Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po małej zabawie z dekoderem udało mi się zmusić go do odbioru stacji radiowych z innych pozycji niż tylko pierwsza. Jest to trochę uciążliwe ale przynajmniej jak ktoś chce to posłucha radia. Po wybraniu ścieżki dźwiękowej radia które chcemy słuchać wchodzimy do menu a później wciskamy back i wszystko gra. Niestety dekoder ma do wyboru tylko 5 ścieżek dźwiękowych więc nadal nie można odbierać stacji na 6 pozycji...

Takie tymczasowe rozwiązanie może się przydać do czasu ukazania sie tak długo wyczekiwanego update'u softa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Także jestem "szczęśliwym" posiadaczem stronga, mam pytanie, może ktoś zetknął się z tym problem brak kilku programów - minimini, mtv, viva, national geografic, animal, discovery. Antene ustawiali fachowcy inne programy - sygnał i jakość max. Czy to wina tunera? Pozdrawiam. Wszystkiego naj w Nowym Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wybraniu ścieżki dźwiękowej radia które chcemy słuchać wchodzimy do menu a później wciskamy back i wszystko gra.

 

RaPi napisz dokładnie jak to robisz, wybierasz cyfrą z klawiatury scieżkę dźwiękową, czy przyciskiem "audio" . np. jak mam włączyć program trzeci Polskiego Radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz ścieżkę przyciskiem audio następnie na chwilę chodzisz do menu i wychodzisz i działa, przynajmniej u mnie....

 

Na każdym strongu jest tak samo

 

U mnie tak samo ale to żadna filozofia bo to bylo wiadome odrazu...że tak się nastawia i wraca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ja również dziękuje za pomoc, w końcu po 2 miesiącach od kupna tego tunera mogłem sobie w Sylwestra posłuchać radia tego które chciałem. Ścieżki audio 6 też działają, tylko wszystko jest przesunięte, bo ich numeracja zaczyna się od zera, a w EPG ich nazwy podane są od 1. Pozdrawiam.

 

CZEKAMY NA NOWY SOFT DO TEGO TUNERA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo ale to żadna filozofia bo to bylo wiadome odrazu...że tak się nastawia i wraca..

 

Zbyt dużo na temat tego dekodera nie czytałem i nie widziałem tez nigdzie informacji na ten temat po prostu sam przypadkiem to odkryłem jak widać nie wszyscy tez o tym wiedzieli wiec chyba tylko ty jesteś takim specem w obsłudze tego dekodera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja RaPi, jeszcze raz dziękuję, że napisałeś jak można posłuchać wszystkich programów radiowych w tym tunerze. A ty WSZ jak jesteś taki mądry to trzeba było napisać, w jaki sposób włączyć te nieczytane przez tuner programy, już 2 miesiące temu, kiedy po raz pierwszy został zgłoszony problem w tym temacie. Wiele osób na to czekało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

macie może kanal cyfra+ gry?? bo ja go nie posiadam w normalnym pakiecie kanalów cyfry, ale jest on jak wejde we wszystkie kanały hodbird guzikiem SAT, ale jak włącze ten kanał to leci tylko sama muzyka i nie ładuje się czy macie tak samo?? dekoder to oczywiście nasz ukochany strong :/

 

 

 

 

ok dzięki za odpowiedz

 

JA CHCĘ NOWEGO SOFTA DO STRONGA :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja RaPi, jeszcze raz dziękuję, że napisałeś jak można posłuchać wszystkich programów radiowych w tym tunerze. A ty WSZ jak jesteś taki mądry to trzeba było napisać, w jaki sposób włączyć te nieczytane przez tuner programy, już 2 miesiące temu, kiedy po raz pierwszy został zgłoszony problem w tym temacie. Wiele osób na to czekało.

 

A co Ty takiego zrobiłeś ?

Tak czy tak nie działa CI radiostacja bo dźwięk leci z Radia Zet.. tak samo jak wybierzesz RMF maxxx to leci zwykły rmf..

 

Więc.. nie rozumiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner obsługuje DiseqC więc sam przełącza się między satelitami, jeśli w menu ustawisz odpowiednio porty przełącznika.

Każdy przełącznik powinien działać dobrze z tym tunerem. Ja obecnie używam Viper'a. Nie na Strongu, a na Fergusonie, ale myślę, że będzie działał także ze Strongiem bez zarzutów.

 

 

jak ustawić porty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty takiego zrobiłeś ?

Tak czy tak nie działa CI radiostacja bo dźwięk leci z Radia Zet.. tak samo jak wybierzesz RMF maxxx to leci zwykły rmf..

 

Więc.. nie rozumiem..

 

Właśnie widzę że kolega ma chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem. W poprzednich postach napisałem jak zrobić żeby można było słuchać Radiostacji czy RMF Maxxx. Najpierw czytaj dokładnie a później pisz głupie posty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaPi, spokojnie.

Piszę o tym bo u mnie się nic nie dzieje.

Po nacisnięciu AUDIO wybieram dźwięk 1 2 3 4 5 .. i cisza nic nie gra.. potem nawet na dźwięk 0 nie gra. Muszę cofnąć spowrotem i wrócic na 142.. żeby grało..

 

A tak to u mnie cisza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok działa.... Jakie chcesz piwo ? :P przyznaje Ci racje.. że przeczytałem.. bez zrozumienia..

 

No to teraz.. miejmy nadzieje że.. ciut podciągną dźwięk w nowym sofcie.. bo póki co to .. jest tragedia.. względem innych tunków..

Na słabym telewizorze da się odczuć różnicę a co dopiero na dobrym kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo. Lech 0,7l :lol:

 

Od kilku dni bezskutecznie próbuje sie dodzwonić do C+ i zapytać co z softem na dekoder. Ciekaw jestem czy można jakoś z nimi wytargować wymianę na inny dekoder bo ten ,który sprzedali nie zapewnia dostępu do pełnej oferty C+ i posiadał wady ukryte o których sprzedawca nie informował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym pisałem wyżej...

 

A o soft pytam regulanie.. ciagle w fazie testów. Niestety..

 

Sami nie wiedzą jakim będzie oznaczonym numerkiem i jakie będą poprawione rzeczy w nowym sofcie.. ;|

 

I to słowa od techników...

Albo pseudo techników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Co rozumiesz przez więcej programów. Chodzi Ci o kanały FTA?? Czy inne kanały z pakietu C+ lub CP. Jeśli o FTA to możesz wyszukiwać kanały, we własnym zakresie i dodadzą się nowe kanały (o ile takie są wprowadzane).

 

Jeśli o inne kanały z pakietu C+ to tylko wykupienie odpowiedniego abonamentu daje do nich dostęp... podobnie jest z CP (jak kupisz ich pakiet, to będziesz miał ich kanały).

 

Cyfra+ Gry to kanał interaktywny i tylko Mediasaty go odbierają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...