Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt.. dali nowy soft na satelite.

Ale nic się nie przyłożyli.

Jedynie poprawili słuchanie ścieżek czyli radia.

Jak mozolnie przełączały się kanały tak nadal się przełączają.

Kolory menu itp itd.. zostały takie same.

Aa... i uważać.. bo niektórym moze już splitter nie odpalić

Nie odmówił posłuszeństwa ale jakoś uruchomiłem ze Splittera karte Cyfry na tym strongu.

Świeżo po upgrade softu wogóle tuner karty klienta nie widział... albo pokazywał " włóż ważną kartę "....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez pojawiał się komunikat o niepowodzeniu, ale upgrade'owałem tuner bez karty więc myślałem że to może dlatego.

 

Wypuścili tego softa tylko dlatego żeby się nikt do nich nie dowalał że stacje radiowe nie działają. Teraz wszystkie reklamacje użytkowników mogą odrzucać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć nieodparte wrażenie że te Strongi to z jakiegoś demobilu albo innej wyprzedaży złomu wzięli.... Przecież przed zaqpem tego dziadostwa wystarczyło je podłączyć na 15 min i wszystkie wady jak na talerzu.... Albo maja nas za jakiś gorszy rodzaj klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pytanie: Czy pomimo że skorzystałem z prawa wcześniejszej rezygnacji i wypowiedziałem umowę z C+ to gwarancja na mój dekoder nadal obowiązuje? Jeśli tak to gdzie mam zgłosić się z dekoderem? Do dystrybutora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe a wszyscy tak zachwalali na poczatku tego stronga a przestali go zachwalac gdy tylko go wypróbowali ale na chlopski rozum gdyby byl taki swietny to nie dawali by go swego czasu w promocji za zeta :P hehehe a teraz nie mozna dac innego dekodera do powitalnego hehehehehe

tak ze nabita ze stronga :P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy opowieści o Strong 6860 miałem problemy z aktualizacją softu metodą prób i błędów udało sie trzeba było przywrócić ustawienia fabryczne i aktualizacja zainstalowała się. Identyczny problem miałem z dodanie kolejnego LNB. Sygnał był dekoder skanował Astrę 19,2 ale nie znajdował żadnych kanałów. Teraz już jednak wszystko śmiga bez problemu. (Dla tych którzy mają problemy z dodaniem kolejnych LNB mała podpowiedż. Po przywróceniu ustawień fabrycznych zaaktualizowałem LNB1 przypisany do Cyfry+ poźniej w ustawieniach kolejno do LNB2 podpiołem HOTBIRDA do LNB3-ASTRA 19,2 i do LNB4- ASTRA 28,2/28,5 ustawiłem porty wejścia i wyjścia stworzyłem listę ulubionych kanałów i jest ok :D ) W przypadku Dekoder Strong można porównać np do Echostar 606 dzieją się z nimi czasami dziwne rzeczy. W przypadku Echostara było jeszcze gorzej potrafił sam tak się zresetować i wszystkie listy ulubionych kanłów powycinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników strongów ma problemy z odbiorem Eurosportu Niemieckiego na Astrze 19,2.

Po przyróceniu ustawień fabrycznych instaluje wszystkie LNB wyszykuje satelity na początrku Eurosport chodzi potem tak gdzies po 4 godzinach brak jest obrazu właściwie obraz jest czary i przerywa dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...