Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to TVP będzie miała słabą oglądalność meczu Polska - Dania przez Kac Wawa :lol: . Ludziom reprezentacja słabo grająca się nudzi i nie będzie miał mecz Polaków za dużej oglądalności. Z resztą sprawdzałem na kupbilet.pl to jest około jeszcze 6 tysięcy biletów do kupienia na ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebtorio to niewiele tych biletów zostało zważając,że to mecz towarzyski i to w okresie urlopowym, ponadto pragnę zauważyć,że nawet na Barcelonę stadion nie był wypełniony po brzegi . Kadra niezależnie od tego jak gra ma bardzo wysokie wyniki oglądalności,mecz obejrzy łącznie z Polsatem Sport myślę z 5 mln osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie na jesień ma być tyle nowości, że już nie ogarniam. Widzę znowu zapowiedzi jakiegoś serialu 2 XL i To nie koniec świata. Ciekawe tylko czy to się da oglądać i czy dobrze na tym wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Agata Młynarska odchodzi z Polsatu i po paru latach wraca do TVP. O ile się nie mylę to miała ona spory wpływ na to co znajduje się w ramówce Polsatu. Była bodajże dyrektorem ds. nowości, załatwiała licencje zagranicznych formatów.. Może teraz nastaną lepsze czasy dla Polsatu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz nastaną lepsze czasy dla Polsatu :P

Wątpię. Nina Terentiew już kilkukrotnie pokazała jak zniechęcić widzów do oglądania stacji i teraz gdy bliski współpracownik odchodzi, to raczej może być już tylko gorzej, chyba, że szybko ktoś rozważny się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Kac Wawa jest tak głupi, że aż śmieszny.

Bo to jest komedia :lol2:

 

Dopisek "PREMIERA" jeszcze w ogóle jest dodawany? ,,Kac Wawa" był drugim filmem bez tego dopisku, który oglądałem. Wcześniejszy to ,,Kołysanka".

 

Przyznam, że podczas napisów końcowych fajną piosenkę Dody usłyszałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak mam być szczery to mi się ten film podobał, bo uśmiałem się masakrycznie a o to chodzi w komedii. Teksty niektóre zwłaszcza słynnego Gruchy zabójcze. Może ludzie takiego humoru nie lubią? Dla mnie właśnie taki jest najlepszy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...