Skocz do zawartości

Moduł CAM CI / CI+ Polsat Box


Janusz Sulisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam, jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy wraz z nowym sprzętem, napisz wiadomość prywatną.

Nie jestem zainteresowany żadną umową. Chce korzystać z Waszej oferty poprzez prepaid. Czy mogę wymienić stary dekoder na moduł CI+ nawet odpłatnie i oglądać kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kami3n147 napisał:

Nie jestem zainteresowany żadną umową. Chce korzystać z Waszej oferty poprzez prepaid. Czy mogę wymienić stary dekoder na moduł CI+ nawet odpłatnie i oglądać kanały?

Nie ty pierwszy - nie ostatni zderza się z brutalna rzeczywistością betonu w Polsacie. Szczególnie uniemożliwienia podpisania umowy na abonament albo możliwością korzystania z prepaid na sprzęcie własnościowym kupionym od Polsatu.

Liczy się kasa i ilość aktywnych nowych umów. 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sum2 napisał:

Oni są kompetentni. Oni wykonują pracę, za którą im płacą.

Można wykonywać pracę, brać za nią pieniądze i nie być kompetentnym. Nie wierzysz? Zobacz choć jeden odcinek programu "Usterka".

 

@tail# dzięki, ale nie będę się z nimi szarpał - mam TNK opłaconą na rok i jest dobrze. Gdybym uruchomił CAMa Polsatu to pewnie oni by zarobili, ale jak nie to nie.

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meckbarjestem przekonany, że jeżeli ten moduł masz widoczny w ich systemie, to można z niego korzystać ale tak jak napisałeś, to twoja decyzja i nic mnie do tego, bo każdy robi jak uważa, zwłaszcza jeżeli masz tnk opłaconą, to nie specjalnie to się może opłacać, bo za część kanałów zapłacisz wtedy podwójnie.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejny taki przypadek. Według operatora nie jesteś właścicielem więc nie jest upoważniony do wymiany ale zapytać możesz co w takim przypadku.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2021 o 22:22, leonblausport napisał:

Witam mam modul z karta kupilem na ebay i jak sie okazalo karta na kogos  oczywiscie umowa wygasla wlasciciel nie chcial podac dane zeby oplacac czy moge zwrocic do punktu polsatu i wymienic

Nie, nie możesz zwrócić do punktu polsatu i wymienić. Możesz pojechać do punktu i położyć na ladę co chcesz, ale nic nie załatwisz. Żadne prośby i groźby nie pomogą. Twój moduł = twój problem. Użytkownik @tail# już Ci odpisał, zwracasz moduł do właściciela poprzez portal Ebay. Innej drogi na odzyskanie kasy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Używam od wielu lat modułów CP i ostatnio zauważyłem ciekawą rzecz. Kiedy moduł pracuje w Technisat Digit Isio UHD wraz z kartą Smart HD+ to wiecznie pojawiają się restarty modułu na kanale TVP1 oraz N Sport+ HD. Pozostałe kanały działają OK. wystarczy wyjąć kartę Smart HD+ i żadnych zwiech nie ma na TVP1 HD. Ciekawa historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak za dawnych czasów kiedy nie było pilotów do telewizorów, to było trzeba wstać podejść do telewizora i zmienić kanał. Tu masz podobnie z tym że musisz wyciągnąć albo włożyć kartę. Tak jak napisałeś - jest to ciekawe. ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje Ci chyba tylko zmiana softu o ile w ogóle to jest możliwe. Możesz jeszcze sprawdzić w ustawieniach modułu czy może jest taka opcja jak zadania modułu albo coś podobnego i przypisać kanały które mają być dekodowane z modułu. Problem ten jest dosyć popularny. Na tunerach z E2 można sobie właśnie w takich sposób z tym poradzić, a na innych nie wiem.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...