Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam:)z Arviva210 combo działa bez problemu.Moduł włożony o godz 10.20 załapał o 11.00 :)pięknie śmiga:)w menu modułu wyłączyłem kontrole rodzicielską(zgodnie z radami umieszczonymi tutaj) i bez opóźnień zmienia kanały:)na razie jest git,jak zauważę jakieś problemy to skrobnę cos.

 

Żeby nie było zbyt pięknie okazało się ,że cześć programów odbiera a cześć nie:(

Idąc za Waszymi radami w menu programowym pozmieniałem ustawienia odbioru programu na dekodowanie przez interfejs wspólny CI i w dużej części to pomogło.W większości dotyczyło to programów gdzie pojawiał się obraz i po chwili się zacinał.Po przestawieniu działa elegancko.

Ale pomimo wszystko nie działa mi nadal kilka programów:( np Polsat Film(sd)działa a w HD nie działa,brak Sundance(sd i hd),ATM Rozrywka,Polsat Sport sd(bo w hd działa),Republika,brak trzech Viasatów,Cbs action i reality(pozostałe dwa są),Da Vinci(brak),E!,Universal Chanel(brak sd i hd),FilmBox Action(pozostałe są),13sth.

Czyżby nie pełne uprawnienia lub ustawienia anteny?Sam nie wiem ,zbytnio czasu na zabawę z tym dzisiaj nie mam bo tapetuje ale doradźcie czy dzwonić i truć im,czy powód może być inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce mi już opadają:(pomóżcie!:)

Po trzykrotnej interwencji telefonicznej wróciły mi programy E!,Republika,Universal(sd),DaVinci.Pozostałych brak:(jaki może być powód?niby uprawnienia były ponawiane i nic:( brakuje mi nadal:Polsat Film HD(SD działa),Polsat Sport SD(HD działa),Polsat Sport Extra SD(HD działa)Universal HD(SD działa),SCFi,13sTH,CBS ACTION I REALITY(pozostałe dwa działają),FilmBox Action(pozostałe działają),ATM Rozrywka.

Dodatkowo działają mi programy Cinemax (tych nie powinienem mieć bo nie obejmuje ich mój abonament),niektóre z VOD kolekcji.

Jaki może być powód?miał ktoś takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do BOK i popros o przekierowanie do dzialu technicznego Popros o ponowne przeslanie uprawnien Miałem podobny przypadek Konsultant z dzialu technicznego powiedział ze system blednie przetworzyl moja umowę Nastepnie wyczyscil karte ze starych uprawnien i przeslal nowe Po piętnastu minutach wszystko smiga jak należy Samo ponawianie uprawnien nic tu nie da Co do Cinemaxow i HBO i niektórych VOD sa one udostępniane promocyjnie nowym abonentom na okres około miesiaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Chciałbym za 2 miesiące kiedy kończy mi się jedna z umów CP,zrezygnować z oglądania ich programów na tunerze Samsung HD , kupić własny tuner oraz wziąć moduł CI od Cyfrowego Polsatu.

Jaki tuner polecacie?Zależy mi na bezproblemowym odbiorze,w miarę szybkim przełączaniu kanałów i nagrywaniu programów na dysk zewnętrzny.Bardzo podoba mi się Ferguson Ariva 250 lub najbardziej Ferguson Ariva @Link 200 . Czy jest to dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian74

Jeśli potrzebujesz tunera satelitarnego z wbudowanym dodatkowo tunerem DVB-T to bierz śmiało Fergusona Ariva 250 Combo. Jeśli potrzebujesz tylko samego tunera satelitarnego (bo DVB-T masz już w swoim TV) to możesz wybrać tańszego Fergusona Ariva 202E. Są to de facto takie same tunery, tylko 250-tka ma dodatkowo właśnie głowicę DVB-T.

Ja mam Fergusona Ariva 202E już ponad półtora roku i jestem z niego zadowolony. :) Działa bez problemu z modułem CAM CI+ Cyfrowego Polsatu. :)

Więcej informacji na temat tych Fergusonów znajdziesz w odpowiednim dziale na niniejszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.Jak rozumiem Ferguson Ariva @Link 200 również będzie się dobrze sprawował z modułem CP?Pytam bo szalenie podoba mi się ten tuner,ma fajny wyświetlacz a nie mogę na tym forum znalezć tego typu informacji.

 

Jak wygląda sprawa nagrywania na zewnętrzny dysk na tych tunerach?Można oglądać jeden program a nagrywać drugi w tym samym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teście tego tunera- http://tunery.tv/tunerytv-ferguson-ariv ... st,61.html jest taka informacja:

" W czasie nagrywania można oglądać programy z tego samego multipleksu. Pozostałe znikają w ogóle z listy. Można oglądać także programy satelitarne. W tym czasie po wcisnięciu info na innych programach plansze informacyjne wyświetlane są normalnie z dodatkowym paskiem o statusie nagrywania.Nagrywanie można zatrzymac również podczas oglądania innego programu niz nagrywany. "

 

No to można czy nie można?

 

Sorry za takie laickie pytania ale lubię wiedzieć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@adrian74, problem nie jest nowy i w dekoderach jedno głowicowych, albo modułach jedno strumieniowych, można poruszać się podczas nagrywania TYLKO w granicach tego samego transpondera, albo muxa w wypadku naziemnej.

 

Oczywiście również TYLKO pod warunkiem, że kanały na tym TP/muxie nie są kodowane, bo inaczej nie będzie podgląd innego kanału niż ten, na którym nagrywamy w ogóle możliwy.

 

@Gregor11, NIE MOŻNA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...