Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając muzyczne show Polsatu nasuwa się pytanie- Czy Kora ,,brała coś" przed programem ? Bo jakaś dziwna jest.

Biorąc pod uwagę że w tych programach "castingowych" pokazują urywki z różnych castingów a nie jednego to by musiała coś brać przed każdym z castingów. Ale wtedy dla pieska by zabrakło :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem wszystkie dotychczasowe filmy (polsatowskie), w których grał Steven Segal. Ku mojemu zdziwieniu przy wczorajszym filmie nie było dopisku "PRMIERA", a ja tego filmu nigdy wcześniej nie oglądałem w Polsacie. Ta produkcja mogła mi gdzieś umknąć, albo zapomnieli dodać tego dopisku, bo kiedyś już im się to zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ich pokręciło. Zapowiadali 66-minutowy skrót z meczu Czarnogóra - Polska. Specjalnie wczoraj nie zaglądałem do internetu, oglądałem bezpieczne kanały telewizyjne. Czekam na mecz... a tu Stuart Malutki 2. Gdyby nie zrobili mnie w konia to oglądałbym wczoraj w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to poruszane na innym forum - media2.pl i ustalono tam, że są to dwa różne filmy, które tak na prawdę mają dwie różne nazwy. :)

Nie ma co ustalać. Wystarczy popatrzeć na oryginalne tytuły. Nie po raz pierwszy te filmy lecą w polskiej tv. Są to zupełnie inne produkcje. Niestety polskie stacje mają to do siebie że walą tytuły jakie im się podobają i potem jest zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film "2012" będzie miał premierę w polsacie w poniedziałek 1 października.

PS. Przeglądając ramówkę polsatu na stronie telemagazyn.pl zauważyłem, że w niedzielę 30 września magazyn sportowy był opisany jako pierwsza kolejka tauron basket ligi. To trochę dziwne, bo prawa do tbl posiada tvp sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w październiku 2012 roku:

2012 / 22 kule / Bandziory / Bez przedawnienia / Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej / Braveheart - Waleczne Serce / Bruno / Ciacho / Czarny świt / Czas zabijania / Daredevil / Detonator / Dochodzenie / Doktor Dolittle 4 / Doktor Dolittle: W pogoni za błahostkami / Dwa dni w Paryżu / Dzień niepodległości / Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia / Elektra / Fantastyczna Czwórka 2: Narodziny Srebrnego Surfera / Gladiator (1992) / Gothika / Grubazzzki / Harry Brown / Hitman / I kto to mówi ! / I kto to mówi 2 / I kto to mówi 3 / I Love You Phillip Morris / Idealny dzień / Kill Bill 1 / Klik: i robisz, co chcesz / Kłopoty z facetami / Króliczek / Królowie South Beach / Krwawa uczta / Książę Waleczny / Kumple na zabój / Linia czasu / Ława przysięgłych / Martwy za życia / Matczyna obsesja / Max Payne / Miliony Bailey'a / Miłość bez końca / Negocjator / Nieśmiertelny: Źródło / Noc żywych [beep]ów / Oddział specjalny: Wyspa śmierci / Odjazdowa randka / Ostrzeżenia / Patriota / Piętno wilkołaka / Podziemny krąg / Polowanie na potwora / Populacja: 436 / Rycerz Pierwszej Damy / Ryzyko / Sahara / Słyszeliście o Morganach? / Sprawiedliwość ulicy / Strażnik czasu / Szczury / Szkoła uroku / Transporter 2 / Tylko miłość / Uciec, ale dokąd / Udław się / W akcie desperacji / W dolinie Elah / Wakacje w kurorcie / Weselna wojna / Wykiwać klawisza / Złodzieje z klasą / Zombieland / Zoom. Akademia superbohaterów / Życie, którego nie było / Nuclear Hurricane.

 

Seriale w Polsacie w październiku 2012 roku:

Steven Spielberg Present / Pinky i Mózg / Miś Yogi / Gang Misia Yogi / Scooby Doo (1-2) / The Looney Toones Show / Rodzina zastępcza (1) / I kto tu rządzi (2-3) / Mamuśki (2) / Świat według Kiepskich (1; 5-7; 13) / Dlaczego Ja? (1-2; 8 ) / Hotel 52 (2) / Trudne sprawy (4) / Malanowski i partnerzy (9) / Pierwsza miłość (26) / Nieprawdopodobne, a jednak... (1) / Układy (4) / CSI: Kryminalne zagadki Miami (1; 9) / Hotel 52 (2-4; 6) / Przyjaciółki (1) / Pamiętniki z wakacji / Kości (7) / Głosy (1) / Jaś Fasola / Sylwester i Tweety na tropie.

 

Programy w Polsacie w październiku 2012 roku:

Nowy Dzień z Polsat News / Formuła 1 / Ewa gotuje (15) / Studio Weekend / Dom nie do poznania (3-4) / Kabarety / Wydarzenia (+Pogoda, Sport) / Interwencja / Państwo w Państwie / Zagadkowa Noc / Zza kamery / Tajemnice losu / Tylko Taniec. Got to Dance / Tylko Muzyka. Must Be The Music / Wstawaj! Gramy! / VIII Sopocka Noc Kabaretowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...