Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak kartki, trzeba było puścić grę.

Legia też zagrała kaszanę, tylko że im wpadło. A my nawet nie próbowaliśmy. Carlitos był wczoraj cieniem siebie, innego napastnika nie mamy. Dopóki będą grać takie wynalazki jak Mitrovic to będzie jak widać.

 

Po meczu w Warszawie chwalony a teraz wynalazek a nie on jedyny grał słabo Kolega nie zauważył od 9 minuty grał na innej pozycji

Wisła już nie gra o nic,więc w Krakowie mogliby postawić na młodych chłopaków typu Wojtkowski,Chorążka czy Plewka

Ale to akurat w Wiśle się nigdy nie zmieni i huraganowo na młodych nie postawią..

 

Dlaczego o nic nie wgra? A jaką masz pewność ze Wisła P nie zacznie tracić punktów? Przez 3 najbliższe kolejki powinni grać na całego potem można odpuścić Lechowi. 

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra atmosfera, spokój w szatni i jest tak jak powinno być. Gra dalej jest słaba i nic się nie zmieniło w tej kwestii ale zawsze indywidualności decydują o wyniku.  

Najbardziej optymistyczna to była wczorajsza konferencja gdzie widać było pełen luz i uśmiech taki naturalny a to dobry znak, że będzie bardzo dobrze na koniec bo wszystko co toksyczne zabrał Jozak ze sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy gra nie była taka słaba. :) Ja widzę postęp zarówno w organizacji jak i jak stwierdziłeś atmosferze. Najbardziej imponuje mi u nowego(starego) trenera, że nikt nie ma monopolu na grę. Słabiej zagrał Antolić- w jego miejsce wchodzi Remy. Przyznaję, że szczególnie imponuje mi Astiz- długo nie grał i w ogóle tego po nim nie widać. Nadal oczywiście nie rozumiem zatrudnienia Mauricio. Na szczególne słowa uznania zasłużyli Szymański oraz jak zwykle Arek Malarz(mam nadzieję, że zagra w finale PP, bo po prostu o kilka klas przerasta Cierzniaka). Jest dobrze, lepiej niż się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przerasta, różnica pomiędzy nimi jest taka, że Arek gra regularnie i ma tą pewność a Cierzniak jej nie ma bo nie gra. Arek będąc zmiennikiem Kuciaka zachowywał się tak samo nie pewnie jak Cierzniak, a w Wiśle grając Cierzniak był bardzo pewny. Rola rezerwowego bramkarza jest specyficzna. 

O Mauricio pisałem wyżej, Dąbek chciał odejść, była okazja wzięli na wszelki wypadek jakby coś się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to bez znaczenia bo każdy człowiek jest inny, zresztą przypomnij sobie ile Arek zawalił po przyjściu do Legii i jaka była ocena jego gry a jak jego pozycja urosła jak stał się nr 1. Musi zagrać Radek, bo jeśli będzie inaczej to oznacza, że trener nie będzie konsekwentny. A to dziś jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady to Arka. Jest założenie że gra 2 bramkarz to niech gra 2. My nie mamy się bronić.

 

Miałem coś jeszcze napisać i wcześniej zapomniałem, normalnie po raz 1 człowiek wiedział o co sędziemu z tym VAR przy karnym chodziło aż jestem w szoku, że oni taki szczegół tam dostrzegli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja Arki coraz bardziej przypomina mi Podbeskidzie, które walczyło o pierwszą ósemkę, a ostatecznie spadło z Ekstraklasy. Wczorajszy mecz to nie tylko kolejna porażka, ale i blamaż. Aż szok, że oni mają grać w finałowym meczu Pucharu Polski. No, ale to w końcu nasza polska piłka... Swoją drogą przy takich wynikach Legia może się tylko cieszyć z takiego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyciągałbym z wczorajszego meczu Arki jakichś daleko idących wniosków- po pierwsze mieli trochę pecha(niewykorzystany karny), a po drugie na pewno w środę zagrają na 100%.

Co do meczu Legii, to jeszcze jedna refleksja- niby wielu cudzoziemców, ale wczoraj decydujący byli Polacy Szymański, Niezgoda i Malarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...