Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już tak mówimy o jakości i dźwięku to żaden Netflix czy Amazon nie dostarczy takiej zabawy jak filmy z Blu- Ray . Dźwięk DTS Master Audio 7.1 samo przez się mówi gdzie są doznania większe. To tak tylko dla porównania napisałem. Porównywałem dźwięk tego filmu co napisałeś to te 5.1 na HBO czy APV  wypada słabo w porównaniu z płytą Blu-Ray i tego się nie da oszukać :)

47 minut temu, GrubyBubu napisał:

Odnośnie tego 4k, to ciekawą stronkę znalazłem i okazuje się że z nowości to słabiutko z tym jest :)
https://4kmedia.org/real-or-fake-4k/

 

 

Wcale nie jest tak słabo z filmami  4K i zajrzy tutaj a dowiesz się że nie jest ich mało :)

 

https://www.blu-ray.com/movies/search.php?search=reviews&ultrahd=1&submit=Search&action=search

 

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
13 minut temu, XMAREKK30 napisał:

Jeśli już tak mówimy o jakości i dźwięku to żaden Netflix czy Amazon nie dostarczy takiej zabawy jak filmy z Blu- Ray .

 

Może masz rację, ale piszemy tutaj o usługach streamingowych. Płyty Blu-Ray odłóżmy na inny daaaleki plan.  ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To ja wybieram Netflixa , APV, HBO GO, Canal+,Cinemax i inne szmery bajerey jakie posiadam , bo  dzięki temu mam rozrywkę dla całej rodziny.   :D

Nie potrzebna mi jest jedna płyta Blu-ray miesięcznie.  Ja wysiadam. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 4K to upscal nim pozostanie, czy to na płycie, czy z satelity czy z Netflixa, a większość filmów jest jednak nadal masterowana w 2K.

Co do samych płyt bluray to może gdyby jeszcze były wypożyczalnie to miałoby to dla mnie sens, a tak wywalanie 110 zł na świeży film dla wyższego bitrate jest już jednak tylko dla wyjątkowych koneserów. To ja wolę iść parę razy do kina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał:

@kingofsouth, HBO z satelity jest tragiczne, tu nie ma co porównywać.

Mam porównanie i w UPC szału z jakością HBO też nie ma. W moim subiektywnym odczuciu jest podobnie jak na satelicie. Do tego jakość głównego HBO jest najgorsza z całej paczki, tak na satelicie jak i w kablu. Co do jakości HBO GO, szału nie ma, ale tragedi też nie. Bardzo dużo zależy od aplikacji, w Evobox-ach od CP jest tragedia z jakością dźwięku, w nc+ apka działa lepiej, jednak najlepiej wszystko śmiga na smartach. Ostatnio zorientowałem się, że mam dostęp do HBO OD w UPC. Po oglądnięciu paru pozycji na moje oko w tej usłudze materiały są w najlepszej jakości ?

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO OD ma niestety tylko wybrane pozycje i nie ma napisów. 

 

A jeśli chodzi o jakość i format obrazu, to IMAX 70mm wygrywa z wszystkim tu wymienionym wyżej. W Polsce niedostępne. Najbliższy IMAX 70mm jest w czeskiej Pradze. Taśma celuidowa najbardziej naturalnie oddzorowuje kolory niż rozpiskelowany obraz cyfrowy. 

 

 

Tego nie uzyskacie w domowych warunkach. Zobaczcie, ile tracicie w obrazie przez formatowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bugmenot napisał:

 

Co do samych płyt bluray to może gdyby jeszcze były wypożyczalnie to miałoby to dla mnie sens, a tak wywalanie 110 zł na świeży film dla wyższego bitrate jest już jednak tylko dla wyjątkowych koneserów. To ja wolę iść parę razy do kina.

 

 

Cena to nie jedyny problem. Nawet gdybym był milionerem to regularne ogladanie blu ray by odpadło ze względu na brak dostępności wszystkich nowości. Filmow na blu ray jest malutko. Weźcie sobie np. luty i premiery filmowe z C+, HBO, Ale Kino. Możecie je zastąpić blu ray tylko w pojedynczych przypadkach. W czasach DVD kupowałem te najlepsze w danym roku i już wtedy miałem problem ze skompletowaniem ich ale jakoś to jeszcze szło. Po kupieniu większego tv i pogodzeniu się z faktem, ze film blu ray więcej kosztuje już dałem sobie spokój z kolekcjonowaniem bo poza największymi hitami hollywoodu i pojedynczymi filmami polskimi nie ma na tym nośniku interesujących wydań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
1 godzinę temu, swordfish napisał:

HBO OD ma niestety tylko wybrane pozycje i nie ma napisów. 

