Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mad85 ja mam wrażenie, że nawet jak oni dostaną ze Słowakami to będzie ich bronił, że mieli 10 sytuacji...tylko co z tego. Trochę więcej obiektywizmu. Legia powinna polską ligę robić z palcem w d..., bo inne kluby to po prostu poziom Armenii...

 

O rozkęcaniu się Legii czytałem u Ciebie rok temu, czytałem jak mieli tournee w USA, ale jakoś się potem nie rozkręcali i w pucharach dostawali, bo to, że z takim budżetem wygrywali w tak słabej lidze jakimś wielkim sukcesem nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się rozkręcili bo dobyli mistrzostwo i puchar a to było celem. Sama w sobie dobra gra nie jest celem.  A teraz nie chodzi o żadne rozkręcanie a o wartościowanie meczy, za przegranie w IV rundzie eliminacji LM i awans do LE w ten sposób jest 8 mln euro, za awans do LM 15.  To jest teraz priorytet Legii do września, dlatego w lidze można się spodziewać dziwnych wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie po to on był wybrany. Z perspektywy dzisiejszej wiedzy  wybór Klafa na trenera jest zrozumiały, on tak naprawdę dalej jest tymczasowym.

 

@Arkon on zapewne tego nie doczeka,  do zmiany może dojść nawet w przyszłym tygodniu po meczu pucharowym. 

Miodek płaci, Miodek rządzi, ale mam nadzieję, że da trochę czasu Klafowi, bo tak jak napisałeś gra Legii była dużo lepsza niż wynik. Nawet Pep czy Klopp, nie mówiąc o Nawałce(nie wiem skąd przekonanie, że on będzie zbawcą Wojskowych) nie nauczą strzelać tego nieudacznika Hamę, bo to przez niego i indywidualne błędy Hlouska przegraliśmy ten mecz. Sorry, ale dopóki nie gra Pazdan i mimo wszystko Jędza, nie do końca przygotowani i zgrani są Kante i Carlitos, kontuzję leczy Niezgoda, to najlepszy trener nie pomoże. Teraz prawdopodobnie jeszcze Remy nie będzie grał jakiś czas(oby to nie było nic poważnego, ale kiepsko to wyglądało) i Kuchy nie zagra w pierwszym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy mecz Lecha po raz kolejny pokazał jak słaba jest Ekstraklasa. Zero tempa, zero kreatywności, dokładnie to samo co w czwartek w Armenii, ale to i tak poziom wyżej niż średniaka z Płocka. Lech powinien dziś wygrać 3, albo 4 do zera a z taką grą to szans na zdziałanie czegoś w pucharach nie ma szans. Nie przekonują mnie argumenty że forma przyjdzie na najważniejsze mecze, bo zazwyczaj nie przychodzi, a nawet jak przyjdzie to i przychodzi razem z przemęczeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ta forma przyjdzie na europejskie puchary, to polskich klubów nie będzie już w europejskich drabinkach pucharowych;) a na poważnie to kluby z pierwszych rund eliminacji również nie przedstawiają jakieś super formy, wszystko się zacznie na poważnie od 3. 4. rund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad nie wiem, czy nie wyczytałem w sieci fejka, ale podobno już w tym tygodniu Jugol leci, a Nawałka to bierze? Wiemy, że pudel jest w gorącej wodzie kompany, wiec nawet bym się nie zdziwił, a najbardziej wkurzony o granie 3 z tyłu. Obstawiałem, że wyleci we wrześniu max, ale że w tym tygodniu? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym wyżej, że ta zmiana jest możliwa po meczu pucharowy aczkolwiek prezes się waha ale to kwestia czasu bo wszystko jest dogadane. Nie zgodzę się, że prezes jest w gorącej wodzie kąpany, generalnie to on wiedział już przed mundialem, że Nawałka na pewno w kadrze niezależnie od wyniku nie zostanie i była tylko kwestia ofert z zagranicy dlatego podjęli ryzyko z Klafem i czekanie bo wcześniej 2 trenerów odmówiło (Cordoso i Gula)  A co do Klafa to jak się okazuje on doskonale o tym wiedział jak wygląda jego sytuacja i wie, że musi czymś bardzo zaimponować żeby zostać a stąd ten system ale to nie bardzo wychodzi. 

