Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia) Ja bym poczekał do oficjalnego komunikatu Disneya 

Jak już napisałam powyżej. Na pewno dadzą taki komunikat, kiedy dojdzie do zakończenia koncesji na nadawanie w Polsce (zwłaszcza, że Disney XD praktycznie to nadaje chyba już tylko u nas, nie wiem czy jeszcze gdzieś ten kanał istnieje i nadal funkcjonuje).

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Europie tylko nadaje w Polsce i w Holandii. W USA jest od 13 lutego 2009 (poprzednia nazwa Toon Disney), w Ameryce Łacińskiej od 3 lipca 2009 (poprzednia nazwa Jetix), w Holandii od 1 stycznia 2010 (poprzednia nazwa Jetix) oraz w Kanadzie od 1 grudnia 2015 roku jako nowy kanał. Łącznie z Polską kanał nadaje w pięciu krajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Michu_97 napisał:

W Europie tylko nadaje w Polsce i w Holandii. 

Czyli pewnie kanał niedługo pójdzie w odstawkę. Tak samo Lifetime HD, który również zniknie z Europy w maju 2022 r.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2021 o 17:16, Mati06 napisał:

Nic nie zniknie marzenia, 

😂

To, że weszli do WP Pilot wcale nic nie znaczy. Np. taki Lifetime, który też niedawno gdzieś się pojawił (chyba na CDA TV) zakończy nadawanie w maju 2022. Liczy się oglądalność, a od kiedy poziom Disney XD spadł prawie nikt już nie ogląda tego kanału

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksandra Maria (Natalia)Ty lepiej zostaw ocenę dzieciom, bo to one są grupa docelowa takich kanałów, chyba że sama jesteś dzieckiem to rozumiem. 😂

A i nie podano nigdzie z jakiego powodu lifetime kończy nadawanie od tego zacznijmy. 🙂

To końcu jak będzie zamknięcie kanału? Bo jeszcze tak nie dawno wrozylas zmianę na Marvel HD? 🤣

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2021 o 15:59, Mati06 napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia)Ty lepiej zostaw ocenę dzieciom, bo to one są grupa docelowa takich kanałów, chyba że sama jesteś dzieckiem to rozumiem. 😂

🙂

🤣

A skąd mam to wiedzieć??? Przecież nie pracuje w Disney'u. Tylko ostatnio Myszka ma tendencję do zamykania swoich kanałów (1 stycznia 2022 ESPN zakończy nadawanie), więc to są tylko moje przemyślenia. Niekoniecznie znaczy, że się sprawdzą.

 

 

P.S. Dlaczego zablokowaliście moje konto na 3 dni, przejrzałam ostatnie komentarze i nie widziałam, żebym kogoś czymś uraziła???? 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2021 o 14:11, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

P.S. Dlaczego zablokowaliście moje konto na 3 dni, przejrzałam ostatnie komentarze i nie widziałam, żebym kogoś czymś uraziła???? 

Naucz się korzystać z forum, bo nie potrafisz wejść w powiadomienia i odczytać za co dostajesz regularnie ostrzeżenia i bany. Otóż ciągle cytujesz ostatni post w całości, co jest zabronione. Piszę celowo publicznie, bo widzę, że prywatnych wiadomości także nie umiesz odbierać. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pisz do moderacji wyłącznie na priv. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.01.2022 o 17:16, Lannan napisał:

Zero nowości, zero odcinków seriali, które już dawno były pokazywane na Netflixie. 

Po pierwsze skąd się wziął u Ciebie pomysł z Netflixem? Na początku były seriale fabularne z Disney Channel, ale teraz od kilku lat poznikały na rzecz Disney+. A po drugie Disney XD tak szybko jeszcze nie zniknie. Disney+ pojawi się we wakacje, a pod koniec marca nadchodzi kolejny sezon "Płazowyżu". Zacznie się on od 28 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A może po prostu nie ma sensu likwidacja tego kanału? To, że jest Disney+ to jeszcze o niczym nie musi świadczyć. Zwykła telewizja również nie zniknęła od pojawienia się Netfliksa i serwisów VOD

 

Martwi mnie tylko sytuacja z tym kanałem, bo żadnych nowości nie ma i prawdopodobnie DXD już nigdy nie będzie taki jak na samym początku. Nie wiem jaki jest cel i sens by dalej ciągnąć ten kanał, ale widać jakiś być musi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lannan napisał:

Nie wiem jaki jest cel i sens by dalej ciągnąć ten kanał, ale widać jakiś być musi. 

Pieniądze. Jeśli kanał przynosi zyski przy niezbyt dużych nakładach finansowych i przy wrzucaniu jednej-dwóch nowości raz na jakiś czas, to najwidoczniej się to opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam zysk. Dziś już mało kto ogląda Disney XD. Poza powtórkami Fineasza i Ferba czy ,,nowościami" które i tak mało kogo obchodzą, nie ma sensu ciągnąć dalej tego kanału. 

Od paru lat DXD jest pogrążone w marazmie, i nic nie zapowiada by miało się rozpogodzić na dobre. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Moim zdaniem Disney powinien trochę odświeżyć tzw. "garderobę" Disney XD, mam tu na myśli wprowadzenie starszych seriali, które były emitowane 10-15 lat temu na Disney Channel, przynajmniej oglądalność według mnie by się podniosła do przyzwoitego poziomu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zauważyliście, że są jakieś problemy z marcową ramówką? Naziemna.info ma ramówkę do końca lutego, Telemagazyn do piątku, a Teleman ma codziennie o 1 dzień do tyłu (zamiast 14 dni to 13). Tylko, że zaraz marzec, a ramówka jest nieznana...Za to już mamy ramówkę na cały kwiecień dla Disney Junior.

Edytowane przez Michu_97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

O jakiej ramówce mówisz? 😂 

Ten kanał nie ma żadnej ramówki, a te parę seriali to nic innego jak zapchajdziura. Aż dziw że tego kanału jeszcze nie zdjęli. Nie rozumiem po co trzymają tego trupa. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...