Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ten TV/Monitor ma w ogóle wbudowany tuner DVB-S? Tzn masz z tyłu tego LG22MN43 oprócz zwykłego gniazda antenowego do DVB-T, jeszcze gniazdo LNB do podłączenia anteny satelitarnej?

Bo jeśli nie, to gniazdo na moduły w tym odbiorniku przeznaczone jest do modułów dla dekodowania DVB-T, a nie DVB-S - nie będziesz miał żadnego pożytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... ci-plus.cp

 

Modele telewizorów, które mają wbudowaną obsługę listy kanałów z oferty Cyfrowego Polsatu

Producent: SONY, modele:

 

•KD-55X9005A

•KD-65X9005A

•KDL-24W605A

•KDL-32W605A

•KDL-32W655A

•KDL-32W656A

•KDL-40W905A

•KDL-42W655A

•KDL-42W656A

•KDL-42W805A

•KDL-42W807A

•KDL-46W905A

•KDL-47W805A

•KDL-47W807A

•KDL-50W655A

•KDL-50W685A

•KDL-55W805A

•KDL-55W807A

•KDL-55W905A

Producent: LG, modele:

 

•LM960V

•LA860V

•LA790V

•LA740S

•LA690S/LA691S

•LA660S

•LA640S/LA641S

•LA620S

•LN613S

•LN575S

•LN570S

•LN460R

 

Modele telewizorów, które nie mają wbudowanej obsługi listy kanałów z oferty Cyfrowego Polsatu, ale istnieje możliwość jej importu z pliku

 

Producent: Samsung, modele serii D:

 

•UE37D6500

•UE40D6500

•UE46D6500

•UE55D6500

•UE60D6500

•UE40D6750

•UE46D6750

•UE40D7000

•UE46D7000

•UE55D7000

•UE40D8000

•UE46D8000

•UE55D8000

•UE60D8000

Jeśli masz jeden z ww. modeli telewizora Samsung i chcesz korzystać z oferty telewizyjnej z użyciem modułu CAM, możesz zaimportować obsługę listy kanałów Cyfrowego Polsatu ze specjalnie przygotowanego pliku.

 

Sposób postępowania:

 

1.Wsuń Moduł CAM do gniazda CI/CI+ telewizora zgodnie z instrukcją do CAM

2.Podłącz antenowy kabel satelitarny do TV zgodnie z instrukcją TV

3.Aby zaimportować do telewizora plik z listą kanałów CP, ściągnij plik (.scm) i postępuj zgodnie z instrukcją Twojego odbiornika TV

4.Oglądaj kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nikt się nie chwalił że kupił więc spróbuj... Idziesz na stronę http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... eGroupId=1 na dole zaznaczasz moduł CI+ i dalej...

Zamówiłem przez internet z pakietem mini moduł ponad tydzien temu oddzwoniono do mnie aby potwierdzic zamówienie i teraz mija juz tydzien i nic dalej czekam na kuriera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

dzieki za info o liście kanałów do samsunga - to po pierwsze

 

a po drugie to wczoraj miałem ciekawa przypadłości i chciałem się od was dowiedzieć, czy moduł CI+ może mieć coś wspólnego z tym, że jak nagrywałem pewna audycję na kanale TVN Meteo to odbornik co chwilę przerywał nagrywanie komunikatem o prawach autorskich.

Skąd takie [beep]stwo się pokazuje skoro i tak tego materiału nie mogę z dysku skopiować (samsung sobie to jakoś zabezpiecza).

Spotkał się ktoś z Was z czymś takim kiedykolwiek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ta przypadłość musi dotyczyć TV Samsunga, bo na Sony serii W9, takie hece nie mają miejsca, sprawdzone.

 

Nic takiego nie dzieje się też we współpracy modułu CP z dekoderami zewnętrznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Testowałem moduł CP w identycznej konfiguracji i wszystko działa idealnie.

 

Wyłącz w menu dekodera komunikaty z modułu i kontrolę rodzicielską w menu samego modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Żadne przerzucanie pakietów pomiędzy dekoderami nie wchodzi w grę. Możesz jedynie starać się wymienić dekoder na moduł w ramach obecnej umowy.

 

a gdybym zgodzil sie na nowe 24 lub nawet 36 miesiecy przy zachowaniu starych pakietow?

 

co to znaczy wymienic dekoder na modul w ramach obecnej umowy ? to to samo o co pytam?

 

jestem stalym klientem 8 lat z CP - CHYBA NALEZY MI SIE COS?

 

Przeciez do modulu wkladasz swoja karte na ktorej masz swoj pakiet nic nie musisz przezucac. A jak ci sie uda gdzies kupic modul CAM ( rozumie ze prywatnie) to z pewnoscia dekoder mozesz oddac.

 

jak swoja? przeciez kazdy modul ma swoja karte chyba nie?

 

jeszcze raz, czy wymienia mi w kazdej chwili dekoder na modul zachowujac to co mam teraz /kanaly, pakiety / ? zwlaszcza ze dekoder i pilot juz jest wyeksploatowany /6 llat /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...