Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie w pierwszej połowie jeszcze Lech jako tako wyglądał. Sytuacji do zdobycia bramki wiele. Ale druga połowa to już zdecydowana przewaga Górnika. A myślałem, że dwa stracone gole ich pobudzą do działania. A tu jeszcze gorzej. Legia liderem. Ciekawe jak Jaga się jutro zaprezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w pierwszej połowie jeszcze Lech jako tako wyglądał. Sytuacji do zdobycia bramki wiele. Ale druga połowa to już zdecydowana przewaga Górnika. A myślałem, że dwa stracone gole ich pobudzą do działania. A tu jeszcze gorzej. Legia liderem. Ciekawe jak Jaga się jutro zaprezentuje.

Przychodzi kibic Lecha na stadion, jest teraz wielka szansa na zdobycie tytułu, a oni na własnym boisku przegrywają 0:4... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi kibic Lecha na stadion, jest teraz wielka szansa na zdobycie tytułu, a oni na własnym boisku przegrywają 0:4... :P

Dobrze, że skończyło się na  2:4. Co nie zmienia faktu, że było tyle niewykorzystanych sytuacji... Cóż. Niby jeszcze nic straconego, ale jednak przed meczem byli w bardziej komfortowej sytuacji patrząc na tabele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co bić braw Wiśle bo to Jaga przegrała a generalnie była lepsza i powinna to wygrać. Ale to odróżnia ich i Lecha od Legii, że Rado czy Kuchy w ważnych momentach nie zawodzą, trzeba strzelić karnego to go strzelają. Głowa, głowa i jeszcze raz głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, ja już za dużo widziałem meczów, w których jakiejś drużynie, nazwijmy to delikatnie, nie zależało. Dziś Wisła, a wczoraj Górnik walczyły na 100% i za to należą im się brawa. A Jaga może i miała przewagę, ale strzałów celnych miała mniej niż Wisła. W Legii nie pękają nie tylko ci najbardziej doświadczeni, ale na szczęście też młodzież jak Niezgoda czy Szymański. Jestem coraz większym optymistą.

Tak przy okazji brawa dla PZPN za zmianę arbitra na finał PP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten karny to był prezent dla Legii, jeszcze większa presja nałożona na Jagę.  8 punktów da Legii mistrzostwo. 

Bądźmy poważni, 4 punkty Legii wystarczą rywalizując z takimi ''pretendentami'' do tytułu.

 

 

Już sam nie wiem kto się bardziej skompromitował w ten weekend. Jaga miała dwa cele - wygrać z Wisłą i nie wykartkować się na mecz z Legią. Oba cele oblała... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam, że się skompromitowali, po prostu w takich momentach nie liczą się tylko gra w piłkę. Jagiellonia jest w równej formie oni wcale gorzej nie grają niż miesiąc czy dwa temu. Czy bliżej końca tym presja jest większa a mimo takiej samej gry wyniki jednak są zupełnie inne. Jagiellonie czy Lecha można porównać do Hiszpanii przed złotą erą i  powiedzenia "Grają jak nigdy przegrywają jak zawsze" . Te DNA zwycięzcy to jest coś ważnego a tutaj ma przewagę Legią, Rado czy Kuchy nie muszą grać dobrze ale oni tyle ważnych goli i asyst w karierze mieli, że jak trzeba noga nigdy im nie zadrży.  Jagiellonia czy Lech takich piłkarzy nie mają.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, ja już za dużo widziałem meczów, w których jakiejś drużynie, nazwijmy to delikatnie, nie zależało. Dziś Wisła, a wczoraj Górnik walczyły na 100% i za to należą im się brawa. A Jaga może i miała przewagę, ale strzałów celnych miała mniej niż Wisła. W Legii nie pękają nie tylko ci najbardziej doświadczeni, ale na szczęście też młodzież jak Niezgoda czy Szymański. Jestem coraz większym optymistą.

Tak przy okazji brawa dla PZPN za zmianę arbitra na finał PP.

Legia może być najsłabszym mistrzem w historii. Optymizm przed europejskimi pucharami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...