Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź od CP ma moją reklamację:

"Uprzejmie informujemy, że opisany przez Pana problem jest nam znany, dlatego wszystkim naszym Klientom, którzy korzystają z usług za pomocą modułu CAM CI i abonują wymienione przez Pana kanały, oferujemy wymianę modułu na nowszy CI+.

Przykro nam, że z powodu ograniczeń sprzętowych nie może Pan w pełni korzystać z naszego prezentu, niemniej w chwili obecnej nie przewidujemy wprowadzenia zmian w oprogramowaniu posiadanego przez Pana modułu CI. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się podzielić informacją, że moduł CI został mi wymieniony na CI+ w związku z moją reklamacją. I mam mieszane uczucia, ponieważ moduł współpracuje z dekoderem Ferguson Ariva 202e i kanały się zbyt wolno przełączają w przeciwieństwie do modułu CI, trzeba czekać 2-3 sekundy, aby obraz "zaskoczył", gdzie przy CI trwało to max. 1 sek. Czy ma ktoś jakiś sposób, aby to przyśpieszyć, bo jest to trochę męczące.

Ponadto pasek informacyjny gaśnie po 1 sekundzie nie wiadomo czemu. Ustawiałem w menu dłuższe jego wyświetlanie ale to nie pomaga. Więc jak to mówią "zmienił stryjek siekierkę na kijek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden już mam z wymiany CI na CI+.

 

W prezencie otrzymujesz:

 

-3 miesiące Pakietu Mini HD

-10 dodatkowych kanałów przez 3 miesiące

- po okresie podstawowym umowy oglądasz 14 kanałów z pakietu Darmowego HD za darmo i na zawsze

 

Okres podstawowy trwania umowy: 18 miesięcy

 

 

Przez pierwsze trzy miesiące oglądasz bez opłat Pakiet Mini HD z 10 dodatkowymi kanałami (wszystkie kanały z Pakietu Rodzinnego HD). Później możesz zmienić pakiet Rodzinny HD na Mini HD. Pakiety możesz zmieniać w trakcie trwania umowy.

 

Pamiętaj! Po okresie podstawowym umowy możesz bezpłatnie aktywować pakiet Darmowy HD i oglądać m.in.: Polsat HD, TVN HD, TVP HD, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Info, TV 4, TV 6, TVN 7, a także wybrane kanały niewchodzące w skład pakietu np.: ATM Rozrywka, Polsat Sport News, TTV, 4Fun TV, VIVA Polska, TV Puls, TVP Kultura, TVP Polonia.

 

No to będzie kosztował 14,90 zł x 15= 223,50 zł. To na allegro za używanego CI chcą ponad 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...