Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat zrezygnował :jupi: z tej [beep] oprawy z piosenką "Thank you very much"

Margaret wylansowana, za rok kolejna gwiazdka :/

A mi nawet się to podobała, stacja w fajny sposób dziękowała za oglądanie stacji, zresztą TVN też lansuje zagraniczne piosenki,które wykorzystuje do swoich programów nikogo to jakoś nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na 13. posterunek. Puls pokazuje dwójkę, więc oni mogą jedynkę. :D

 

Nie zdziwiłbym się, gdyby np. w lipcu się pojawił - niekoniecznie na głównym Polsacie, może na TV4 dla zdystansowania Pulsów.

 

Powtórek z Polsatu spodziewałbym się tradycyjnie w ATM Rozrywce, ale nie wiem, czy 13 posterunek to nie jest za dużo jak na ich chęci :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zrezygnował :jupi: z tej [beep] oprawy z piosenką "Thank you very much"

Z powrotem wrócili do starej, 7-letniej oprawy? :facepalm:

Niestety, według programu TV WP.PL, od 3 czerwca Polsat kończy powtórki "Rodziny Zastępczej Plus" o godz. 8.00 :(

Wcześniej była wzmianka o wydłużonym programie "Nowy dzień z Polsat News", więc ,,Rodzina zastępcza plus" musiała wylecieć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w ''Pierwszej miłości'' pojawia się lokowanie produktu związane z należącą do Polsatu siecią komórkową ''Plus''. We wczorajszym odcinku kolega siostry Radka pokazał jej telefon który ma w ''Plusie'' w tym obsługę ''Czasoumilacz'' w której prosił ją aby wybrała mu piosenkę, a we wcześniejszych odcinkach Daga i Błażej chwalili się internetem w swoim telefonie który również mają w ''Plusie''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Polsat pokazał "Kontakt" - jeden z nielicznych filmów, w którym rolę odgrywa nie tylko sensowna fabuła ale i znakomite efekty specjalne, w tym także dźwiękowe. Liczyłem na HD, niestety było to zwykłe SD. Straszna strata dla tego filmu, bo miałem nadzieję, że się postarają, bo to naprawdę dobra produkcja. Jakością nie odbiegał od emisji w ex Zone Europa, z tym, że tam wszystko było w letterboksie. Bez jaj, Polsat naprawdę adresuje program do ludzi mało wymagających, którzy nie mają w planach kupna telewizora HD czy zestawu 5.1, bo i tak z nich nie skorzystają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zemsta [beep]ów leciała:

od 2012 roku według satkuriera

Polsacie w sierpniu 2012 roku

TV4 we wrześniu 2012 roku

TV4 w październiku 2012 roku

TV 4 w kwietniu 2013 roku

TV 4 w maju 2013 roku

Polsacie w czerwcu 2013 roku

Więc powinna lecieć ostatni raz w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego obraz jest spłaszczony z 4:3 do 16:9. :P
Teraz na Polsacie nie ma oznaczenia wiekowego podczas filmu animowanego Kopciuszek.

 

Ale jak na animację z 1950 roku, to bardzo miło się oglądało , kolory bardzo naturalne. Oglądałem z MUX 2, ale jestem ciekawy czy było nadawane w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...