Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

HBO GO z Vectry i normalnie mi działa usługa na wszystkich urządzeniach: Smart TV, PS4, laptop, android.

Na jakim urządzeniu masz problem? I na jakim internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się , czy kiedykolwiek "odkryję" jakość 1080p w tym serwisie?

Podobno, że takowa istnieje, więc może mnie ktoś naprowadzi?

O jakości 4K i HDR nawet nie śmiem marzyć.

Porównałem pierwszy odcinek GOT i "Opowieść podręcznej" na HBO GO i OD i w wersji linearnej (GOT). Oczywiście na minus aplikacji...

Jestem ciekawy , czy podobnie jak ja ma ktoś podobne odczucia i jakość HBO zamiast się poprawiać to pikuje stopniowo w dół?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
27 minut temu, lukimann napisał:

Zastanawiam się , czy kiedykolwiek "odkryję" jakość 1080p w tym serwisie?

Podobno, że takowa istnieje, więc może mnie ktoś naprowadzi?

 

Podobno jest w moim Samsung Smart TV.  Podobno  :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo w HBO GO była tragedia. Z czarnym nie prowadzili sobie w ogóle, a traf chciał że odcinek był w scenerii nocnej. 

 

Scena lotu na smokach dno, płonące miecze to jedna czerwona plama. 

 

Wypadało się postarać, w koncy to najważniejszy odcinek. 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że nie oglądałem ani jednego odcinka GOT... będę oglądał... ale tylko z płyt Blu-ray. Taka jakość jak HBO GO i HBO z satelity zabija wszystko... całą frajdę z oglądania. Nie rozumiem na przykład też jak można takie wielkie produkcje - serial czy film oglądać na laptopie, tablecie, telefonie?? Czemu nie rozumiem?? Dziś to nie czasy że leci McGyver lub Drużyna-A z [beep]zących głośników... i w kolorach TV Rubin. Dziś sprzęt, dźwiękowcy i operatorzy kamer... a także zgraja komputerowców robi taka robotę że szok. Siadasz w domu... obraz żyletka... dźwięk piękny i czysty i TO JEST TO.

Narcos na Netflix... 4K... widoczki... wszystko pięknie łącznie z dźwiękiem. Człowiek się cieszy na co wydał 5 kafli na TV 55" (mówię o sobie a wiem że kupuje się droższe i większe). Odpalam HBO GO i odechciewa mi się wszystkiego.
Zastanawia mnie jedna rzecz.... co by było gdyby nie Netflix?? Nie przeraża to Was że nadal wmawiano by nam że tak musi być bo tak jesteśmy zacofani w rozwoju?? SZOK. Fakt że traktuje się nas od dawna przez HBO jak kraj trzeciego świata... ale trzeba umieć powiedzieć DOŚĆ. Pracowałem kiedyś w Cyfrowym Polsacie. Od zawsze bitrate kanałów HBO wołał o pomstę do Boga. Oni zatrzymali się na etapie 30-40 cali i koniec. HBO GO śmierdzi taką samą jakością z daleka - nic się nie zmieniło.

Prawda jest taka że i na Netflix są słabe produkcje... technicznie. Alienista... serial petarda ale bitrate jest tylko 1,8-2,5 Mb/s... codec maja dobry to bitrate nie gryzie strasznie ale już na gradientach bo serial ciemny wszystko wychodzi.

Słysze od wszystkich... zobacz GOT... lubisz te klimaty... super ale nie będę sobie psuł odbioru... nie chce... nie taki cukierek jak GOT. Poczekam aż wyjdzie na Blu-ray'u... :D:D:D

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...