Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

modlę się o powrót WTA do Eurosportu;

to co wyprawia tvp to kryminał;

meczów co kot napłakał, nawet meczu Radwańskiej nie potrafią w całości puścić;

komentatorzy to istna tragedia, tylko Lewandowskiego idzie słuchać, reszta to dno;

w tej tvp chyba wszyscy od prezesa po sprzątaczkę po znajomości pracują dlatego tak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się wczoraj wydarzyło to po prostu skandal. W normalnym kraju ktoś by poniósł konsekwencje,ale w tym kraju nikomu nic się nie stanie.

 

 

Transmisję meczu Radwańskiej rozpoczęli tak późno ponieważ w przekazie z tego turnieju (world feed) szedł mecz Flavia Pennetta – Camila Giorgi,

może to nie wina TVP. Jeśli to prawda że był taki przekaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej WTA w Indian Wells również na tureckim kanale Sports TV, Eurosport to chyba najlepsza opcja jeżeli chodzi o tenis, bo TVP Sport traktuje tenis raczej po macoszemu, ważniejsze spotkania Agnieszki Radwańskiej powinni też dawać na otwarte anteny np. do TVP 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekgrochowicki zwrócił uwagę na ważną rzecz - brak światowego przekazu. O tym nie pomyślałem. Jest jednak inny grzech TVP Sport. Dlaczego pokazują tak mało spotkań? Gdyby pokazywali wszystko to komentator powiedziałby, że mecz Radwańskiej po zakończeniu obecnie trwającego spotkania i nie byłoby takiej afery. Mają aż taki nadmiar praw sportowych? Nie, wolą pokazywać powtórki powtórek zamiast relacji na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarek Na twoją prośbę TVP teraz tak już robi:" Na transmisję zapraszamy po zakończeniu pojedynku M. Raonic - A. Murray, ok. 21:30." tak napisane na stronie TVP, Ja dziś napisałem ostro do rzecznika TVP, napisał mi że poprawią jakość Tenisa w TVP, także mi napisał to:Transmisję meczu Radwańskiej rozpoczęli tak późno ponieważ w przekazie z tego turnieju (world feed) szedł mecz Flavia Pennetta – Camila Giorgi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek ale to prawda jest:"Transmisję meczu Radwańskiej rozpoczęli tak późno ponieważ w przekazie z tego turnieju (world feed) szedł mecz Flavia Pennetta – Camila Giorgi,"

Kanał Supertenis też mial taki sam sygnał jak TVP, dawali mecz tak samo w połowie I seta, ja już widzę małą poprawę juz na stronie informują o której mecze, nawet kiedy będą powtórki meczów w danym dniu, przed moim wysłaniem do rzecznika oburzeniem że źle pokazujecie tenis, tak nie informowali kiedy i o której mecz, zero informacji o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mogło być. Była w zeszłym roku taka sytuacja,że mecz transmisję meczu Radwańskiej rozpoczęło później ze względu na przekaz światowy. Jednak wtedy była transmisja meczu poprzedzającego transmisję. TVP nie wiem czy to przypadek,ale oprócz Katowic to liczba 17 spotkań na turniej jest maksymalną jaką pokazali z danego turnieju. Teraz właśnie taka liczba będzie. Jednak kanal ST HD pokazał znacznie więcej.

Dziękuję Darku za interwencję, teraz jest precyzyjniejsza informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku bulwersujecie sie brakiem poczatku spotkania, w ktorym nie dzialy sie jakies szalone rzeczy, ktore nie mogly nas ominac.

 

skandal to byl jak Polsat kiedys wylaczyl mecz Nadala z Robinem Haase na Wimbledonie 2011 przy wyniku 1-2 w setach, zeby przelaczyc sie na mecz Kubota z jakims przecietniakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje dla fanów Polskiej Ligi Żużlowej która będzie w TVP. O to szczegóły kontraktu:

-Mecze Polskiej Ligi Żużlowej będą nadawane w TVP sport i także w ośrodkach regionalnych TVP, fazę play off także pokaże TVP INFO

Pakiet meczów:

-18 meczów Polskiej Ligi Żużlowej

-2 mecze towarzyskie Reprezentacji Polskiej które zostaną pokazane w TVP1

Inne informacje kontraktu:

-będzie wyprodukowany magazyn

-wszystkie mecze żużlowe będą nadawane w sygnale w HD

-mecz do transmisji będzie wybierać GKSŻ, a nie TVP,(to jest dla mnie ogromny plus, nie będzie takiej sytuacji, jak w NC+ czyli Unibax TV)

-każdy klub ma mieć zapewnione min. 4 mecze w telewizji

-nie będzie transmisji z Łotwy czyli z Daugavpils

 

W pierwszej kolejce Polskiej Ligi Żużlowej zobaczymy mecz ROW-u Rybnik z Polonią Bydgoszcz lub PGE Marmy Rzeszów z Orłem Łódź.

 

PS: Znamy pierwszy duet na MS w Brazylii Jacek Laskowski i Rafał Ulatowski będą komentować prosto z Brazylii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...