Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
Mecz Realu. Nawet wczoraj było w studio mowione.

Taaa... Pan Mateusz Borek mówił o tym, że będzie to mecz "Real Madryt - FC Barcelona" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zatem pokazywać mecze Polaków na Euro skoro i tak już wszystko wiadomo? Jest remis i wszystko może się zdarzyć. Nie takie niespodzianki w piłce miały miejsce więc nie narzekajcie jak małe dziewczynki, którym nic się nie podoba. Coś musieli wybrać i wybrali. Albo oglądacie albo kupcie sobie nPremium i słuchajcie wybitnych ekspertów n. Jeśli transmitowany byłby inny mecz to ktoś inny pisałby dlaczego nie ma Barcelony. Nigdy nikt się nie urodził co by wszystkim dogodził. Nawet Jezusa ukrzyżowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

FC Barcelona - Bayer Leverkusen też było wszystko wiadome, ale mecz rewanżowy był mega. 5 goli Messiego i ogółem 7:1 dla Barcy. I co nie warto było go pokazywać? Ja tam uważam, że Polsat pokazuje najlepsze mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Barcelona - Bayer Leverkusen też było wszystko wiadome, ale mecz rewanżowy był mega. 5 goli Messiego i ogółem 7:1 dla Barcy. I co nie warto było go pokazywać? Ja tam uważam, że Polsat pokazuje najlepsze mecze.

Zdecydowanie wolałem obejrzeć mecz APOEL - Lyon, co też uczyniłem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego Polsat pokazuje mecz Realu niż Chelsea z Napoli. Mimo tego, że ten drugi zapowiada się ciekawiej, to Real w Polsce ma więcej kibiców, podobnie jak Barcelona.

W tamtym sezonie było jeszcze lepiej jak zamiast absolutnego hitu Chelsea - Man United pokazali Barce z Szachtarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym obejrzał mecz Chelsea - Napoli niż Real - CSKA (mecz będzie do jednej bramki )choć sam wolę Real niż Barcelonę to wolę obejrzeć mecz Chelsea, ponieważ musi wygrać, żeby awansować i w dodatku grają na własnym stadionie. Trzeba będzie Chelsea - Napoli obejrzeć na zagranicznym kanale, a Polsatowi podziękuje.

Szkoda gadać mrozio11. Ja naprawdę przestalem ostatnio oglądać Champions League dzięki Polsatowi..

Większość meczy oglądałem na zagranicznych kanałach. Na szczęści ostatni sezon LM w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorek, ja Ci mogę wymienić jak chcesz bez problemu ;) Mam nadzieję, że nie myślisz, że każdy kibic Barcelony to sezonowiec. A wybór Polsatu jest taki, a nie inny, bo będą mieli większą oglądalność, bo Real ma więcej fanów w Polsce niż Chelsea.

 

Ale tu nie chodzi o oglądalność... oni nie pokazali Chelsea-MU a na 100% ten mecz miałby większą oglądalność niż Barca-Szachtar, co więcej przypominam sobie, że nie było spotkania Real-Tottenham tylko Schalke-Inter, ktoś powie że Real wygrał 5-0 to już nie było sensu ale Schalke też już miało awans (5-2). Wychodzi na to, że dziś Real ma wielu kibiców, a kiedyś nie miał :crazy: .

 

To jest czysta głupota ze strony Polsatu i nie ma co na siłę ich usprawiedliwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No ja jestem fanem Barcelony. :D

No to wymień mi skład Barcelony z np 2003 roku albo jak wygrywali ligę mistrzòw w 2006. Większość obecnych fanów tej ekipy tego nie potrafi.

Ja jestem fanem Barcelony i ogólnie oglądam LM od właśnie sezonu 2005/2006 jak miałem jakoś 10/11 lat. Nie chcę całego składu wymieniać, ale trochę napiszę. Trenerem był Rijkard. Gwiazdą Barcelony był wtedy Ronaldinho a gwiazdorską trójkę tworzyli z nim Eto'o i Deco. Pamiętam fantastyczny finał z Arsenalem wygrany 2:1. Wtedy Beletti im zapewnił zwycięstwo. Świetnie grał także Henrik Larsson, który zaliczył asystę przy golu Eto'o na 1:1. Leo Messi wtedy dopiero zaczynał. Ogólnie Barcelona chyba nigdy nie była tak mocna jak teraz. Pepe Guardiola jest geniuszem. Nie jestem kibicem sezonowym, znam się trochę na piłce. Pamiętam oglądałem niektóre mecze MŚ w Korei i Japonii 2002 właśnie w Polsacie. Najbardziej zapamiętałem niestety bolesną porażkę Polaków z Portugalią 4:0 i 3 gole Paulety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...