Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Patryk_MW napisał:

Dzisiaj mija 10 lat od wprowadzenia Disney XD w Polsce. Z tej okazji stacja przygotowała... kompletnie nic. Nawet żadnej wzmianki o 'urodzinach'.

Zresztą chyba podobnie było w przypadku Disney Channel w grudniu 2016. Szkoda.

Wielka szkoda. Ale no cóż, to w końcu stacja Disney'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2019 o 14:37, JohnnyBravo97 napisał:

Ja w tym tygodniu przed Star Butterfly (22.30) widziałem reklamę Marvela w formie krótkiej historii jednego bohatera. Trwało to około 3-4 minut a na końcu pojawiło się logo Marvel. Chciałem zobaczyć to drugi raz, ale jeszcze na to nie trafiłem...Może to zapowiedź tego co się stało w Indiach? :/ W październiku mają być nowe odcinki Spider Mana.

To było na Disney XD Polska??? Może faktycznie moje przypuszczenia się wkrótce potwierdzą i na początku przyszłego roku dostaniemy Marvel HQ Polska.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowe odcinki "Gwiezdnych Wojen: Ruchu Oporu" od 9 listopada. Powrót "Jedenastki" od 4 listopada. Ostatni odcinek "Prawo Milo Murphy'ego" będzie 31 października. Czy coś jeszcze zostało z nowych odcinków, czy Star Wars będzie ostatnią kreskówką z nadchodzącymi nowymi odcinkami? Aktualnie trwa nowy sezon "Star Butterfly kontra siły zła", "Wielkiej Szóstki" oraz "Kaczych opowieści".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Według ramówkia DXD naszego to nowe odcinki jedenastki mają puścić 4 listopada tutaj podaje żródło 
https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Jedenastka?fbclid=IwAR2e-Gw_8z22LQtrmyBBbYgLDw5OA8RaGJFPI4suJ7lBbskvZvk3O8wTps8



Edit: Teraz skapnąłem się chodziło o Powrót o nowym sezonie "Jedenastki" :) Sorka źle przeczytałem na początku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 29.01.2020 o 12:00, JohnnyBravo97 napisał:

Disney XD nadchodzi z nową kreskówką. :D "Płazowyż" będzie mieć premierę 23 marca. Premiera o godzinie 17:00. :) A ja już myślałem, że kanał pójdzie do kosza. :P

Disney XD tak, czy inaczej jest w trakcie upadku, także pewnie będą próbowali się jakoś ratować tą nową kreskówką. Kiedy tylko Disney+ wejdzie do Polski, to pewnie całkowicie zamkną kanał, jak w Australii i we Włoszech.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksandra Maria (Natalia) ciągle to wałkujesz.. a kanał się dobrze trzyma nie tylko w Polsce, Zresztą teraz Disney XD jest wersją Europejską od kwietnia 2018, z polskimi blokami, dzięki temu, mamy taką samą ramówkę jak np. Wielka Brytania czy Niemcy, @Aleksandra Maria (Natalia) więc zrozum że Disney XD nie zostanie usunięte i nie wałkuj już tego bo wałkujesz to od roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 17:03, DarwinShow napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia) ciągle to wałkujesz.. a kanał się dobrze trzyma nie tylko w Polsce, Zresztą teraz Disney XD jest wersją Europejską od kwietnia 2018, z polskimi blokami, dzięki temu, mamy taką samą ramówkę jak np. Wielka Brytania czy Niemcy, @Aleksandra Maria (Natalia) więc zrozum że Disney XD nie zostanie usunięte i nie wałkuj już tego bo wałkujesz to od roku

