedawał Sportfive,a kto kazał się godzić TVP na takie warunki?? Przecież mogli powiedzieć wpływy z reklam spadają itd. my tyle nie damy, sportfive musiałby mocno zejść z ceny bo jakoś chętnych zbytnio nie było, dla mnie to jest absurd,że ceny za prawa sportowe rosną,a przychody z tytułu ich emisji regularnie spadają i TV godzą się na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

Przecież 4 lata temu TVP zakupiła prawa z EBU, od 40 lat kupowała prawa przez organizacje EBU. Każdy członek EBU płaci składki inaczej każdy członek TV składa się na prawa sportowe. Wtedy EBU mogło kupić taniej prawa do Igrzysk od MKOL. Dlatego cena była niższa za prawa . MKOL teraz sprzedała prawa różnym pośrednikom, w Polsce tym pośrednikiem jest sportfive, to jest prywatna firma która zależy im na zysku. Raczej ciężko obniżyć cenę jaka była wcześniej przez EBU, wtedy za prawa do IO składały się wszystkie telewizje publiczne które należą do EBU

 

@wislok,

To jest raczej pytanie do MKOL. Dlaczego zdecydowali się na sprzedaż praw do różnych pośredników? Dla mnie odpowiedz to: MKOL chce zarobić więcej pieniędzy za prawa transmisyjne niż jak było przez EBU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by TVP się nie zgodziła to sportfive musiało by obniżyć cenę- lepiej zarobić cokolwiek niż nic. Przecież każde dziecko wie ,że na te prawa nie porwie się TVN czy NC+, a i Polsat wątpliwe, więc konkurencji zbytnio nie mieli, więc pozycja negocjacyjną TVP miało bardzo dobrą. Kto kazał im kupować wyłączne prawa, mogli też wyłączyć np. prawa mobilne, do internetu czy do kanału kodowanego. Zresztą powiedział Szaranowicz,że mają bardzo słabych negocjatorów i w przeszłości i widać obecnie,. Robienie interesów gdzie wiadomo,że stracą jest pozbawione logiki. Zresztą nie wiem czy to nie podlega także pod sąd. Jako niegospodarność środkami spółki skarbu państwa i narażenie jej na straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić TVP za te Igrzyska :brawo:

 

Właściwie wszystko to co chciałem ---> obejrzałem (w HD), podkreślam to, bo w przeszłości różnie z tym bywało.

 

Dzień w dzień, od rana do nocy. Piękne były te dwa tygodnie, nie tylko w kontekście Polski i nas Polaków. Tak piękne, że od wczoraj czuję pewną pustkę :? Tak samo przeżywałem chyba tylko IO w Turynie - wtedy wiązało się to też stąd, że akurat ferie mi się kończyły równo z Igrzyskami i z tego powodu wpadłem w podwójną depresję :lol2:

 

Brawo dla Cyfrowego Polsatu :brawo: , który w porę udostępnił mi TVP Sport HD, eh gdzie ja biedny oglądałbym hokeja? Narzekałem na reklamy, ale w sumie nie było aż tak najgorzej. Kilka wydarzeń szczególnie zapamiętam. Chociażby ten mecz USA - Rosja w hokeja = wspaniała reklama tej dyscypliny.

 

Najgorzej wspominam chyba zawody snowboardzistów w rynnie. Organizatorzy się nie popisali, a szkoda, bo dużo sobie po tej konkurencji obiecywałem (bynajmniej nie przez pryzmat Polaków).

 

Komentatorzy? Wypadli dobrze. Dębowski trochę odleciał, ale jakiś rodzynek zawsze musi się trafić.

 

Studio? Również nie mam większych zastrzeżeń.

 

Magazyny? Mogły być trochę dłuższe, bardziej skrupulatne. Dobrze, że Eurosport uruchomił swój program podsumowujący. Lubię obejrzeć program traktujący IO z innej perspektywy - perspektywy zachodu.

 

Ogółem jestem zadowolony, a jakie są wasze odczucia? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bytły moje pierwsze igrzyska, które nie obejrzałem za pośrednictwem kanałów telewizyjnych TVP . Powód dość prozaiczny- skończona umowa z operatorem(CP) i brak polskich kanałów w ofercie. Więc Igrzyska obejrzałem w dużej mierze za pośrednictwem stacji niemieckich ARD/ZDF oraz stronie sport.tvp.pl . Tu muszę pochwalić TVP, bo jakość streamów była wspaniała, możliwość obejrzenia całej rywalizacji bez reklam i przerw, bardzo często z polskim komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...