Jump to content
PIOTREK 165

TVN Warszawa

Recommended Posts

Kwestia informacyjna...

Przy okazji przypomniało mi się, że już istnieje wątek o TVN Wa-wa, więc, żeby jakiś nieświadomy niczego użytkownik nie odkopał go w przyszłości, zdecydowałem się na połączenie obu wątków. ;)

Jak podaje internetowa wersja Pressu jednymi z propozycji programowych TVN Waraszawa będą prowadzony przez Elizabeth Dudę program pt. "Goście,Goście" w którym cudzoziemcy będą mówili gdzie spędzić czas w Warszawie oraz lifestylowy program pt. "Warszawianka" który poprowadzi modelka Ewa Pacuła. Oby dwa programy są na razie emitowane w ramach testów kanału.

Mimo iż nie mój region jestem zadowolony i zdziwiony. Niekodowany? No, no to pewnie takie zrefundowanie niekodowanego TVN Gra. Super. :brawo:

To jeszcze nic pewnego. Ja proponuję poczekać do co najmniej 1 grudnia (5 grudnia?) + kilka dni. Niech ktoś mi powie, jak to możliwe, że 5 grudnia ruszy kanał TVN Warszawa, a 1 grudnia Multimedia Polska włączy dla klientów w Warszawie i Pruszkowie nowy kanał - TVN Warszawa? :)

DLatego że

1. miał wystartować w październiku,

2. miał wystartować w listopadzie,

3. miał wystartować 1 grudnia,

4. miał wystartować 5 grudnia,

5(teraz). miał wystartować znowu 1 grudnia,

6. wystartuje w grudniu 2010. :lol2:

Ja bym jeszcze podchodził z dystansem co do tej szokującej informacji... Nadawca zazwyczaj zapowiadał, że kanał będzie kodowany.

Równie dobrze może być tak, że kanał TVN Warszawa może być niekodowany przez np. miesiąc, a później zostaje zakodowany. Zresztą poczekajmy jeszcze kilka dni to się wszystkiego dowiemy.

Mogli stworzyć TVN Regionalna i mieć blogi tak jak kiedyś Polonia1:

Nowa Telewizja Warszawa (Warszawa)

PTV Echo (Wrocław)

PTV Rondo (Katowice)

PTV Krater (Kraków)

PTV Opole (Opole)

PTV Morze (Szczecin)

Tele-Top (Gdynia)

Tele-24 (Łódź)

TV EX (Bydgoszcz)

TV ES (Poznań)

Telewizja Niezależna Lublin

TV Copernicus (Olsztyn)

TV Centrum (Kalisz)

A nie osobno TVN Wa-wa, Kraków....

Każdy zna historię Polonii 1. Odpowiedź brzmi następująco: nie mogliby, ponieważ nikogo nie stać na takie przedsięwzięcia, poza tym nie ma technicznej możliwości nadawania na tylu częstotliwościach.

a poza tym to oprucz śląska ( najwieksza aglomeracja Polski ) i Warszawy(aglomeracja warszawska) to pozostałe miasta są zbyt małe aby robić tam cos w rodzaju tv silesia ,czy tvn warszawa ,bo to bedzie po prostu nieopłacalne.

Raz było, że 17 listopada, później że 5 grudnia a teraz jeszcze, że 1 grudnia. Tak naprawdę wiadomo tyle - grudzień.

Widać, ze lecą w 16:9. Od razu piszą, ze nie będzie ich w CP. Na razie brak EPG i TXT.

Dzisiaj tvn 24 nadawał program na żywo z wielunia. Jej pracownika zapytałem się o tvn Warszawa i on powiedział mi ze planują kodowanie sygnału od 15 grudnia.Powiedział mi też że bankowo będzie on w cyfrze+, N i być może w TNK. Więc nasza radość z tego że jest FTA jest niestety zbyt wczesna.

Na razie fajnie to wygląda, jednak jakość nie jest za dobra...

Dodam jeszcze, że TVN Warszawa to pierwszy kanał grupy TVN nadawany w formacie 16:9 :)