Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GrubyBubu

Nie mogę wstawić wszystkich jednocześnie bo chyba za duże pliki, więc moderator może zrobić porządek lub połączyć w całość
Amazon u mnie HD i 4k
1ce16185183d7541b644f24ac3e0561d.jpg4b908f723a91bea8567c9cce46a08bb5.jpg

Netflix5a1b45222e6162b83bb933a6585fdb75.jpg3e73c9877ae16ecc9b2fb13c37a67469.jpg

HboGo i Player
Na ile to wszystko jest wiarygodne to nie wiem ;)82153f3891de8694638ee9867d37434b.jpg65c992d53c832a8cbd7546ede36fa0b3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

W HD The Expanse, a 4k to Mrs. Maisel, ale na wszystkich 4k średnio jest 16mb z peakami to 20, Netflix ma wysokie peaki jednak nie mające nic wspólnego z tym co się dzieje na ekranie i igólnie 14-15 prawie cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

3mb z groszami, tylko z tym Hbo na FireTv obraz jest naprawdę tragiczny w porównaniu ze Smartem w Samsungu, być może tam korzystają z innego kodeka.

Na Hbo bitrate jest stały wachania +- 300kbs

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem na SmartTV... i był dramat. Jak odpalałem HBO GO... film czy serial... kaszana na obrazie... ten pusty dźwięk stereo z lektorem... to nie wierzyłem własnym oczom i uszom. Ale jak się już posmakuje Netflixa to tak jest.

2 Mb/s... to nawet na bajce wygląda tragicznie. Pamiętam jak odpaliłem Auta 3... to było jakieś nieporozumienie. Auta 3 pojawiły się później na Netflix i mówię dość... póki nie poprawią jakości HBO GO to jest śmira. Może fakt to już zboczenie aby wymagać jakości... ale TV naziemnej... i Satelity też nie oglądam bo się nie da tego oglądać. Mówię oczywiście o filmie i serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, herman78 napisał:

Może fakt to już zboczenie aby wymagać jakości... ale TV naziemnej... i Satelity też nie oglądam bo się nie da tego oglądać. Mówię oczywiście o filmie i serialu.

 

I tacy jak Ty czy ja mają pod górkę w tej kwestii bo inni obejrzą DVD i bedą zadowoleni a my każdy piksel zauważymy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełnej listy premier HBO GO na kwiecień 2019 jeszcze nie ma. Na razie tylko pojawiły się premiery HBO i Cinemaxa. Większość oczywiście będzie się pokrywać, ale w HBO GO nowości serialowe pojawiają się często wcześniej, a w telewizji są one emitowane z opóźnieniem. Tak będzie na przykład z 2 sezonem "Killing Eve", który prawdopodobnie pojawi się w HBO GO równo z amerykańską premierą, a do HBO trafi w innym miesiącu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na pojawienie się "Mission Impossible:Fallout" w HBO GO.W kinie już oglądałem, a teraz przyszła pora w tv obejrzeć. No i oczywiście serial "Templariusze"drugi sezon, gdyż jakieś słuchy były że pod koniec tego lata czy jakoś na jesieni ma się pojawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

No i oczywiście serial "Templariusze"drugi sezon, gdyż jakieś słuchy były że pod koniec tego lata czy jakoś na jesieni ma się pojawić.  

 

Jaka jesień, nawet nie lato. O ile wiem to od wczoraj wiosnę mamy, a drugi sezon wpada do HBO GO już w najbliższy wtorek :P

 

Mnie osobiście ten serial niczym jednak nie przekonał, nie jest to sukces History na miarę Wikingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Conan napisał:

Pełnej listy premier HBO GO na kwiecień 2019 jeszcze nie ma. Na razie tylko pojawiły się premiery HBO i Cinemaxa.

 

 

Mógłbyś podać linka, bo nie potrafię znależć (jest tylko podanych kilka tytułow filmów i seriali w HBO ale nie o Cinemaxie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2019 o 12:28, GrubyBubu napisał:

3mb z groszami, tylko z tym Hbo na FireTv obraz jest naprawdę tragiczny w porównaniu ze Smartem w Samsungu, być może tam korzystają z innego kodeka.

Na Hbo bitrate jest stały wachania +- 300kbs

 

 

Nie mam czym i jak sprawdzić, ale potwierdzam, że na smart Samsunga obraz HBO Go jest dobry i ma na pewno więcej niż 3 Mb/s. W każdym razie ogląda się dobrze i nie wali pikselami po oczach. Co do Netflixa, to najwięcej w 1080 leci 7,15 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Teraz, killerów dwóch napisał:

Nie mam czym i jak sprawdzić, ale potwierdzam, że na smart Samsunga obraz HBO Go jest dobry i ma na pewno więcej niż 3 Mb/s.

Nie prawda. Nie ma więcej niż 3 Mb/s.

Jak nie masz na czym sprawdzić nie pisz kocopołów. :P 

Odpal film ze scenami dynamicznymi na Samsungu serii 7 lub 8, to pogadamy. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Nie prawda. Nie ma więcej niż 3 Mb/s.

Jak nie masz na czym sprawdzić nie pisz kocopołów. :P 

Odpal film ze scenami dynamicznymi na Samsungu serii 7 lub 8, to pogadamy. ;)

 

To samo mogę napisać do Ciebie. Podeprzyj swoje wywody jakimiś parametrami. A tak, to Tobie się wydaje inaczej a mnie inaczej. Pisałem, że to moje subiektywne odczucie. Na innych smart tv obraz jest gorszy a na Samsungu lepszy. Tyle widziałem i będę się tego trzymał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...