 

Ja jestem zdania, że czym prędzej ta decyzja nastąpi tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad nie wiem, czy nie wyczytałem w sieci fejka, ale podobno już w tym tygodniu Jugol leci, a Nawałka to bierze? Wiemy, że pudel jest w gorącej wodzie kompany, wiec nawet bym się nie zdziwił, a najbardziej wkurzony o granie 3 z tyłu. Obstawiałem, że wyleci we wrześniu max, ale że w tym tygodniu? :lol2:

Niech już szukają linijki na Legii,bo Nawałka musi mieć trawę długości 25 mm,jak wyznał jeden z pracowników ośrodka,w którym przebywali kadrowicze.:-))

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. :-D Trawa ma mieć 24 mm, a stoły nie mogą być prostokątne, tylko muszą być okrągłe. Adam ma fioła na punkcie niektórych rzeczy, taki perfekcjonista i zabobonista, ale ostatnimi czasy, to podobno przerodziła się już w coś podchodzącego pod chorobę. Jednak presja wyniku i oczekiwanie społeczeństwa spowodowały, że trener już chyba nie wytrzymał nerwowo. Dobrze dla niego, aby jednak odpoczął jakiś czas, w Legii presja będzie także ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że Klafuric po odejściu Jozaka niektórym zaczął się wydawać dobrym trenerem, a po czterech meczach nowego sezonu znowu wszystkim się przypomniało, że jest tylko Dyzmą na tym stanowisku.

Nawałka jakie wady ma każdy wie, ale fachu trenerskiego nie można mu odmówić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. :grin: Trawa ma mieć 24 mm, a stoły nie mogą być prostokątne, tylko muszą być okrągłe. Adam ma fioła na punkcie niektórych rzeczy, taki perfekcjonista i zabobonista, ale ostatnimi czasy, to podobno przerodziła się już w coś podchodzącego pod chorobę. Jednak presja wyniku i oczekiwanie społeczeństwa spowodowały, że trener już chyba nie wytrzymał nerwowo. Dobrze dla niego, aby jednak odpoczął jakiś czas, w Legii presja będzie także ogromna.

Otóż to Nawałka powinien przez rok odpocząć, żeby się zresetować. Po raz kolejny napiszę to samo- Legia wcale nie gra źle, tyle że jest masakrycznie nieskuteczna. Żaden Nawałka tu nie pomoże, poza tym akurat z obroną to nasza reprezentacja miała cały czas problemy. Ja trzymam kciuki za Klafa.

Tak z innej beczki coś pięknego http://transfery.info/116675,oficjalnie-cracovia-obnaza-ovilo-takiego-oswiadczenia-jeszcze-nie-czytalismy

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia bez klasy, zamiast mu zasadzić kopa w zadek na do widzenia, to jeszcze się bawią w jakieś bzdurne oświadczenia. :P


Żyleta przeniosła się do Sosnowca? :D

Chociaż stadion w Sosnowcu pamięta czasy w jakich mnie na świecie nie było, to na pewno lepsza tam atmosfera niż w Niecieczy. Patrząc na skład Zagłębia, to wydają mi się murowanym kandydatem do spadku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechia Gdańsk nałożyła dotkliwą (nie podano kwoty) karę finansową na Peszkę, ponoć jutro ma się zebrać komisja ligi i dowiemy się ile meczów zawieszenia dostanie nasz ''kadrowicz''.
 

Pomocnik Lechii Gdańsk Sławomir Peszko, który w spotkaniu z Jagiellonią Białystok został ukarany przez sędziego czerwoną kartką za faul na Arvydasie Novikovasie, otrzymał od Klubu dotkliwą karę finansową. Poczynione zostały także formalne kroki, aby takie zachowanie nie powtórzyło się w przyszłości. W ten sposób Klub wyraża swój brak akceptacji dla zaistniałej sytuacji.

źródło: 90minut.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...