Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszystko jest chyba jeszcze dopracowane. Czasami pojawiają się zapowiedzi "za chwilę" programu, który nie będzie emitowany tego dnia o danej porze. Pojawiają się także częste powtórki (jeden po drugim ten sam) w dłuższych zapowiedziach nowych programów. A w czasie pomiędzy programami wciąż pokazywane są te same krótkie filmiki z jednej z kreskówek Disney XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi Disney XD są jakieś dziwne. Na koniec gdy pojawia się godzina emisji programu, nie jest wpisana jego nazwa. I w ogóle wszystko jakąś dziwną czcionką.

 

Ja wchodzę często na disneyxdcenter.pl i tam normalnie zaskakują ale jest szansa że będą napisy w zapowiedziach i że znikną foldery i pojawi się powiększone logo Disney XD z fragmentem następszego programu i do tego obok loga będą napisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney XD, tak jak Jetix, nadaje od 6:00 do 24:00. Problem polega na tym, że w ramówce uwzględnili 10 minut na reklamy( ciekawe skąd nagły przypływ chętnych firm). Reklam nie ma, a czas leci. Przez pierwsze dni emitowali 2- minutowe odcinki seriali. Tu kolejny problem: odcinków jest ok 10, a na każdej przerwie emitowano po ok. 3 filmiki. Od ostatnich kilku dni przestano puszczać te nudne, wciąż powtarzające się zapychacze. Przerwy mają inny czas, programy są emitowane za wcześnie o kilkadziesiąt minut, ale w tej samej kolejności. Stąd zakończenie programu po 23:00. Ciekawi mnie, co Disney XD postanowi z tym zrobić. Nie mogą tak nagle zmienić ramówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Disney XD, moze byc, ale nie powinien zajac miejsca JETIXa. JETIX posiadal pelna game ciekawych programow, seriali i filmow. Najbardziej z tych dawniejszych hitow nie moge odzalowac Gesiej Skorki i z tych nowszych H20: Wystarczy kropla. Moze to troche dziecinne, ale mi bardzo podobal sie serial o losach 3 syren i ich przyjaciela Lewisa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś za emisją napisów jak chcesz słyszeć prawdziwe głosy aktorów, bo lektor tez zagłusza aktorów... no i całą resztę.

 

Dubbing taki jak na kanałach disney - w tym i Disney XD - czyli dubbingujemy wszystko łacznie w wywiadami (chociaz ostatnio natrafiłem na wywiad z animatorami i był lektor ), jest normą na zachodzie. I dla mnie to jest pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... normalnie?

Raczej nie jest to normalne. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Na innych kanałach czegoś takiego nie ma. Rozumiem, że ten kanał jest kierowany do młodszych widzów, ale bez przesady. Serial może być zdubbingowany nie mam nic przeciwko, ale wywiad mogliby chociaż z lektorem dać. Można wtedy usłyszeć oryginalne głosy aktorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli zagłuszy to jednak odrobinę będzie słychać. Oglądając reklamy mam czasami problem z rozgryzieniem czy dana osoba rzeczywiście mówi po polsku czy jest za nią podkładany polski dubbing to co dopiero będą uważały dzieci, które oglądają takie zdubbingowane wywiady. Pewnie myślą, że takie osoby są polakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No to teraz czas na krótkie ogłoszenia:

W czasie wakacji odbędzie się czwartkowy maraton filmowy, że w każdy czwartek o 18 na wakacjach, będzie emitowany film z Disney Channel Original Movies, a będą to premiery:

- Motocrossed

- Irlandzkie Szczęście (film był emitowany z polskim dubbingiem na Disney Channel - 27 marca, w głównej roli Ryan Merrimean, a w polskiej wersji dubbingowej - Kajetan Lewandowski)

- Chłopięca Przyjaźń, a także:

- Konkurs Kulinarny.

 

Nie poprzestanę jeszcze na nowych odcinkach ulubionych seriali fabularnych:

- Zeke i Luther oraz Aaron Stone (drugi sezon serialów)

- Pokemon (12 Seria) i jeszcze:

- Power Rangers RPM (od 1 czerwca)

 

A z tego co wiem, to lektorami na Disney XD są Piotr Baltijk i Grzegorz Drojewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od teraz Aaron Stone (polski dubbing) będzie emitowany z nowego studia dubbingowego: SDI Media Polska. Niewykluczone jest, że drugi serial z Disney XD Original Series, a mianowicie drugi sezon serialu Zeke i Luther będzie też z tego studia dubbingowany.

 

Nieoficjalny nowy polski dubbing:

Wersja Polska: SDI Media Polska

Reżyseria: Łukasz Lewandowski

Wystąpili:

Łukasz Lewandowski - Zeke

Paweł Ciołkosz - Luther

 

i inni

 

Nowe info dotyczące nowego sezonu Pokemonów. Nowy sezon startuje od 3 lipca. A do tego w piątek 25 czerwca i 2 lipca: Maratony wakacyjne, prowadzą znani nam wszystkim dwaj bohaterowie ich własnego serialu: Fineasz i Ferb (polski dubbing: Wit Apostolakis-Gluziński i Mateusz Narloch), a w nich seriale: Ja w Kapeli i Amerykański Smok Jake Long. 26 i 27 czerwca Maratony z serialami: Zeke i Luther, Kick Strach się Bać (dwa nowe odcinki), Suite Life: Nie ma to jak Statek (w niedzielę).

 

I to tyle z nowymi informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Od teraz Aaron Stone (polski dubbing) będzie emitowany z nowego studia dubbingowego: SDI Media Polska. Niewykluczone jest, że drugi serial z Disney XD Original Series, a mianowicie drugi sezon serialu Zeke i Luther będzie też z tego studia dubbingowany.

Pff, jak się spodziewałem. :S Najbardziej badziewne studio dubbingowe.

 

(wybaczcie za ten Offtop)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że to nie jest badziewne studio dubbingowe. Tym bardziej, że to jest najlepsze studio dubbingowe do seriali z dubbingiem, nie wykluczając IZ-Text, bo IZ-Text już zrezygnowała z dubbingowania Zeke'a i Luther'a, a Eurocom Studio z dubbingowania Aarona Stone'a. 5 Sierpnia na kanale Disney XD, odbędzie się premiera filmu z półki Disney Channel Original Movies: Przygoda z Piratami. A w ramach nowego sezonu Zeke'a i Luther'a są teraz emitowane krótkometrażowe odcinki tego serialu pt.: "Przyjacielskie wyzwania", czy jakoś tak od SDI Media Polska, czyli Zeke i Luther stają się konkurencją dla siebie w wyzwaniach, a sędziuje je ich kolega Ozzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...