Niby jak dobrze się trzyma, skoro na pierwszym miejscu bodajże jest Top Kids z klasykami, a samo przejście na wersję Europejską tylko pogorszy sprawę (patrz: VH1 Europe). Disney XD powoli umiera, z kanałem pożegnali się już: Włochy, Australia, Nowa Zelandia i Indie, także to tylko kwestia czasu, kiedy Disney XD całkowicie zniknie z rynku, a wszystkie nowe sezony "Kaczych Opowieści", "Star Butterfly" czy "Miraculum" przejdą do Disney Channel albo na nową platformę streamingową.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksandra Maria (Natalia) Skończ marudzić, Disney nie zlikwiduje tego kanału, Marvel HQ - jest tylko w tamtych krajach, tutaj kanał by sie poprostu nie przyjął, A co jeśli zlikwidowali CN  w Hiszpanii i zastąpili Boingiem? To oczywiste że według twojej logiki - Nie ma w innym kraju to też i u nas, u nas będzie Disney XD, nawet nie zaczeli usuwać kreskówek tylko je przenosić z DC na DXD, więc skończ gadać głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan MarSag

Disney XD na początku był spoko, był takim duchem Jetixa, bo w swojej ramówce nadal miał niektóre kreskówki z Jetixa. np. Yin Yang Yo!, Ach ten Andy!, Spider-Man (1994), X-Men (1992), Król szamanów, Świat Questa, Magi-Nation, Iron Man: Obrońca dobra. Niestety z czasem te kreskówki zaczęły znikać. Emisja zaczęła się identem gdzie jakiś chłopak był w jakimś tam konkursie i zaczął tańczyć, później skoczył za inną ścianę przez dziurę w ówczesnym logu tego kanału, po idencie był wyemitowany pierwszy odcinek Amerykańskiego smoka Jake'a Longa. podczas napisów końcowych tego serialu przedstawiono nowy sposób informowania co będzie za chwilę, później i potem. Mianowicie, całe logo ekranowe stało się kolorowe, i na literze D z prawej strony wysunęła się strzałka w prawo, i z tej litery wysunęły się trzy kwadraty o kształcie folderów Windowsowych w następujących kolorach: żółtym, zielonym i niebieskim, na górze tych folderów był biały kwadrat z godziną emisji danego serialu/filmu/programu, a na kwadratach w środku były następujące strzałki, w których pod nimi były kropki, były to: strzałka w dół, strzałka w prawy dolny róg, i strzałka w prawo. Każdy kwadrat się powiększał pojedynczo co 3 sekundy, pokazując logo danego serialu. Później te kwadraty wróciły do litery D, i strzałka w prawo z litery D poszła w lewą stronę, i cale logo stawało się spowrotem przezroczyste i bez kolorów. Później wyemitowano zapowiedź serialu Jimmy Cool, następnie nowych odcinków Nie ma to jak Hotel, następnie serialu Iron Man: Armored Adventures, lektor przeczytał to jako: Iron Man: Obrońca Dobra, lecz to był inny serial, następnie Hero Rising, a po tej zapowiedzi wyemitowano short serialu Dzieciak kontra Kot, a po nim (chyba) wyemitowano jakiś ident, i po nim następny odcinek Jake'a Longa. To wszystko jeśli chodzi o to jak kanał zaczął nadawanie. A wy, jak wspominacie start kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spekuluje się o zakończeniu działalności stacji przynajmniej na terenie Europy - wydaje się to prawdopodobne, sądząc po fakcie, że sam Disney tym kanałem nie interesuje się już od bardzo dawna i nie oferuje widzom zbyt wiele poza "Kaczymi Opowieściami", które równie dobrze mogą trafić na DC - a chodza też słuchy, że serial moze się "przebranżowić" na D+ Original.

 

Na pewno nikt po kanale płakać nie będzie - w dziesięć lat zeszli z poziomu ścisłej czołówki do niemalże zasięgów czasów ZigZapa, tylko bez żadnych inwestycji w ramówkę.

Edytowane przez AtoMan
nie ten temat xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest sens inwestowania w kanały i tworzenie własnego serwisu streamingowego?

Przecież już o tym pisałem...te kanały albo zostaną zlikwidowane albo staną się tak słabe że nikt ich nie będzie oglądał a dzieci będą domagały się Disney+..bo kolega ma itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...