Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, enski napisał:

Ich koniec to jest pewniak. Po prostu w różnych krajach następuje to na innych etapach. W Polsce też zostaną zamknięte. Cierpliwości.

Wiesz w maju serwisy portale branżowe trąbiły że likwidacja kanałów nastąpi do końca roku. Może jednak operatorzy zapłacą za ich dalszy dostęp, bo jednak Disney to marka wyrobiona i klasa sama w sobie. 🙂

Szczerze nie znam żadnej osoby która by płaciła za jakikolwiek streaming. 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Szczerze nie znam żadnej osoby która by płaciła za jakikolwiek streaming. 


To nie znaczy, że takich nie ma. Ja przykładowo na palcach jednej ręki mogę policzyć swoich znajomych, którzy nie mają wykupionego Spotify, Netflixa, HBO Go, czy inny tego typu serwis.
Jak tylko Disney+ wejdzie do Polski, to mam zamiar wykupić dostęp. Testowałem wersję zagraniczną tego serwisu i gdyby nie przymus używania VPNa i dość ograniczoną ilość treści z polskim tłumaczeniem czy chociażby napisami, to korzystałbym z niej do dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, matjot napisał:


 

 


To nie znaczy, że takich nie ma. Ja przykładowo na palcach jednej ręki mogę policzyć swoich znajomych, którzy nie mają wykupionego Spotify, Netflixa, HBO Go, czy inny tego typu serwis.
Jak tylko Disney+ wejdzie do Polski, to mam zamiar wykupić dostęp. Testowałem wersję zagraniczną tego serwisu i gdyby nie przymus używania VPNa i dość ograniczoną ilość treści z polskim tłumaczeniem czy chociażby napisami, to korzystałbym z niej do dziś.

 

Wiesz też nie każdego stać z reguły tu gdzie mieszkam ludzie żyją w ciągłym biegu nie ma czasu na Oglądanie każdy ma swoje życie problemy praca rodzina dom. A poza tym to jedynie chyba najbogatsi z dużych miast kupują wszystko co wlezie w streamingu. 🙂

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to mam na myśli, dla mnie osobiście najważniejszą rzeczą jest rodzina przyjaciele i zdrowie ciężko ćwiczę od 18 lat na rehabilitacji by dość do pełni sprawności, gdyż jestem osobą niepełnosprawna od dziecka. Fundusze idą na moje leczenie. Wolę pobyć w gronie rodzinnym i znajomych niż na oglądaniu. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Od 1 listopada nowy sezon "Sowiego Domu" na Disney XD. Co więcej, Disney XD pokazuje powtórki z Disney Channel, które dla DXD są premierami. Aktualnie lecą nowe odcinki "Płazowyżu" oraz "Hotel Transylwania: Serial". 30 listopada będzie pokazany premierowo film "Zombi",  a 31 października "Miasteczko Halloween 2: Zemsta Kalabara". Ponadto od 9 listopada Disney XD pokaże premierowo kolejną znaną kreskówkę z Disney Channel "Dziewczyna, chłopak itd.". Od 6 listopada powróci trzeci serial fabularny "Mech X-4" a także kreskówka "Myszka Miki". Po dosyć długim okresie rozstajemy się z kreskówką, która nie była Disneyowska tylko na zlecenie kanału ZigZap - "Supa Strikas", który znika 31 października. Odpadnie także "Kim Kolwiek", gdzie ostatni odcinek zostanie wyemitowany 24 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michu_97 napisał:

Od 1 listopada nowy sezon "Sowiego Domu" na Disney XD. Co więcej, Disney XD pokazuje powtórki z Disney Channel, które dla DXD są premierami. Aktualnie lecą nowe odcinki "Płazowyżu" oraz "Hotel Transylwania: Serial". 30 listopada będzie pokazany premierowo film "Zombi",  a 31 października "Miasteczko Halloween 2: Zemsta Kalabara". Ponadto od 9 listopada Disney XD pokaże premierowo kolejną znaną kreskówkę z Disney Channel "Dziewczyna, chłopak itd.". Od 6 listopada powróci trzeci serial fabularny "Mech X-4" a także kreskówka "Myszka Miki". Po dosyć długim okresie rozstajemy się z kreskówką, która nie była Disneyowska tylko na zlecenie kanału ZigZap - "Supa Strikas", który znika 31 października. Odpadnie także "Kim Kolwiek", gdzie ostatni odcinek zostanie wyemitowany 24 października.

To znaczy, że przynajmniej do końca tego roku Disney XD nie zniknie jeszcze z Polski, co pewnie nastąpi wiosną lub latem 2022 przed uruchomieniem/lub po uruchomieniu Disney+ w Europie Środkowo-Wschodniej.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pozostaną na dłużej. Nie po to niedawno kanały Disneya pojawiły się w  WP Pilot, a ostatnio też w Televio , aby mieli je zaraz zamykać. Po za tym oficjalnie zapowiedzieli, że nie planują zamykać swoich kanałów w Polsce. Po prostu będą bazować na powtórkach, oraz produkcjach od zewnętrznych dostawców, a w Disney+ będą głównie nowości, bo przecież nikt nie będzie wykupywał usługi, aby obejrzeć po raz 50-ty ten sam odcinek Fineasza i Ferba.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie no, jasne. Niech dalej utrzymują trupa. 

