Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Ciekawe... Czyżby niedługo nastąpiło zamknięcie kanału??? Dodam, że pani podczas panelu Disney Investor Day powiedziała, że w 2021 Disney+ trafi do Europy Wschodniej i Środkowej (czyli pewnie i w Polsce), także wcale to nie byłby przypadek ?

W sumie to równie dobrze może też być rebranding Disney XD na Marvel HQ albo Star (watpię, żeby zamknęli u nas markę Fox).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Czyżby niedługo nastąpiło zamknięcie kanału??? Dodam, że pani podczas panelu Disney Investor Day powiedziała, że w 2021 Disney+ trafi do Europy Wschodniej i Środkowej (czyli pewnie i w Polsce), także wcale to nie byłby przypadek

Tak, i dlatego 8 miesiecy przed startem D+ nie ma ramówki Disney XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończymy 2020 rok i zaczynamy 2021. A w Nowym Roku na Disney XD przez cały styczeń nowy serial "Sowi Dom" (cały 1 sezon od 4 do 28 stycznia). Pojawiła się już ramówka na luty a w niej nowe odcinki "Greenowie w Wielkim Mieście" (od 8 do 19 lutego) oraz "Wielka Szóstka - Serial" (od 22 lutego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem na Disney XD, że zamiast reklam (jest napis reklama, później przez sekundę czarny ekran) puszczane są krótkie filmy np: z Marvela (a dokładnie krótkie historie danego bohatera - trwają około 4 minuty). 

Edytowane przez jsgsarn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy widziałem na stronie (https://disney.pl/o-nas) na temat Ofcomu, ale później znalazłem informacje, że jednak się coś zmieniło.(https://www.ofcom.org.uk/manage-your-licence/tv-broadcast-licences/updates), więc mój błąd:) 

Edytowane przez jsgsarn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, jsgsarn napisał:

Disney XD w Japonii zakończy nadawanie 31 stycznia 2021, czyli Disney XD został już tylko w USA, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Holandii (time-share) i Polsce. 

Czyli prawdopodobnie w Polsce również należy się spodziewać likwidacji Disney XD, pewnie to nastąpi gdzieś w wakacje, bo  właśnie wtedy Disney+ trafi do Europy Zachodniej.

2 minuty temu, JohnnyBravo97 napisał:

Po pierwsze nie musisz cytować moich wypowiedzi. A po drugie to temat Disney XD, a nie Disney+

W porządku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...