Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz nam wmówić że sąd w tej samej sprawie jawnie odrzuca wszystkie zabezpieczenia prokuratury uznając je za bezpodstawne a tajnie zezwala na jego podsłuch z użyciem środków które są przeznaczone do zwalczania terroryzmu i zorganizowanych grup przestępczych a w Polsce są nielegalne?

 

Równie dobrze dziennikarz mógł pytać czy dopuszcza możliwość że to Rosja a nie Polska go podsłuchiwała :crazy:

 

Niech nie robią ludziom wody z mózgu to nie będą atakowani.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od jakiegoś miesiąca wiadomo, że Polska, Węgry wraz z krajami typu Bahrajn czy Arabia Saudyjska straciły prawa do używania tego programu ze względu na to, że wykorzystywały go do celów politycznych.

B. Rymanowski zapomniał o tym nieistotnym szczególe?

https://www.euractiv.pl/section/demokracja/news/izrael-juz-nie-sprzeda-szpiegowskiego-pegasusa-polsce-i-wegrom-kraje-te-mialy-zostac-wpisane-na-liste-autorytarnych/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że nie byl on wykorzystywany nielegalnie, w tym wobec Giertycha, ale on nie jest politykiem i wycofanie zgody moglo nastąpić z powodu uzywania tego systemu wobec innych osób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest prawnikiem. Podsłuchiwanie prawnika oznacza także podsłuchiwanie jego klientów. Nie jestem przekonany czy to miałoby jakiekolwiek uzasadnienie dla takiej operacji. 

Równolegle wypłynęła sprawa podsłuchiwania pani prokurator. A jakie u niej podstawy? 

Każdy dziennikarz powinien sobie takie pytanie zadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem spokojny o to, ze gdy w studiu pojawi się np. pan koordynator ds. służb to te pytania padną. Gdy Rymanowski był w TVN to nie było wobec niego żadnych zastrzeżeń.  Dopiero gdy przeszedł do Polsatu. Dla mnie to element nagonki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Tomasz Lis wciąż nie może przeboleć wyrzucenia z Polsatu po 14 latach, stąd zaciekle atakuje Polsat i Rymanowskiego.

 

Ja uważam Rymanowskiego za dobrego i obiektywnego dziennikarza, który nie robi wywiadów na klęczkach jak Adamczyk czy Kajdanowicz.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem z tego co się dowiedziałem pełne przenosiny do studia Wydarzeń 24 są dalej aktualne. Myślę że powodem tego że nie ma ich od razu może być brak stołu do Gościa Wydarzeń w studiu W24. Ciekawi mnie teź czy można w 6 godzin wymienić stoły w studiach Polsatu News i Wydarzeń 24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebny jest dodatkowy stół w studiu W24. "Gość Wydarzeń" spokojnie może nadawać skąd nadaje. Wystarczy pod koniec "Wydarzeń" dać lot kamerą w stronę telebimu, gdzie będzie podgląd na studio z gościem, potem czołówka programu "Gość Wydarzeń" i cyk jesteśmy studiu PN. 

Edytowane przez krzychu00012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mam takiego odczucia, żeby w tym pierwszym przypadku wyglądało znacznie gorzej, niż w drugim. Nawet wolę, jeśli jest przy belkach, a nie w górnym rogu. Choć rozumiem, że ze względu na inne belki "Wydarzeń", od lat podczas ich emisji tak robią. Niewątpliwie moim zdaniem stare logo było lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2022 o 17:58, pavl6 napisał:

Nie drażni ani władzy, ani opozycji.

A właśnie powinni. Od tego między innymi są dziennikarze, a nie żeby jak te potulne pieski łagodnie podchodzili do tematu.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment polityczny (regulamin forum: II, 1).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeroko owszem, ale wszystkie "garby" są tak heblowane że czasami aż oczy od tego bolą... że o uszach nie wspomnę.

Znamienne jest też to że dziennikarze tej stacji jakoś nie mogą pochwalić się jakimś spektakularnym osiągnięciem w ujawnianiu kantów i przekrętów rządzącego reżimu gdzie konkurencja robi to wręcz taśmowo, bo tematów jest bez liku o co dbają żołnierze prezesa.

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...