 

 

 

 

1 godzinę temu, swordfish napisał:

 

Przy niektórych tytułach HBO OD lepiej wygląda od HBO GO.

Przynajmniej w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rasheed napisał:

 

Cena to nie jedyny problem. Nawet gdybym był milionerem to regularne ogladanie blu ray by odpadło ze względu na brak dostępności wszystkich nowości. Filmow na blu ray jest malutko. Weźcie sobie np. luty i premiery filmowe z C+, HBO, Ale Kino. Możecie je zastąpić blu ray tylko w pojedynczych przypadkach. W czasach DVD kupowałem te najlepsze w danym roku i już wtedy miałem problem ze skompletowaniem ich ale jakoś to jeszcze szło. Po kupieniu większego tv i pogodzeniu się z faktem, ze film blu ray więcej kosztuje już dałem sobie spokój z kolekcjonowaniem bo poza największymi hitami hollywoodu i pojedynczymi filmami polskimi nie ma na tym nośniku interesujących wydań.

 

Każdy ma wybór ja wolę płytę od HBO GO czy HBO HD czy innego podobnego. Filmy są drogie ale jak pisałem wszystko zależy gdzie się  je kupuje  i gdzie jest promocja.Wole 2 filmy w miesiącu niż męczyć oczy na HBO GO , choć mam go razem z HBO. Nie kupuje wszystkiego jak popadnie także nie wydaje nie wiadomo ile ale kupuje to co mnie interesuje :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, XMAREKK30 napisał:

 

Każdy ma wybór ja wolę płytę od HBO GO czy HBO HD czy innego podobnego.

 

Ale nie masz takiego wyboru. Z filmów obejrzanych w ostatnim roku np. "Niemiłość " The Square" "Happy End" "Dusza i ciało" "W czterech ścianach życia" "The Place" "Floryda Project"- pokaż mi gdzie je mogę kupić w polskiej wersji językowej ?

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Takie szybkie pytanie, czy można już obejrzeć w całości 3 sezon "Detektywa" na HBO GO?

Od od dłuższego czasu tam nie zaglądałem, poza ostatnio tam obejrzaną pozycją czyli 2 sezonem "Czarnego Jeziora"?.

Możecie coś polecić aktualnie  godnego uwagi?

*

Wiadomo kiedy i na jakim serwisie streamingowym będzie dostępny 2 sezon " Opowieść Podręcznej"?

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lukimann napisał:

Takie szybkie pytanie, czy można już obejrzeć w całości 3 sezon "Detektywa" na HBO GO?

 

 

 

Już jakiś czas temu zakończyła się emisja 3 sezonu True Detective na linearnym HBO, wiec naturalnym jest że wszystkie odcinki są też w HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingofsouth    nic nie muszę a po drugie jak byś raz obejrzał to byś wiedział o czym mówię ale Ps4 pro nie ma odtwarzacza 4k także kicha. 

 

Rasheed jest duży wybór a to że nie ma danego tytułu to już inna sprawa, najwidoczniej nie został wydany na Polskę ale w Niemczech czy gdzie indziej jest dużo filmów z polskimi napisami i dużo tańsze niż w Polsce. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak mówisz ale wolę mieć w wersji pudełkowej czy to gry czy film i stąd różnica a ty wolisz miec wszystko na dysku. Ty wolisz inwestować w Telewizje jak sam opis mówi a ja wolę film na płycie czy grę też pudełkowej bo taniej niż cyfrowa . Dobra mniejsza z tym każdy robi jak uważa i nie mnie to oceniać i nie ma sensu dalej tego ciągnąc :)

4 minuty temu, lukimann napisał:

Chyba lepiej @XMAREKK30 gdybyś skorzystał z rady @kingofsouth -piszemy w temacie HBO GO/ serwisów streamingowych....

 

Temat zakończony także nie ma po co zakładać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...