Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nietypowy problem telewizor TCL 55p605 i Ultrabox 4K po ostatniej aktualizacji z grudnia nie mam możliwości zmiany wyświetlanej rozdzielczości - tylko 1080i - wcześniej było 2160p , 1080p itd. Trochę szukałem potem odpuściłem, ale znowu "drażni". Triki z pilota nie działają, kable nie zmieniane. Wcześniej miałem obraz 2160p na Canal +4K teraz nie. Jakieś sugestie, wymiana? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta aktualizacja dotyczy dekodera czy telewizora? Jeżeli telewizora to nie wiem czy da się z tym coś zrobić, tylko trzeba czekać na kolejną aktualizację, być może poprawią to co zepsuli. A tak nawiasem mówiąc telewizory TCL to nie jakaś wysoka pólka więc wszystkiego się można spodziewać. Ja na przykład jestem wierny Samsungowi i odpukać nie mam takich problemów. 

Edytowane przez Rafus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TCL to jest taka sama półka jak Samsung ;).

Też miałem kiedyś taki problem tylko z Xboxem One, na jednym HDMI nagle zaczął działać w 640x480 i nic wyżej. Zmiana portu pomogła. Takie problemy najcześciej są związane z HDCP/EDID. Jeśli zmiana portu HDMI nie pomoże to do czasu ew. aktualizacji zostaje urządzonko typu:https://c4i.com.pl/produkt/konwertery-formatow/edid-hdcp-manager/lan-0321/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@andy14

Dysk jest zewnętrzny ale wkładany w dekoder, a dokładniej dekoder jest nakładany na dysk (obudowa pod spodem ma specjalne miejsce). W dzisiejszych czasach i bez Wi-Fi to byłby lekki obciach, oczywiście że ma Wi-Fi.

 

@gregor1985

No to trzeba poważniej rozważyć przejście na ten nowy dekoder, na 4K mi nie zależy bo nie mam i prędko raczej mieć nie będę takiego TV. Ale większy dysk i nagrywanie 3 kanałów jednocześnie kusi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do dysku to wszystko zalezy jak sie z nimi porozumiesz. Ja np mam dekoder i dysk za 0. Jesli chodzi o instalacje to na zwyklym konwerterze bedziesz mogl wszystko ogladac ale np nie nagrywac z tej samej polarayzacji w tym samym czasie a o nagrywaniu kilku kanalow na raz juz nie wspomne. Warto zastanowic sie nad wymiana konwertera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.
Mam problem z ustawieniem rozdzielczości wyjściowej. Ustawiam na 4K, a i tak dekoder przestawia się na 1080p. TV to Sony XG95. Kwestia dekodera, kabla, TV?
Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...