Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pamiętam jakm było Fox Kids to był kanał a nie jak teraz Jetix.Dzieciaki z klasy 402,Świat według Ludwiczka,Ach ten Andy!,Łebski Harry,Zły pies,świat Bobiego...Gdzie podziały się te kreskówki?Na jetixie można jeszcze spotkać A ch ten Andy! a na Jetix Play oglądać Łebski Harry i Zły pies.Najbardziej,żałuje,że nie ma Dzieciaki z klasy 402 i Świat Według Ludwiczka.A teraz jakie mamy kreskówki?Naruto,Galactik Football...Jetix robi się coraz gorsze teraz rzadziej oglądam ten kanał a oglądam tam:Jerry i Paczka,Ach ten Andy!,Odlotowe Agentki :D

 

PS.Mój 400 post na forum SK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Jetix już nie puszcza takich ciekawych propozycji programowych jak kiedyś.

Najbardziej mi się tam podobały takie kreskówki jak Ach ten Andy!, Wunschpunsch, Roboluchy, Świat w/g Ludwiczka, powinni także puszczać więcej różnego typu seriali jak Dziwne przypadki w Black Holsey High, Gęsia skórka, Nowe przygody rodziny Addamsów.

Ja osobiście jakoś nie trawię takich produkcji jak A.T.O.M., Power Rangers, Król szamanów, Spider-man, Naruto, Pucca, Galactik Football itp. Może dlatego że jestem trochę starej daty.

Zresztą podobnie jak z Jetix u mnie przedstawia się sytuacja z Cartoon Network, co lepsze elementy z ramówki już stamtąd znikneły. Dlatego ostatnio oglądam jak coś przedewszystkim Boomerang oraz Disney Channel. Bo ten ostatni chyba jako jedyny puszcza nowe ciekawe propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Logo Jetix niedługo się zmniejszy :)

O logu informowaliśmy już naszą Centralę i od 3 marca logo zmniejszy się

 

Dobra wiadomość dla fanów Naruto :)

 

Naruto-nowe odcinki pojawią się wkrótce, ale nie możemy na razie podać

konkretnej daty ich emisji

 

Załoga Jetix Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetix jest jak dla mnie bezwartościowy. Kiedyś lubiłem Fox Kids, Kreskówki takie jak X-men, Hulk, Fantastic Four, Iron Man, Świat według Ludwiczka, Szalony Jack Pirat fajnie się oglądało. Co prawda nigdy nie trawiłem Kleszcza, Power Rangers czy Beetlborg cośtam ale reszta była spoko i kanał ten był naprawdę na poziomie. Teraz zrobili z niego beznadziejny gniot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ofertę trzeba zmieniać i widać jak się zmieniła, dla mnie także na gorsze, ale z drugiej strony pomyśl jakie byłyby komentarze jeśli oferta nie byłaby zmieniana i leciałyby cały czas powtórki. Jednak stare bajki są porządne, także je lubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

No to może w tym roku czeka nas rebranding tego tematu :lol2:Jetix, aktualnie należący do Walt Disney Company wkrótce otrzyma nową nazwę. Kiedyś Fox Kids, teraz Jetix, a wkrótce Disney XD :!: Na razie zmiany dotyczą Francji, ale jeszcze w tym roku nowa nazwa ma obowiązywać w innych krajach, gdzie Jetix funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich przemyśleń nt. tej zmiany:

1. Fox Kids był dużo lepszy od Jetix - szkoda że już nie istnieje. Mamy teraz na polskim rynku Fox Life, do tego jeśli Puls przekształciłby się w Fox, byłaby niezła kolekcja...

2. Jetix Play jest dużo lepszy od Jetix - szczególnie od czasu, gdy nadaje dłużej i wprowadzono nową ramówkę - lecą tam stare kreskówki z Fox Kids. Wraz z Boomerangiem tworzą ciekawą mieszankę.

3. Na pewno Disney XD będzie lepszy od Jetix, bo znikną te głupie nowoczesne kreskówki, np. Yin Yang Yo czy Iggy Arbuckle. Pytanie, co stanie się z dosyć dobrymi pozycjami, jak "Odlotowe agentki" czy stare "Pokemony" (jeszcze z Polsatu)? Podejrzewam, że na kanale z "Disney" w nazwie będą lecieć tylko produkcje Disney'a.

4. Żal by było likwidacji Jetix Play na rzecz np. Disney Playhouse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie Jetix obecnie stracił dla mnie na znaczeniu Jak zabrano bajki typu dzieciaki z klasy402 A dano te typu Naruto;/ ehh Dawny Fox Kids byl bardziej interesujący.Mam nadzieję że nie skopią sprawy i na nowym kanale nie ujżymy śmieci;p No a Dla mnie Jetix powinien nadal być sobą A Disney Channel mieć taką ramówkę jak obecnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Jetix Play to ten kanał powinien zostać zamknięty, a w jego miejscu powinien się pojawić Toon Disney - po pierwsze ani Polska ani Węgry nie posiadają tego kanału w ofercie, po drugie grupa docelowa jest podobna do Jetix Play, po trzecie - wreszcie jest okazja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w Europie Toon Disney został przemianowany na Disney Cinemagic (w UK i Francji)? :roll: Trudno się w tym wszystkim połapać... Podsumowując:

Jetix -> Disney XD - na razie tylko we Francji, potem reszta Europy

Jetix Play -> Disney Playhouse - aktualnie brak informacji na ten temat, gdyż we Francji nie ma Jetix Play

Toon Disney -> Disney XD - zmiana tylko w USA

Toon Disney -> Disney Cinemagic - zmiana w UK i Francji, w Polsce brak tego kanału

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na pewno bardziej mi się podoba od loga Jetix. :] Poza tym marka "Disney" robi swoje - oglądalność na pewno wzrośnie. Wiele kablówek osiedlowych ma w ofercie Jetixa, ale nie ma Disney Channel czy Cartoon Newtork, więc po zmianach prestiż kablówki podskoczy. :wink: Ostatnio zadziwiło mnie, że na Jetixie leci "Nie ma to jak hotel", które jest też w Disney Channel. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o to, że Disney jest dużo bardziej rozpoznawalny niż Jetix i że przyciągnie więcej widzów. Poza tym w kablówkach analogowych nie ma miejsca na kanał Disneya, dlatego zastąpienie Jetixa Disneyem XD pozwoli mimo wszystko na dotarcie tam, gdzie wcześniej było to niemożliwe. Poza tym rozwiną markę, Jetix już od dłuższego czasu przechodzi programowy rembranding by przybliżyć się do Disneya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...