Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem ciekaw, do której będzie nadawał Disney XD? Tak długo jak obecnie Jetix? A może całodobowo? Mogliby przejść na takie nadawanie razem z Disney Channel, bo już ustaliliśmy że podczas planszy "koniec programu, zapraszamy o 6 rano" lecą dalej bajki, prawdopodobnie dla innych krajów, z tymże polska wersja językowa również jest dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja nadaje codziennie od godz. 06:00 rano do godz. 24:00. Na razie nie mamy planów wydłużenia czasu emisji, ale nie wykluczamy takiej możliwości. Jeśli nastąpi taka zmiana, będziemy o tym informować na bieżąco.
http://www.disneyxdcenter.pl/20090714/czy-stacja-wydluzy-godziny-nadawania/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na poprzedniej stronie pisał, że filmy animowane w Disney XD to pomyłka - dzisiaj dostałem emaila, w którym zapytałem o filmy animowane i odpowiedzieli mi, że to nie pomyłka

Projekcje filmowe będą stałą częścią weekendowej ramówki kanału.
. A i Iniemamocni będą, bo napisali to, w emailu też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko. Człowieku, ile Ty masz lat? Po kiego grzyba mamy Ci przepisywać ramówkę, wystarczy pobrać ważącego kilka mb Adobe Readera i na całe życie masz spokój, 'wolny internet' obiecuję Ci że więcej niż 5 minut Ci to nie zajmie razem z instalacją. Raz zainstalujesz i już nie zawracasz nam głowy, problemami, które tylko zaśmiecają temat i denerwują użytkowników. Sorry za Offtop..

Edit. Ku*** "Niestety mam Bluconect i niestety jest wolny i nic nie da się ściągnąć" Chyba: "Niestety ściągam teraz za dużo filmów i internet prawie mi nie chodzi, więc nie mogę tego ściągnąć, napiszcie mi co i jak, jestem idiotą" Przepraszam za tak mocne słowa, ale przesadziłeś człowieku. Wejdź na stronę, którą podał Ci Łukasz i sam sobie przepisz ramówkę, chyba, że nie umiesz pisać :> Albo po prostu ściągnij Adobe, nie wierzę Ci, że nie umiesz, jak umiesz swobodnie spamować SKForum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie się pochlastać jak widzi się tak ciężki przypadek głupoty.

Teraz tak naprawdę ile masz lat?

Nie napiszę Ci ramówki. Napiszę Ci instrukcję jak przestać być uciążliwym.

Wchodzisz na te stronę: http://docs.google.com/fileview?id=0B-j ... ZDBm&hl=pl

Nie musisz nic pobierać, wystarczy, że wejdziesz i masz ramówkę!

Albo po prostu ściągnij to: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22 ... er+6.02+PL i przestań tu pisać, proszę Cię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec spamu bo nie idzie wytrzymać a czy Pokemon należy do Disneya?

Nie, podobnie jak połowa kreskówek, które będą nadawane na Disney XD. A co to przeszkadza? Jetix (jako Jetix) od początku należał do Disneya, a disneyowe produkcje zaczęli nadawać dopiero w styczniu br. (poza dwoma filmami wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...