Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat kiedyś pokazywał mecze europejskich pucharów. To zdaje się przeszłość, a może szkoda, bo mecz ostatni mecz Pogoni mógłby być rozgrywany w Super Polsat, a mecz Lecha w TVP Sport. Dziwna sytuacja z meczem Lecha, gdyż 10 lat temu bez problemu pokazano mecz Żalgirisu Wilno z Lechem. Jakby TVP naprawdę chciała pokazać mecz, mogłaby nawet pokusić się o wysłanie wozu lub poproszenie o to Litwinów. Z Warszawy do Kowna aż tak daleko nie jest, prawie tyle samo, co z Warszawy do Zakopanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wreszcie w jednej stacji można obejrzeć wszystkie mecze eliminacyjne naszych drużyn. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu był z tym ogromny problem, bo albo były w różnych stacjach, albo w ogóle nie było transmisji i trzeba się było posiłkować streamami. 

 

EDIT: 

 

Mamy duży breaking news! Marek Szkolnikowski odchodzi z TVP Sport. 

 


 

Szkoda, można go różnie oceniać, ale moim zdaniem sprawdzał się w swojej roli świetnie. Ciekawe, czy to on dostał świetną propozycję czy to jemu podziękowano. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Przemysław tylko Krzysztof Zieliński.

Cytat

Jego zastępcą ma zostać Sebastian Staszewski, do tej pory dziennikarz Interii. Szkolnikowski zostaje w TVP, ale na razie nie wiadomo jakie stanowisko zajmie.

https://sportowefakty.wp.pl/inne/1073878/zmiany-w-tvp-sport-wiemy-kto-bedzie-nowym-dyrektorem

Dla mnie największym zaskoczeniem jest to, że Szkolnikowski ma zostać  w TVP.

 

Odejście Szkolnikowskiego z TVP Sport było tylko kwestią czasu, jak 4 lata temu powiedział w wywiadzie, że "Myślę, że jeżeli za pięć lat byłbym szefem TVP Sport, to znaczy, że coś poszło nie tak. Absolutnie to nie jest moja docelowa praca, to jakiś etap

"https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/szef-tvp-sport-to-nie-jest-moja-docelowa-praca-dostaje-duzo-roznych-ofert-ostatnio-odrzucilem-taka-za-cztery-razy-wiecej-pieniedzy

Byłem przekonany, że Szkolnikowski odejdzie przed wyborami, ale zakładalem ze zmieni pracodawce, a nie zostanie w TVP.
 

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Mecz w Azerbejdżanie pokazuje CBC Sport, faktycznie tamta telewizja poprawiła jakość.

Ta i zapewne ty wiesz jaką mają jakość🤣 Zapewne masz dostęp do pozycji satelitarnej na której nadają😂 Obstawiam że tu mają do tego dostęp nieliczni bo to nie 13E

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba to wydarzenie skomentować. Nie da się przejść obok tego obojętnie. Wiadomo każdy będzie szukał plusów i minusów.  Ja wielokrotnie  krytykowałem i w sumie nadal mam krytyczne zdanie.  Oczywiście oprawa, dziennikarze cała otoczka jest lata świetnie od tego co było jeszcze kilka lat temu. Wiadomo, każdego kibica ( no większość) cieszy to , że ma coś " za darmo" i te wszystkie prawa co ma teraz TVP to jest postęp.

Tylko jakim kosztem? Co musiało się stać, że nagle, z dnia na dzień, gdzie nic na to nie wskazywało jest taka decyzja? Nie rezygnacja tylko odsunięcie. Jak Kurskiego.

Na moje ( powtórze na moje) narobił Pan Marek problemów. Problemów z licencjami. Wyłączności, wycinanie konkurencji gdzie możliwa była współpraca, sublicencje. Gdzie można było zaoszczędzić tam szły wojenki. Z prywatnymi nadawcami. Ktoś się połapał. Zobaczcie komunikat: tam nie ma podziękowań.  To nie jest przypadek.  Jego ego narobiło problemów.  Myślę, że finansowych i ja tu widzę mundial i walka z Viaplay. Poprawcie mnie jeśli się myle, ale była jakaś konferencja prasowa, że te prawa nabyli? Nawet chyba Fifa o tym nie wspomina. Dlaczego? Tam poszły grube pieniądze, a Viaplay się wycofuje z Polski.  I pewnie te prawa tyle by nie kosztowały.

Plus: nie przejmuje tego ani polityk ani nikt nadaktywny na twiterze tylko menadżer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta i zapewne ty wiesz jaką mają jakość Zapewne masz dostęp do pozycji satelitarnej na której nadają Obstawiam że tu mają do tego dostęp nieliczni bo to nie 13E
 
A VPN.lat od czego jest? Kiedyś patrzyłem w ich streaming. W ogóle było widać różnicę w porównaniu do meczu Legii na TVP Sport.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lukas_k napisał(a):

Fajnie, że wreszcie w jednej stacji można obejrzeć wszystkie mecze eliminacyjne naszych drużyn. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu był z tym ogromny problem, bo albo były w różnych stacjach, albo w ogóle nie było transmisji i trzeba się było posiłkować streamami. 

 

EDIT: 

 

Mamy duży breaking news! Marek Szkolnikowski odchodzi z TVP Sport. 

 


 

Szkoda, można go różnie oceniać, ale moim zdaniem sprawdzał się w swojej roli świetnie. Ciekawe, czy to on dostał świetną propozycję czy to jemu podziękowano. 

Też mnie to zastanawia. Obok informacji o "wyjściu" Viaplay Polski szok roku!

Dla mnie zwłaszcza smutny moment, bo był osobą którą bardzo mocno ceniłem i uważałem go za najlepszego szefa sportu w mediach jaki kiedykolwiek był.

14 godzin temu, lukas_k napisał(a):

https://sportowefakty.wp.pl/inne/1073878/zmiany-w-tvp-sport-wiemy-kto-bedzie-nowym-dyrektorem 

 

Mamy już prawdopodobne nazwiska następców. Cóż, Przemysław Zieliński to zagadka, jak to mówią, "po czynach go poznacie" ;)

Pan Staszewski to spore zaskoczenie, zwłaszcza że wcześniej nie pracował w mediach telewizyjnych. Natomiast pan Zieliński to wielka niewiadoma. Zastanawia mnie po co dyrektor i red. naczelny i kto będzie "miał więcej do powiedzienia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bartek2lp2 napisał(a):

Pan Staszewski to spore zaskoczenie, zwłaszcza że wcześniej nie pracował w mediach telewizyjnych. Natomiast pan Zieliński to wielka niewiadoma. Zastanawia mnie po co dyrektor i red. naczelny i kto będzie "miał więcej do powiedzienia"

Sebastian Staszewski o ile mnie pamięć nie myli pracował  w Polsacie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...