Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wiem że jestem niedoświadczony w tych tematach tv lecz ja sądzę że gdy wejdzie Marvel HQ lub DXD zwolni miejsce dla Top Kids to możliwe że Disney Junior też zwolni miejsce, ja marze o Jetixie HD Ale to wykonalne w powiedzmy 10%

 

Edytowane przez Misteros.Telewizjone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2021 o 12:29, Misteros.Telewizjone napisał:

Wiem że jestem niedoświadczony w tych tematach tv lecz ja sądzę że gdy wejdzie Marvel HQ lub DXD zwolni miejsce dla Top Kids to możliwe że Disney Junior też zwolni miejsce, ja marze o Jetixie HD Ale to wykonalne w powiedzmy 10%

 

A Jetix jeszcze gdzieś nadaje??? To jest już chyba martwy kanał.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

No i co z tym Disney XD? Tak przewidywaliście  koniec i co? I nic. Czy coś wiadomo co z kanałem? 

Większość produkcji która była wypuszczana na Disney XD została przejęta przez Netflixa. Ktoś może wie z czego to wynika, i dlaczego DXD nie kontynuuje emisji wstrzymanych u siebie serii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki mają umowy z operatorami, nie zamkną kanału, to by się im nie opłacało. Jak widać Disney XD brak nowości, czyli sztucznie go trzymają przy życiu. Disney po prostu skupia się na swoim serwisie, jak tylko wejdą do Polski, kanały znikną. Ja osobiście nie mogę się doczekać wejścia Disney+ do Polski, jest wiele programów, które chętnie obejrzę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast jest smutno z tego powodu. Osobiście wolałbym jednak by Disney XD wyszedł z tego marazmu, lub po prostu zastąpić go nowym kanałem. Co do D+ to z tego co słyszę wcale to nie jest takie dobre, i w sumie to nie chciałbym by platformy netliksowo-podobne zastępowały tradycyjną telewizję. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2021 o 17:45, enski napisał:

A niech likwidują. I tak od lat już nie ma tam niczego wartego uwagi.

Dokładnie. Jetix był najlepszy. Mam nadzieję, że jak Disney XD zniknie z satelity to Top Kids wejdzie na jego miejsce ;)

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...