Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pawop napisał:

Transfer u mnie nie spada, nic nie buforuje, a oglądam zazwyczaj wieczorami, widocznie to wina Twojego netu. Nie twierdze, że usługa jest idealna, ale na pewno bardzo daleko jej do tragedii.

Z tym akurat się zgodzę. Odkąd mam szybszy internet, każdy materiał, czy to na tv, konsoli czy laptopie, wyświetla się w jakości HD. Gorzej jest tylko z obsługą aplikacji, czy strony przeglądarkowej. Mam takie wrażenie, że większość userów hejtuje usługę dla zasady, nie widząc problemu po swojej stronie (m.inn. właśnie prędkość internetu).

Edytowane przez Solderowy123
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość zapewne kontaktu z tą usługą na czymś normalnym nie miała, żyją tym co było kiedyś, bądź oglądają na laptopach czy innych wynalazkach operatora gdzie jakość rzeczywiście jest gorsza, wystarczy włączyć z apki na Tv i jakiegoś androidowego boxa róznice widać odrazu, jakość jest na tyle dobra że ogląda się bezproblemowo, jak ktoś zamiast oglądać treść siedzi z nosem w Tv i liczy piksele to ma Netflixa i tam może sobie byle szmelc włączyć aby 4k było. Dodam że problemów z buforowaniem nie mam mimo niezbyt szybkiej Neostrady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakich problemach z szybkością Internetu mówimy, jeśli najlepsze co jest w stanie zaoferować HBO GO to 3,5-4 Mbps?

Bardziej problemem może być zapchanie łącz niektórych operatorów w kierunku do usługi, ale to HBO powinno zadbać o odpowiednie CDNy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał:

Transfer u mnie nie spada, nic nie buforuje, a oglądam zazwyczaj wieczorami, widocznie to wina Twojego netu.


Hahahahaha... uwielbiam... po prostu uwielbiam informatyków wszelakiej maści. Samozwańców którzy ***** głupoty. Ty najpierw się człowieku nauczy czytać ze zrozumieniem a później komentuj. 

Jeśli piszę że wcześniej na HBO GO jest PIXELOZA... a w tej samej chwili przełączam na Netflix i YT i mam piękne 1080p... to czego to jest wina? O zgrozo kto tu siedzi. Ogarnij się... albo napisz że się nie znasz.

Niestety to wina HBO GO że ma g*wniane serwery. Jestem z okręgu łódzkiego i podejrzewam że coś nie daje rady - może jest wąskie gardło z naszego okręgu w strone serwera. Nie wiem... jak sobie to "poupychało" technologicznie HBO. Wiem że Netflix w każdym duży mieście ma swoje CDN'y i temu każdemu śmiga idealnie. Niestety na HBO GO nic nie można sprawdzić... ani bitrate ani ile wyciągają ich serwery.

Więc już skończ z tym zachwalaniem HBO GO bo już się tego czytać nie daje... :rofl:

Edytowane przez herman78
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zachwalam HBO, tylko pisze jak jest. Skoro u mnie jest dobrze, to nie napisze, że jest źle tylko dlatego, że u Ciebie i kogoś innego są problemy. Zresztą nie tylko ja pisze, że jest ok. Pewnie jesteśmy w zmowie i na dodatek nam za to płacą

Jak już pisałem, tak nie powinno być, ale to nie jest moje wina, że u niektórych jest dobrze, a niektórzy mają problemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież piszę, że wiem, iż niektórzy mają problemy i tak być nie powinno i że usługa nie jest idealna, ale wy przeginacie, to co robicie nazywa się Fałszywa Powszechność, czyli skoro u mnie jest źle, to musi być źle u wszystkich, a tak nie jest. [mention=390]herman78[/mention], mam wrażenie, że lepiej się czujesz jak tak pokrzyczysz, więc ulżyj sobie. Pozdrawiam default_smile.png

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop aby ci jeszcze coś pokazać... zobacz sobie ten link z wczoraj... https://downdetector.pl/status/hbo-go 

Najczęściej zgłaszane awarie: Strumieniowanie wideo (64%)... 

