Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to nie trzeba jakiś nadzwyczajnych zdolności i analiz, żeby wywnioskować, że skoro właściciel marki traci ponad milion abonentów co kwartał na najważniejszym macierzystym rynku to nie można się spodziewać się, że będzie inwestował na niszowych rynkach typu PL czy Czechy, na których super wyników też nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez jaj, przecież jasno i wyraźnie jest napisane co jest głównym problem poza inwestycją w tv linearną która jest w odwrocie szczególnie w U.S., nawet korzystając z tłumacza można to sensownie ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by jeszcze zainwestowali w CDN'y i podnieśli bitrate dwukrotnie to było by bomba a tak jest jak jest... czyli fajny kontent w tragicznej jakości. 

Z tymi darmowymi miesiącami to w artykule fajnie piszą... na start ok... ale nie dalej bo mamy sytuację jak Janusze biznesu sprzedają konta testowe... i mało tego mają na to klientów... aby zaoszczędzić kilka złotych.

Liczę na start HBO Max jak najszybciej... i mam nadzieje że to MAX to będzie to max jakości... i zawartości... :) [Netflix] + [HBO Max] + [Disney+]... za 35zł wszystko będzie się opłacało.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy jesteście tak nakręceni na HBO Max? Podajcie namiary na artykuły medialne, gdzie napisali, że HBO Max ma być usługą globalną dostępną w każdym kraju jak Netflix. Na razie czytałem, że ma zadebiutować w USA i konkurować z tamtejszymi serwisami jak Hulu, CBS All Access czy NBC Peacock. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu napisałem że liczę... a nie że już odpala. Liczę bo żal mi takiego dobrego materiału oglądać w takiej tragicznej jakości jakim jest HBO GO. Niestety w kiblu nie mam TV a szkoda... bo tylko na TV takiej wielkości jaki by się tam zmieścił dało by się taką jakość oglądać. Przykre ale prawdziwe... tak nigdy nie zdobędą u nas klientów. Mało tego konkurencja nie śpi - nawet Canal+ dogadało się z Netflixem.

Rynek w końcu ich "wyprostuje" innej opcji nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO MAX  z całą pewnością bedzie globalne poczekajmy tylko do październikowej konferencji.

Jest to na tyle duża inicjatywa w która zaangażowane jest przecież studio Warner Bros że z pewnością nie odpuszczą sobie rynku Europejskiego.

 

Mam pytanie czy myślicie że Kapitan Marvel i Avengers Koniec Gry pojawią sie jeszcze w HBO GO czy już raczej tylko w Disney Plus ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie droższe... ale niech w końcu poprawią tą ***** jakość. Ja już nawet nie marzę o 4K... ale o dobrym 1080p w nowoczesnym kodeku i wysokim bitrate (no i oczywiście 5.1 zawsze a nie [beep] stereo). Jakoś Netflix nie narzeka na brak odbiorców - jeśli nawet 80% dzieli konta to i tak wychodzą na swoje.

Nie wiem co się dziwią co poniektórzy... dziś HBO GO to takie fajne auto ale bez klimatyzacji a zimą bez ogrzewania. Cóż z tego że się super jedzie jak ogólnie to i tak dramat.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie musi sie tym skończyć.

To tak jakbyście mieli pretensje że jedno studio filmowe nie kreci wszystkich filmów.

Z resztą mam pytanie czy myślicie że The Mandalorian czy Falcon i Zimowy Żołnierz czy też inne produkcje oryginalne DISNEY PLUS bedą dostepne na HBO GO przed premierą serwisu w POLSCE w listopadzie 2021 ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, HD3DMANIAC7777 napisał:

 

Z resztą mam pytanie czy myślicie że The Mandalorian czy Falcon i Zimowy Żołnierz czy też inne produkcje oryginalne DISNEY PLUS bedą dostepne na HBO GO przed premierą serwisu w POLSCE w listopadzie 2021 ??

 

Oczywistym jest że nie będą. D+ nie popełni tego błędu co Netflix jak u nas startował że nie miał praw do House of Cards bo sprzedał je nc+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, HD3DMANIAC7777 napisał:

Z resztą mam pytanie czy myślicie że The Mandalorian czy Falcon i Zimowy Żołnierz czy też inne produkcje oryginalne DISNEY PLUS bedą dostepne na HBO GO przed premierą serwisu w POLSCE w listopadzie 2021 ??


... a kto by to chciał oglądać na HBO pixel GO... jak to będzie w pięknym 4K?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ARTIPAPK napisał:

Nie dość że skraca, to planowana jest podwyżka cen za ten serwis. 

 

W czym Ci przeszkadza skrócenie okresu testowego ? Nie rozumiem narzekania na taką zmianą. Jeśli jesteś abonentem HBO to ta zmiana dla Ciebie nie ma znaczenia. Jeśli w przyszłości chciałbyś ten serwis wypróbować to 7 dniowy termin w zupełności na to wystarczy. To ma być okres próbny (sprawdzenie oferty, jakości obrazu i dzwieku, aplikacji itp) a nie okres do darmowego obejrzenia kilku seriali.

 

Co do podwyżki to na razie są to spekulacje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rasheed napisał:

 

Jeśli w przyszłości chciałbyś ten serwis wypróbować to 7 dniowy termin w zupełności na to wystarczy. To ma być okres próbny (sprawdzenie oferty, jakości obrazu i dzwieku, aplikacji itp) a nie okres do darmowego obejrzenia kilku seriali.

 

Niby tak ale jednak nie do końca. Jak kupowałem Netflixa to wiedziałem że będę go abonował dłużej niż darmowy miesiąc, ale jednak ten darmowy miesiąc był fajnym prezentem na rozpoczęcie przygody z tym serwisem. Analogicznie do innych serwisów. Szkoda że od tego odchodzą, zapewne po części przez krętaczy z allegro.

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...