Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie oznaczony soft i inne tego typu detale nie są ważne. Grunt żeby jak najszybciej go udostępnili bo zabawa trwa już chyba ok 2 miesięcy. Z miłą chęcią pozbyłbym sie tego dekodera i miał święty spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No i ważne jest żeby podać na allegro nr seryjne tunera oraz podać informację, że jest on Twoją własnością. W innym przypadku technicy allegro mogą taką aukcję usunąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!! również jestem szczęśliwym posiadaczem STRONGa i co mi sie w nim nie podoba (albo nie potrafię obsługiwać) to że w opisie programu mogę przeczytać tylko część opisu np: cyt. "... płytę wydał w 19" i brak dalszego opisu, przyciskałem każdy przycisk na pilocie i nie ma "przewijania" macie to samo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem tego tunera.

Ani mu się myśli piszczeć. Kanały przełącza szybko. Kanały wyszukuje szybko. Pilot działa skierowany w dowolną stronę.

Co do EPG, zgadzam się, że tylko dwie audycje pokazuje. Ale opisy są całkowite.

Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot skierowany w obojętnie którą stronę owszem działa..

 

Ale nie zgodze sie z tym że kanały wyszukuje szybko .. bo potrafi się.. zawiesić jeszcze w owym czasie i trzeba go resetować.. kanałów szybko też nie zmienia.. Przecież sam wiesz.. napewno jednego tunera nie miałeś..

 

Edycja pitter: zbędne cytowanie - out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wiele ludzi póki co narzeka na to " cudo " .. Fakt.. czego bysmy chcieli za " 1 zł " .. Zobaczymy co nowy soft przyniesie..Miał być w grudniu teraz ma być pod koniec stycznia.. zobaczymy, zobaczymy..Miejmy nadzieję że nie próżnują i robią.. coś " fest " niż tylko poprawki Radia.. bo przez tyle czasu można wiele zdziałać.

 

PS.. jeśli chodzi o pilota.. to wygląda jak tania chińska zabawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakis mily posiadacz STRONGA zechce mi podpowiedziec jak wybiera sie podkategorie w kanalach muzycznych? na innych dekoderach nie ma z tym problemu, jak chce lata 70. z music choice oldies to pstryk pstryk i juz a tu za chiny ludowe nie potrafie tego zrobic :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...