Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Echosmart DSB791 PVR - 315 złotych na Allegro

Możliwość NAGRYWANIA na PENDRIVA bądź jakąś inną pamięć flash czy inny dysk na USB

Jakość nagrań jest idealna, tuner tani a jakże ma wiele funkcji. Dźwięk , obraz jest bardzo ładny.

Co najlepsze.. odpalimy w nim kartę cyfrowego Polsatu wpisując RSA i BoxKey i tylko to.

Cyferka śmiga z karcioszki aż miło

Zapomnijcie w tym tunerze o splitterach.

Można je połączyć z innym Echosmartem tak jak bylo w AZBOX'ach.

Cóż więcej chcieć ?

Ja się skusiłem i nie żałuję.

Jeśli ktoś chce zobaczyć kawałek nagrania z premiere to chętnie tu dam.

Ma jeszcze wiele innych możliwości o których nie będe tu pisał ze względów.. wiadomych.

 

A co po tym Strongu ?

Śmiech i nic więcej

Strong to może odpowiadać takim osobom jak moi rodzice.

Oby Programy z cyfry odtwarzał i OK.

Reszta się nie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę poczytalem na temat Stronga 6860 i troszkę się dowiedziałem. Aby przełącznik Diseq dobrze działał trzeba stworzyć dodatkowy LNB dla HotBirda nie testowałem bo troszkę wieje. :D Fabrycznie LNB1 zarezerwowany jest dla Cyfry+ nic z nim nie można zrobić nie można włączyć ani wyłączyć. Rafix parę postów wcześniej napisał że konfiguracja LNB powinna wyglądać tak:

LNB 1 - Cyfra+

LNB 2 - HotBird (DiSEqC 1.1.3)

LNB 3 - Astra (DiSEqC 2.2.3)

LNB 4 - Astra 2 (DiSEqC 3.3.3)

Chyba się z nim zgodzę mam tylko pytanko ile w tym przypadku jest potrzebne konwerterów 4 czy 3? Czy w instalacji LNB ustawiamy 4 LNB a faktycznie dekoder korzysta tylko LNB2,3 i 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echostar 606 jest lepszy niż Strong stwiedzam to z przykością troszkę się rozczarowałem

 

Je wspomniany model dekodera używałem w CP przez 3 lata. Z wad to mogę wymienić jedną mianowicie dekoder lubił czasami zgubić listę kanałów ulubionych. Było to bardzo denerwujące gdy średnio raz na 2 miesiące trzeba ja było znowu układać. Do niczego więcej nie mogę się przyczepić. Do dzisiaj chodzi on jak FTA przy jednym telewizorów i jest OK. Teraz zastanawiam sie jeszcze czy nie podpisać na niego jeszcze raz umowy z CP lub poczekam do świat na jakąś promocję w C+ liczę że pojawi się coś atrakcyjnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multipakiet nie będzie działał z dekoderemi CP i N.Trzeba mieć dekoder Cyfry+

Nie koniecznie, można mieć własny dekoder, np. jakiegoś Fergusona ;) nie trzeba mieć dekodera od danej platformy, bo one często są w jakiś sposób upośledzone :lol2: a te nie dostarczane przez platformy są często lepsze, bardziej funkcjonalne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ile w tym przypadku jest potrzebne konwerterów 4 czy 3? Czy w instalacji LNB ustawiamy 4 LNB a faktycznie dekoder korzysta tylko LNB2,3 i 4.
Myślę, że wygląda to bardzo logicznie. Spróbuj, sprzętu na pewno nie uszkodzisz. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy narzekania na Stronga 6860 nie wiem jak u innych działa przelotka ze Stronga ale jak do niej podłączymy np Echostara 606 przestaje działać Canal+ Sport2. Wyskakuje informacja zły sygnał albo brak uprawnień. Normalnie to się zbiera na :oops: Dobrze że ktoś wymyślił przywróć ustawienia fabryczna zawsze jak coś spier..........lisz można to jakoś naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...