Zobacz co się działo np 08.07.2019... https://downdetector.pl/status/hbo-go/aktualnosci/256828-awaria-w-hbo 
Podaję to jako przykład... ale ty przecież nic nie widzisz... hahaahah... :rofl: 
Tutaj najlepsze są komentarze... poczytaj sobie. Miłej lektury...

Dziękuję... DOBRANOC.
 

@Pawop ja nie muszę sobie ulżyć tylko mam UCZULENIE na takich znawców samozwańców jak ty. Pozdrawiam... :) 

Edytowane przez herman78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się wcześniej  tylko wiedziało co z HBO znajdzie się np. na Netflixie to można by nawet zaczekać na niektóre tytuły i  obejrzeć w normalnej jakość i obrazu i dźwięku.

Niektóre pozycje wyglądają dość  dobrze jak pisze @Pawop inne wręcz tragicznie i tu pomaga HBO OD- polecam.Moze w tym mają interes kablówki ( moje luźne przemyślenia..)

Człowiek napatrzy się na dobrą jakość streamingu to wręcz obrzydliwa staje się tradycyjna telewizja, po części HBO GO mimo , że to Premium i tu powinien być przykład.

Nie jest to uciążliwe wyłączanie napisów, myślałem że to sprawa ustawień a tu proszę wyjaśniło się.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak zamiast oglądać film liczy się piksele i sprawdza bitrate, @Umek przecież masz te swoje cudowne Sky i te Apple więc możesz w tej hiper extra jakości oglądać a nie psioczyć że taki syf na HBO, język chyba znasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu chyba zapomina, że HBO GO było do niedawna klonem usług pokroju nc+GO, czyli dodatkiem do podstawowej usługi związanej z tradycyjną TV.  Owszem, teraz biorą kasę, ale cena jest w wysokości  mniej niż 50% Netflixa. Jak zaczną wołać 43zł za HD, to będzie można zacząć wymagać konkretnej jakości. Na razie wołają 20zł.

Poraża hipokryzja co niektórych, a szczególnie jednego typa, który wątku o Ipli broni jak lew jakości podobnej do HBO GO, a tu jest pierwszy do [beep] jadem.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz i tu jesteś w błędzie. Bo jeśli chcą być kanałem czy usługa premium to niech zachowują się jak właśnie premium. A dziś to wyglada jakby pan Jacek z piwnicy po kryjomu to nadawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@śmiechu warte tak, prawie 2 lata to rzeczywiście bardzo niedawno. Cieszmy się, że kolor jest, w końcu to tylko 20 zł...

 

A Iplę sobie wreszcie wykup i odpal na jakimś sensownym sprzęcie bo rzeczywiście LM w "super HD", nie mówiąc już o 4K na Rubinie może być problematyczne...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, śmiechu warte napisał:

Poraża hipokryzja co niektórych, a szczególnie jednego typa, który wątku o Ipli broni jak lew jakości podobnej do HBO GO, a tu jest pierwszy do [beep] jadem.

 

ipla ma aplikacje na androida jeszcze gorszą niż HBO ale jakościowo to jest ekstraklasa więc nie pisz glupot

no ale czego można spodziewać się od osoby z plusikiem w avatarze jak nie hejtowania polsatu

:D:P

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowy fanbase kanałów C+ przechodzi na HBO, bo to jeszcze "tradycyjna tv", której trzeba bronić, obojętnie jaka by nie była. Nie wiem, może to dystrybutorzy platform? ;). Zły jest Netflix, Amazon, iPla i wszelkie inne usługi na które nie trzeba zawierać umowy na 2 lata i przy kazdym przedłużeniu kopać się z infolinią.

A, że HBO GO średnio się nadaje do używania jest im jak najbardziej na ręke, ludzie się przynajmiej zrażą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...