Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny dowód na "profesjonalizm" polsatu:

 

http://kwejk.pl/obrazek/832349

 

:D

To nie pierwszy taki przypadek. W tych serialach gra też wiele tych samych osób, tylko w każdym innym odcinku pod innym nazwiskiem :jupi:

Brakuje im osób do grania. Zresztą u Malnowskiego też zauważyłem ,że chyba z 2-3 osoby się powtórzyły(nie mam na myśli oficerów policji,bo to jest logiczne). Jednak mam wrażenie,że jak na blisko 400 odcinków M&P to i tak niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód na "profesjonalizm" polsatu:

 

http://kwejk.pl/obrazek/832349

 

:D

To nie pierwszy taki przypadek. W tych serialach gra też wiele tych samych osób, tylko w każdym innym odcinku pod innym nazwiskiem :jupi:

 

 

Nie tylko to inne nazwisko, ale i wiek :lol2: Ci ludzie przekraczają bariery, co jakiś odcinek się starzeją bądź odmładzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polsacie w lutym 2012 roku:

Agent XXL 2 / Akademia Gimnastyczna / Aniołki Charliego / Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość / Atomowy amant / Biała hrabina / Biały smok / Bibliotekarz: Tajemnica włóczni / Bogus, mój przyjaciel na niby / Bratz / Buffy postrach wampirów / Co kryje prawda / Czekając na miłość / Decydująca gra / Desperado / Do diabła z miłością / Dobosz / Dochodzenie / Dziewięć miesięcy / Faceci w butach / Fisher King / Garfield / Górski patrol / Gruby Albert / Ja, Irena i ja / Ja, robot / Jak stracić chłopaka w 10 dni / Kłamstwa / Kolor zbrodni / Komando / Komedia romantyczna / Księżniczka i żołnierz / Linia życia / Lot Feniksa / Magnolia / Małpiszon / Marzenie / Matczyna obsesja / Mąż idealny / Melissa / Miłość bez końca / Mocne uderzenie / New York Taxi / Nowożeńcy / Obcy - decydujące starcie / Obcy - ósmy pasażer "Nostromo" / Obcy 3 / Obcy 4 / Obcy kontra Predator / Ostatni król Szkocji / Pięć dziewczyn z Teksasu / Pocztówki znad krawędzi / Podkręć jak Beckham / Pojutrze / Powiedz, że to nie tak / Przyjaciele z kasą / Rodzinne rozgrywki / Rozwiązanie siłowe / Sam w domu - po raz trzeci / Shackles / Skazani na Shawshank / Spider-Man / Stopień ryzyka / Szarże / Szkoła Rocka / Tajemnica Brokeback Mountain / Uliczny wojownik / W ciszy / W szponach korupcji / Wakacje rodziny Johnsonów / Walka żywiołów / Wieczny student / Wielki podryw / Wschodzące słońce / Zabawy z piłką / Zabójczy układ / Zathura: Kosmiczna przygoda / Żegnaj, kochanku / Życie na wrotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Mi się te jingle podobają, przynajmniej są w 16/9. Mam nadzieję, że Polsat przygotował coś nowego a te stare mimo, że fajne jingle 4:3 już znikną. No i czekam kiedy w końcu Polsat wprowadzi drugą ścieżkę dźwiękową. Adam Brodziak kiedyś na forum Emitela wspominał o E-AC3 w tym roku. Oby się udało, bo tu są bardzo do tyłu. Do tego powinni poprawić napsy DVB, bo to tragedia, jedynie te w txt są ok. Także dużo jest do poprawy pod względem technicznym. Pod względem programowym to widzę znowu Garfield się pojawi, we wtorek leciał film Maksimum ryzyka, który leciał we wrześniu, więc całkiem niedawno. No ogólnie trochę się powtarza, ale akurat Polsat puszcza ostatnio sporo moich ulubionych filmów. Dzisiaj Nowożeńcy, w sobotę arcydzieło Skazani na Shawshank i jeszcze wszystkie części Obcego. Nadal więc podtrzymuję, że to moja ulubiona ogólnotematyczna stacja tv na stan luty 2012. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wyemitowaliby filmu pt.,,Skazani na Shawshank", to byłby wielki nieprofesjonalizm ze strony Polsat-u. Przykładowo - fan ogląda film i mu przerywają 10\20 min. przed końcem... Zważywszy na to, że wytrzymał już 2\3 h filmu + bloki reklamowe. Planowo gala rozpocząć się powinna o 23:15, więc czy coś dziwnego miało miejsce (rozpoczęła się przed czasem)? Czasami bywa tak w Polsacie, że jak po filmie ma być nadana transmisja live wcześniej, niż planowano, to skracają reklamy w czasie filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie serial o Piesku Poochini'm?

41576293617773976426265.jpg

Pamiętam że był zawsze w każdą niedzielę tylko nie pamiętam o której godzinie. Szkoda że Polsat go nie wyemituje więcej. Mam pytanko czy ten serial leciał, aby raz czy Polsat go emitował więcej razy?? A czy leciały powtórki na Polsacie 2?? O której godzinie był emitowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...