Ja tam jednak nie chciałbym by telewizja była zastępowana przez serwisy netflikso-podobne, zwłaszcza w kontekście programów dla dzieci i młodzieży. Wystarczy zobaczyć jak to wygląda choćby w UK, gdzie kanałów tego pokroju jest sporo, i to pomimo popularności Internetu. Można? Można. Nie rozumiem po co iść w stronę portali, skoro telewizji i tak nic nie zastąpi?

 

Nie wiem czym tak się jaracie z tym Disney+, bo ja osobiście wolałbym nowy kanał niż coś z czego prawdopodobnie i tak nie będę nigdy korzystać. Nie korzystam ani z Netflksa, Spotify czy innych tego typu, bo zwyczajnie szkoda mi na to kasy. 

Edytowane przez Lannan
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Lannan napisał:

Nie no, jasne. Niech dalej utrzymują trupa. 

Ja tam jednak nie chciałbym by telewizja była zastępowana przez serwisy netflikso-podobne, zwłaszcza w kontekście programów dla dzieci i młodzieży. Wystarczy zobaczyć jak to wygląda choćby w UK, gdzie kanałów tego pokroju jest sporo, i to pomimo popularności Internetu. Można? Można. Nie rozumiem po co iść w stronę portali, skoro telewizji i tak nic nie zastąpi?

 

Nie wiem czym tak się jaracie z tym Disney+, bo ja osobiście wolałbym nowy kanał niż coś z czego prawdopodobnie i tak nie będę nigdy korzystać. Nie korzystam ani z Netflksa, Spotify czy innych tego typu, bo zwyczajnie szkoda mi na to kasy. 

To oglądaj sobie dalej po raz 1000 powtórki tych samych filmów w tv naszpikowanych do bólu reklamami Media Expert, Apapu czy Rafaello trwającymi po 15-20 min. co pół godziny danego programu, kto ci zabroni 🤷🏼‍♀️ Ja mam CDA Premium, Netflixa oraz HBO GO, płacimy razem na spółkę z mamą 130 zł i przynajmniej oglądamy nowsze, czasem też nawet zapomniane produkcje bez żadnych wkurzających reklam 👍

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/22/2021 at 11:17 AM, Aleksandra Maria (Natalia) said:

To oglądaj sobie dalej po raz 1000 powtórki tych samych filmów w tv naszpikowanych do bólu reklamami Media Expert, Apapu czy Rafaello trwającymi po 15-20 min. co pół godziny danego programu, kto ci zabroni 🤷🏼‍♀️ Ja mam CDA Premium, Netflixa oraz HBO GO, płacimy razem na spółkę z mamą 130 zł i przynajmniej oglądamy nowsze, czasem też nawet zapomniane produkcje bez żadnych wkurzających reklam 👍

 

Ale ja nie twierdzę, że te platformy są same w sobie złe. Po prostu nie podoba mi się pomysł, by zastępowały tradycyjną telewizję, a już w kontekście programów dla dzieci zwłaszcza. To, że mamy Internet to jeszcze nie znaczy, że telewizja musi iść w odstawkę. 

 

Z drugiej strony, zawsze można wszystko przenieść do sieci pozbywając się całkowicie telewizji, ale wymaga to dostępu do Internetu dla całego społeczeństwa. I wtedy będzie spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lannan napisał:

Ale ja nie twierdzę, że te platformy są same w sobie złe. Po prostu nie podoba mi się pomysł, by zastępowały tradycyjną telewizję, a już w kontekście programów dla dzieci zwłaszcza.  

Ma pan rację np. CDA wprowadziło usługę CDA TV, w której za 30 zł. można oglądać kanały bez limitu, no i jeszcze jest WP Pilot ;)

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Disney XD, to wypowiem się tak: Dla mnie ta stacja była, jest i zawsze będzie odmóżdżającym gniotem, nawet jakby miała zostać zamknięta. Nie obchodzi mnie co się stanie z tym kanałem. Początkowo w 2009 było fajnie, leciały jeszcze te stare seriale z Jetixa, ale potem weszły te różne szkaradne gnioty takie jak: "W jak wypas" (BTW pamięta ktoś to jeszcze?), czy wg mnie najgorszy z nich "Kornisz i Fistach", i seriali z Jetixa było już mniej z każdym rokiem. Dodam, że do dziś leci jeden z seriali z Jetixa, Dzieciak kontra kot. To tyle z mojej strony.

Edytowane przez Pan MarSag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2021 o 17:51, Mati06 napisał:

 

Na razie. Poczekajmy do lata 2022, kiedy w Europie Środkowo-Wschodniej oficjalnie wystartuje Disney+. Prędzej czy później Disney XD zamkną i w Polsce, bo od kilku lat to sam kanał nie ma jakoś zbyt zadowalającej oglądalności (chyba, że nadchodzące nowości coś zmienią), lecz są na to raczej niewielkie szanse.

 

W dniu 26.10.2021 o 05:42, Lannan napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia)

No i co to zmienia? 

Jeszcze nic. Ale za jakieś 30-40 lat, kiedy nie będzie już na świecie osób urodzonych przed erą komputerów telewizja przez internet może zastąpić satelitę/kablówkę.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.10.2021 o 15:58, Michu_97 napisał:

W takim Polsat Box wszystkie kanały Disneya są gwarantowane, więc póki co będą ciągnąć tego trupa jak najdłużej mogą. 

Pewnie mają podpisaną zgodę na nadawanie w Polsce do jakiegoś czasu i prawdopodobnie zamkną kanał, kiedy tylko zakończy im się umowa z operatorami sat i kablówek, jak już ktoś tu napisał

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...