Skocz do zawartości

james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W kwietniu nowe odcinki seriali Zeke i Luther, Kick Strach się Bać, Pokemon DP - Gwiazdy Ligi Sinnoh, Potęgi i Moc, Dzieciak kontra Kot oraz Fineasza i Ferba a w maju nowe odcinki Fineasza i Ferba, Nie ma to Jak Statek, Pary Królów, Aarona Stone (finał 2 serii odc. 34-35), Rekkit Rabbit, Dzieciaka kontra Kot, Potęgi i Moc... Dla fanów GF, zapraszamy ich od 11 kwietnia do Disney XD, będzie premiera Galaktiku Football o godz. 15:55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
To tak jak na Disney Channel od roku H2O - wystarczy kropla wody niektóre odcinki też tak nadają. Zwykły błąd w emisji. I rok temu przed premierą nowego sezonu Jonas reklamówki były emitowane w letterboxie z możliwością przycięcia do 4:3.

Powoli zanosi się na to, że Disney XD (no i może Disney Channel) przejdzie na 16:9. Ostatnio widziałem zapowiedź nowego sezonu "Ja w kapeli", która poszła na antenie w spłaszczonym formacie (z 16:9 do 4:3 - jajowate głowy ;)).

 

Poczekamy i pożyjemy. A tak na wszelki wypadek dodam, że od dzisiaj premiera nowego sezonu Ja w Kapeli na Disney XD o godzinie 8:30 w ramach maratonu gwiazd Rock'a, w którym wyzwanie Iron Weasel stawiają Zeke i Luther, Kick Strach się Bać, Para Królów i Dzieciak kontra Kot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Co to za "nowości" serwuje nam Disney XD. Widzę to już któryś raz skacząc po kanałach. Podczas serialu "Fineasz i Ferb" i "Szczury laboratoryjne" jest stosowany letterbox z logiem umieszczonym na pasach. Wszystko byłoby fajnie, mogło by to świadczyć o tym że Disney dla Polski nie przycina już pozycji 16:9 do 4:3 i szykują się w końcu do nadawania panoramicznego, w końcu większość pozycji jest już kręcona w 16:9 i do tego HD. Niestety tak nie jest, jeśli się dokładnie przypatrzyć to już ta pozycja obcięta z 16:9 do 4:3 zostaje przycięta jeszcze raz do letterbox-a. Widać to na napisach końcowych, są ucięte, nie widać wszystkich. To jest paranoja po co oni te seriale obcinają z każdej strony. Czy ktoś to jeszcze zauważył i czy inne kanały disney-a tak robią, zaznaczam że ja to zaobserwowałem na przekazie z N-ki, ale w Polsacie zapewne jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...