Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam drobny problem z modułem CI+ Polsatu. Używam go w telewizorze Samsung UE40F6500 (z najnowszym softem) i niby wszystko działa dobrze. Tylko od czasu do czasu pojawia się komunikat: brak karty w module CI. Pomaga wyłączenie i włączenie telewizora. Problem pojawia się czasami co kilka dni, a czasami 2-3 razy dziennie. Czy ktoś miał coś podobnego? Czy moduł jest do wymiany?

 

A teraz proszę o polecenie jakiegoś dobrego programu do sortowania listy kanałów

 

Oficjalny program Samsung Channel List Editor v1.10 jest chyba najlepszym z dostępnych programów, choć do ideału mu jeszcze dużo, dużo brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Zastanawiam się nad zakupem Pakietu Familijnego + Film oraz Sport za 69,90. w związku z tym mam pytanie. Czy jako dotychczasowy Abonent kablówki mogę skorzystać z promocji, w którym będę miał multiroom za 0 zł? A jeżeli tak to czy jako główny dekoder mogę wziąć moduł CI/CAM? I drugie pytanie, czy ten moduł będzie działał w PHILIPS 47PFL6008k. Wiem, że jest on przystosowany do CI+, ale może Ktoś ma już jakieś doświadczenia z tym TV. A jeżeli nie to jaki tuner byłby lepszy: TechniSat DiGYBOXX HD C+, czy może Ferguson Ariva 150 Combo?

Z góry dziękuję za wszelkiego rodzaju podpowiedzi i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TechniSat DiGYBOXX HD C+ bez dwóch zdani bo choć by i dlatego ze ma CI+ a ten drugi ma jedynie CI no i pieknie działa moduł cam CP

Moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu działa też w tunerach ze "zwykłym" CI (bez "plusa"), ponieważ jest on w tzw. trybie legacy. To raz.

Dwa, na wspomnianym przez @james28 tunerze Ferguson Ariva 150 Combo nie zadziała żaden moduł CAM, ponieważ ten model tunera nie posiada w ogóle złącza na taki moduł. Ten tuner ma tylko wewnętrzny czytnik uniwersalny kart. Tak więc, nici z Cyfrowego Polsatu na tym tunerze. :P Dopiero "bliźniaczy" model, Ferguson Ariva 250 Combo posiada gniazdo na moduł CAM i pozwala na zastosowanie w nim modułu CAM CI+ Cyfrowego Polsatu. :)

Trzy, po tym, co się naczytałem na temat tunera TechniSat DiGYBOXX HD C+ tutaj na forum SK w dziale "CYFRA+", z pewnością bym go nie kupił... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył ale CP do pakietu MINI HD cam-y CI+ sprzedaje na własność za 99 zł przy umowie na 15 m-cy z 3 za free a po 15 miesiącach za free pakiet DARMOWY HD

 

Co dziwne cAm-y za własność sa tylko opylane w abo MINI HD/RODZINNY HD

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/sklep/summary.cp

 

Ciekawa oferta dla tych co mają problem z DVB-T lub nie chca mieć anteny DVB-T a wola mieć sat-tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja zauważyłem kilka dni temu tę ofertę na stronie CP. Moduł CAM wreszcie dostępny jest też w sprzedaży internetowej. :)

 

Amerykę też TY odkryłeś? O tej ofercie na tym forum ja napisałem pierwszy, ale to szczegół. Co znaczy : "że moduł "wreszcie" dostępny jest też w sprzedaży internetowej"? - przecież od początku tej oferty jest dostępny w internecie na stronie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich i mam takie pytanie:

 

Czy mozna ten modul polsatu kupic mieszkajac za granica (n.p. przez Internet)?

 

Pozdrawiam

Ray

 

Kupić z zagranicy moduł przez internet można, ale legalnie używać za granicą nie można. Praktycznie używać go można, ale za granicę i tak Ci go nie wyślą, pozostaje kombinowanie ;)

 

Bardziej po polsku: kupić możesz, bo nikt nie weryfikuje, skąd płacisz, ale adres do wysyłki musisz mieć w Polsce (ja prosiłem o wysłanie umowy za granicę, ale nie ma szans).

Legalnie nam używać za granicą cyfrowego polsatu nie wolno, ale kto to sprawdzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy : "że moduł "wreszcie" dostępny jest też w sprzedaży internetowej"? - przecież od początku tej oferty jest dostępny w internecie na stronie CP.

Znaczy to tyle, że moduł nie był wcześniej dostępny w sprzedaży internetowej! Co prawda, był na stronie CP dostępny w sekcji "Nasze dekodery" i był tam (i nadal jest) jego opis, ale nie dało się go wybrać przy zamówieniu internetowym. Moduł był wtedy dostępny tylko w APS-ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Za dwa tygodnie podczas wizyty w Polsce chciałabym załatwić sobie Cyfrowy Polsat i interesuje mnie oferta z tym modułem CAM. Nie chcę wynajmować żadnego dekodera od Polsatu, bo mam tutaj swój własny dekoder, z którego jestem bardzo zadowolona i chcę do niego tylko kartę i moduł Polsatu. Fajnie, że moduły CAM już są dostępne od pakietu Mini HD, bo właśnie do tego pakietu się przymierzam.

 

Wątpliwości mam tylko takie, czy ten moduł będzie bezproblemowo działał z moim dekoderem. Posiadam dekoder Ferguson Ariva 200 z oryginalną wersją oprogramowania ze strony Fergusona. Dekoder ten ma już kilka lat i taki nowy nie jest. Przez wszystkie te lata idealnie działał z Telewizją na kartę (karta włożona do czytnika), ale teraz chcę na nim odbierać Cyfrowy Polsat. Czy jest tutaj ktoś, kto posiada Fergusona Arivę 200 i może dać znać, czy moduł Polsatu bezproblemowo działa w tym kilkuletnim już modelu?

 

Pozdrawiam serdecznie,

Anka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...