Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem powinni poprawić:

1. EPG

2. Szybkość działania

3. Problem ze ścieżkami dźwiękowymi

4. Grafikę - upodobnić ją do Mediasatów (tylko niech nie zabierają biało-zielonych barw).

 

Powinni dodać:

1. Skrzynkę pocztową

2. Większą ilość list ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z regulacją głosu przez pilota tunera,mogę regulować tylko pilotem telewizora .Jeżeli dam wyższy głos pojawia się buczenie.Być może jest to wina starego telewizora (około 10 letnia toshiba) ?Podłączyłem go też do wzmacniacza stereo przy przełączaniu kanałów pojawia się trzask ,podłączenie do tv przez eurozłącze kablem dołączonym do tunera a do wzmacniacza zwykły cinch. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz miec buga w tunerze.

Wymień go i sprawdź na innej sztuce.

Powiedz że Ci nie odbiera.

Wiele trefnych modeli przyszło do mojego miasta.

I ludzie narzekali

Ale od ręki wymieniali na dobre sztuki

Wczoraj szukałem nowego softu ale jeszcze nie było :F

Jeszcze tylko dzień , góra dwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest bug (jakieś uszkodzenie tunera)? Po zainstalowaniu mogłem regulować głos pilotem tunera ,odbierałem wtedy tylko z hot birda .Obecnie mam przełącznik 4/1 i zainstalowane 4 lnb .Nie wychwyciłem kiedy nastąpił zanik regulacji głosu. Obecnie 2 lnb są rozregulowane i nie odbierają satelity( po ostatnich wiatrach) zastanawiam się czy to może mieć wpływ na działanie tunera?Mam jeszcze jedno udziwnienie przełączanie av działa również tylko z pilota tv przy przełączaniu pilotem tunera pojawia się obraz skaczący i fragmentaryczny.Po przełączeniu pilotem tv kolor jest żółtozielony po naciśnięciu przycisku av tunera barwy wracają do normy.dzięki za odpowiedz. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też coś przestał działać po pewnym czasie. Wtedy zdecydowałem się na przywrócenie ustawień fabrycznych. Ten proces trwa kilka chwil. Potem od nowa wszystki ustawiłem (razem z wyszukaniem kanałów od nowa) i zadziałało.

Jedna uwaga:

Podczas przywracania ustawień ekran jest czarny. Poczekaj aż się pojawi ekran ustawień. Kanały najpierw wyszukaj po sieci CYFRA+. Dopiero potem pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Śmiech na sali.. Obyśmy się nie doczekali..

 

Szanowna Pani,

dziękuję za korespondencję. Odpowiadając na e-mail pragnę
poinformować, iż nie mamy precyzyjnych informacji na temat wprowadzenia nowej wersji
oprogramowania do dekodera STRONG STR 6860. Jeżeli nowe oprogramowania będzie
już dostępne niezwłocznie o tym Panią poinformujemy.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.


Z poważaniem,

Paweł Watkowski
Dział Relacji z Abonentami

 

Tak więc, nie liczmy na jutrzejszy dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafi mnie coś. Tak zwlekają, a może się okazać, że nowym softem jeszcze uwalą Strongi. Jakiś czas temu oprogramowanie było w fazie testów. Czy jest ono tak lipne?

A tak na marginesie... Czy zauważyliście, w instrukcji informację, że tuner to Sharp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...